Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

danas epic flail, s obzirom da je petak...

pukao na duisburg 1+II pol za 3500 na 1000 din, i excelsior 3+ za 2500 na 200

bar je ostalo nekih 1500 za sutra pa sta bude

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma ja sutra

tiket 1: 1000 din, kvota 4, samo 3+ utakmice

tiket 2: 200-300 din , opusten tiket, igram sve sto mislim da ce da dodje i to je to

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ludi su bre.....

meni prosao salzburg, na tiketu za 1k 3+ na tiketu za 200din 4+ vecu prvom....ajmo jos malo samo ;)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

bozhe mili

odigram fk moskvu,krila i kao ae dodam celzi da pojacam,na 500 1300.

odigram bajern u hendiju,salke,frankfurt i ae liverpul da pojacam na 500 3200.

odigram vulvse,ipsvich i riding na 500 2 soma.

i onda odigram vilu 1x,saragosu,real i psv i to mi dodje na 500 2 soma.

I odigram lorient,grenobl i kan 2/3 iz iksa u kec.I ubodem dva,i na 250 kinti uzmem 2 soma.

Singliram st.etjen za 500.

Singliram Valensijen za 750 bilo 2:2 u 89om.

I singliram atleitko paranense za soma,kvota 4.3 bilo 2:2.

Sve u svemu,neverovatno koliko mi se plache.Jebeno neverovatno.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i palermo i kaljari mi ulete x2 u 90+ minutu :))).Ceka se ksanti 0-2 za 3 ipo soma

59' Xanthi Skoda 1 - 1 Aris Saloniki ...rur curse mi se smeje u facu

FT Xanthi Skoda 1 - 1 Aris Saloniki omgomgomg winwin

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

barsa 3+ za 9000 na 200 dinara....tiket je bio vise nego perfektan...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Luda subota i jos ludja nedelja... U subotu sam uspeo da pogodim NULA od 7 na kosarci i 3/6 na rukometu. Minus tacno 305e, sto mi se dugo nije desilo. Nedelja: kosarku preskocio, rukomet 3/3, prosla Vorskla u kombinacijama sa rukometom i nfl-om, nfl skoro sve... Svega 3-4 promasaja od 20ak odigranih singlova i komboa. Vratio onih 305e i ostalo jos skoro 100e :)

edit: Od fudbalske ponude ovog vikenda sam uzeo Krila Sovjetov, Metalurg Donjeck x2 i Vorsklu. U petak kijevski Dinamo i Metalist. Ukrajina, zemlja obecana! :))

Edited by brank0
Link to comment
Share on other sites

kako savrsen tiket propao... krenuo hteo nesto sigurno, i batalim, krenem da odigram sve sto sam imao ideju....

copenhagen 3+ - dodje

gijon 3+ dodje

slavia p 1 dodje

nacional 1 dodje

besiktas 1-1 dodje

marsej 3+ dodje

hamburger 3+ dodje

barsa 3+ golem kurac - 200 din ---> 9000 :(

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ja singlirao wehena.

pa singlirao totenhema.

pa singlirao romu.

pa singlirao osasunu.

pa vezao sanderlend,betis i sosijedad(za koji placem sto nisam singlirao).

pa odigrao najsmesniji dobitni tiket u svoje skorije vreme flumi dg(za koji placem takodje sto nisam singlirao),flamengo dg,benfika,deportivo,boka,palmeiras.

i da,singlirao sam flamengo dvojku.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ochajan sam, poslednji dobitak u lokalu 2.11. od tada- nista!!!

tako da, trazim pomoc od rura!!!!

Bayern - Steaua 1

Fiorentina - Lyon 1

BATE - Real 2

500 > 2.229

Bayern - Steaua 1

Arsenal - Dynamo K. X2

BATE - Real 2-2

200 > 1.669

Villarreal - Man Utd 3+

Bayern - Steaua 1-1

Fenerbahce - Porto 1

300 > 2.536

TOLIKO sam ocajan ... ajde rure, AJDE, POGLEDAJ ME BAR JEDNOM!!!!

Link to comment
Share on other sites

hehehe Darko je to napisao zbog rur kursa,ubedjen sam :))

TAKO JE DARKO!!

Ako nisam u pravu,onda,TAKO JE DARKO MENTOLCHINO!!!

:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

odigram reding na racun toga sto kardifu ne igra pola tima, reding krene da gubi, izjednaci, reko' do jaja, kad ono crveni i penal kasnije za ove...gg

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...