Jump to content

CB Nations Cup


LInn

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mrzi me da citam sve ovo.

Bizo sto si pristao da igras za repku i ljutio se kad nisi odigrao jedan match kad kazes da si buljas i da ne znas vise?

Mnogo pricate gluposti svi.

Dozivali ste Miletu, eto vam Mileta. Nije poenta u individualnom skillu nego u tome sto oni igraju zajedno godinama , a nasa repka je za ovu mapu imala 1 pracc.

To je samo do volje i samo je to presudilo.

Ide ENC pa izvolite da prijavite igrace sto se mene tice od sastava ko je igrao samo po volji i rezultatu u sld nekom sastavu treba da igraju Unkind, Filip, Andria , KIng.

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Mrzi me da citam sve ovo.

Bizo sto si pristao da igras za repku i ljutio se kad nisi odigrao jedan match kad kazes da si buljas i da ne znas vise?

Mnogo pricate gluposti svi.

Dozivali ste Miletu, eto vam Mileta. Nije poenta u individualnom skillu nego u tome sto oni igraju zajedno godinama , a nasa repka je za ovu mapu imala 1 pracc.

To je samo do volje i samo je to presudilo.

Ide ENC pa izvolite da prijavite igrace sto se mene tice od sastava ko je igrao samo po volji i rezultatu u sld nekom sastavu treba da igraju Unkind, Filip, Andria , KIng.

Da toliko buljaski sam odigrao nisam , a ni ostali koji igraju redovno nisu nista bolje odigrali od mene. Jbg-a da sam buljas atm jesam , nisam u glavi ali u pucanju jesam donekle , ali ne daj boze da krenem da pucam po 5 sati dnevno kao nekad promenila bi misljenje odmah :) ali sto bi bilo kad bi bilo. Poz

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ne radi se o tome dal si buljas ili nisi.

Vec tvoj post posle svega nema nikakvog smisla.

Ako se zalis sto kao nisi u formi nije trebalo ni da igras za repku.

Necu da se prepucavam preko rura jadno je. Samo mislim da tvoj post apsolutno nije fer.

Repka koja je igrala je imala itekako vremena da se pripremi za match i ti to najbolje znas jer znas sta sam ti predlozila.

Nema opravdanja za vase nevezbanje. Imali ste izgledne sanse da prodjete grupe, a niste samo i iskljucivo vasom krivicom.

Ja sam od pocetka bila za to da se sansa da nekim novim igracima pa tako vi iz unutrasnjosti izvolte predlozite neke igrace.

Cula sam da je neki bunny skeo dobar. Sigurno ima nekih igraca kojima se do sad nije pruzila sansa da igraju a mesto im je u reprezentaciji.

Pozdrav i nadam se da ce za ENC nova podmladjena repka imati vishe uspeha i da ce shvatiti ozbiljno svoj zadatak.

GL & HF

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Dozivali ste Miletu, eto vam Mileta.

E vidis ovo mi malo smeta, to sto si dozvolila da ti na neki nacin ljudi ovde na forumu kreiraju sastav ekipe, a TI si selektor, ne oni. Mislim ok je saslusati predloge i tako to, ali opet je na kraju tvoja poslednja (bar tako treba da bude). nhf, ali to je moje misljenje. gl u nastavku :)

Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

Mrzi me da citam sve ovo.

Bizo sto si pristao da igras za repku i ljutio se kad nisi odigrao jedan match kad kazes da si buljas i da ne znas vise?

Mnogo pricate gluposti svi.

Dozivali ste Miletu, eto vam Mileta. Nije poenta u individualnom skillu nego u tome sto oni igraju zajedno godinama , a nasa repka je za ovu mapu imala 1 pracc.

To je samo do volje i samo je to presudilo.

Ide ENC pa izvolite da prijavite igrace sto se mene tice od sastava ko je igrao samo po volji i rezultatu u sld nekom sastavu treba da igraju Unkind, Filip, Andria , KIng.

samo pogledaj kad sam ja ovo napisao...i naravno Denis tu...i to je to...

nek sednu,igraju,vezbaju...i cao!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa vrijeme je da mladi dobiju shansu.Kako mozhe da igra c0nfy,koji upali cs jednom u 2 nedjelje,kojeg bk za CS,a ne neki mladji momci koji imaju vishe zhelje i vremena za igru? Naravno,uz svo duzhno poshtovanje prema c0nfyu.

Prijavi mladje za ENC,da vidish kako ce da se kolju za mjesto u prvih 5.

Link to comment
Share on other sites

sad opet krece ona pricha ima dosta mladih,nedovoljno skillovanih itd itd...

vozi sa jednom postavom dok se ne uigraju i neka sabijaju,realno medju svim navedenim igrachima samo je iskustvo u pitanju,iskusniji nece/nemogu da se trude da izdvoje vishe vremena za vezbu tako da ostaje samo da se klinci kale koje boli ona stvar da igraju cs bez obzira shto imaju potencijala...

gl u nastavku...

Edited by twisted system

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

mislim da uopste nije bio problem u igracima sto su PICKOVANI :) -pick c0nfy sd mode ofc :)

c0nf-u realno treba mesec dana da igra redovno da bi pucao kao pre....

i mislim da je bolji u glavi bar jedno 5 puta od svakog "novijeg" igraca

e sad to je druga stvar da li on hoce da vezba... vazi za sve, primer sam uzeo confa posto vidim da se njemu ovde neki nebitni likovi iseravaju....

king je izuzetak :)

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Evo da bacim mali komentar na sve ovo, posto pratim ovde sta se desava vrlo pazljivo jedno 3-4 meseca, nisam najupoznatiji sa tim ko je kakav igrac, kako koja ekipa stoji i to, tako da je moj komentar samo na osnovu ovoga sto sam video ovde i sto lichno znam...

Da bi bilo koja ekipa uspela da postigne neshto, potrebni su:

1) Velika zelja / motivacija / moral

2) Vezba

3) Vezba

4) Vezba

5) Iskustvo (da se ne-uzentash u najvaznijim trenutcima, da ostanesh pribran, skocentrisan, itd...)

Sto se tice ekipe, ako nisu bili motivisani i ako nisu hteli da vezbaju, svako normalan ce znati da to nemoze da izadje na dobro, i da se ne-motivisanost, nedostatak vezbe, i podcenjivanje protivnika (chega je ovde bilo) uglavnom nagradjuju porazom, a cesto cak i ovakvim... (nista tu nema lichno, to je sve jako logichno i svaka od tih stvari vodi propasti sama za sebe)

Sto se tiche onih pricha o novim igrachima koji su kao "motivisani, dali bi sve od sebe i to", imam jako losa iskustva sa takvim akcijama, zato shto te mlade "ajkule" koje grizu i koje bi sve pobedile samo da dobiju sansu, se uglavnom nakon svega nekoliko meceva u novoj ekipi potpuno zadovolje, i postanu chak josh manje motivisani nego oni prethodni...

Shto se tiche Lin, svako normalan je video da se ona trudila, i da je uradila kolko je mogla/znala, tako da ako neko misli da bi njen posao uradio bolje, neka spremi neku drugu ekipu za neko sledece takmicenje i te dve ekipe se oprobaju medjusobom, posto ova prepucavanja nakon svega stvarno nisu ni postena niti sluze nekoj svrsi osim da pokazu da se bilo kakav trud u Srbiji definitivno ne isplati...

Mislim, sta je njoj koji kurac trebalo da se petlja sa cimanjem i ubedjivanjem ljudi, rezervacijama (koje su najgori "pain in the ass" ako ekipa nije najvoljnija da igra), da se svadja sa pola foruma, i sve to nebi li mozda predstavila svoju zemlju na takmicenju na kojem niko drugi nije ni hteo da je predstavlja...

(ono kao, nije bilo 10 ekipa koje su jedva chekale da odu tamo i pokazu svetu shta je Srbija)

Takodje, neko moze da kaze da se ona time bavi da bi se pravila pametna/vazna, shto je mozda i tachno, al ja i dalje nevidim razlog da iko napada ili ekipu ili nju, jer ako neko drugi moze bolje, treba sam da se okusa, a ne da nam svima soli pamet i da nam prica sta bi bilo kad bi bilo...

To je bilo to od mene

HF na sledecem takmichenju

Link to comment
Share on other sites

u pocetku je bila prica,da ko ne dolazi na pracc,nece igrati,naravno svi su rekli da ce dolaziti(vidim bas su dobro vezbali)

kad smo se skupili u mojo-u,dogovorili smo se da se od nas 10,izabere 7 igraca koji ce vezbati redovno,ja nisam usao u tih 7 pro igraca(LOL),ali ne bitno to sve,boli mene uvo sto ja nisam igrao,a znam da bih odigrao bolje od polovine sto su igrali,ne kazem da sam ja neki kao pro,nego ti momci jednostavno nisu u formi,i nisu trebali da igraju,i mogu da potpisem da bih neko drugi ko je u formi odigrao 100 puta bolje,i da bi redovno dolazio na vezbanja,i tako to...

vidim ovde neki pricaju da mileta ne treba da igra u reprezentaciji,to je po meni velika greska,sto on nije od pocetka bio pozvan,tj.bio je pozvan,ali nije mogao da igra zbog posla i obaveza,jbg...

ali ne bitno sada ovo sve,gotovo je pokazali ste sta znate...strasno

poz

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bila prva godina posle niza da smo imali sanse da uradimo nesto, a nismo.

Nemojte da pokazujete svoje komplekse tipa ja bi bolje ili on je los.

Poenta je da se repka nije uvezbala i to je to.

Svi su rekli da ce vezbati pa nisu.

I sta sad?

Nema tu mnogo mesta za komentare a oni koji ih pisu mahom su zluradi.

Repka je ove godine bila podrzana od svih najboljih igraonica KGB,MOJO,AI- dobili su besplatno igranje matcheva i popuste za pracc.

To nije bilo dovoljno.

Inace ja za lineup nikada nisam preuzimala potpunu inicijativu vec je to uvek bilo u dogovoru sa igracima.

Nemam sta da kazem i tacno me zabole dal ce neko mene da krivi-smesno je to.

A da smo prosli dalje sta bi vi koji ste crkli da igrate u repki a mesta za vas nije bilo, sta bi onda pisali? Gde bi lecili svoju frustraciju?

Edited by LIn

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

aha da ste nasli 5 "klinaca " koji su kao motivisani ovo ono i da kao zrtvujes takmicenje zarad sledeceg to bi bilo isti kurac jer bi ti isti klinci barem njih 2 prekinula da igraju kanter do sledece godine :D tako da jebiga :D mozete samo da serete :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

aha da ste nasli 5 "klinaca " koji su kao motivisani ovo ono i da kao zrtvujes takmicenje zarad sledeceg to bi bilo isti kurac jer bi ti isti klinci barem njih 2 prekinula da igraju kanter do sledece godine :D tako da jebiga :D mozete samo da serete :D

Istina !

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

u pocetku je bila prica,da ko ne dolazi na pracc,nece igrati,naravno svi su rekli da ce dolaziti(vidim bas su dobro vezbali)

kad smo se skupili u mojo-u,dogovorili smo se da se od nas 10,izabere 7 igraca koji ce vezbati redovno,ja nisam usao u tih 7 pro igraca(LOL),ali ne bitno to sve,boli mene uvo sto ja nisam igrao,a znam da bih odigrao bolje od polovine sto su igrali,ne kazem da sam ja neki kao pro,nego ti momci jednostavno nisu u formi,i nisu trebali da igraju,i mogu da potpisem da bih neko drugi ko je u formi odigrao 100 puta bolje,i da bi redovno dolazio na vezbanja,i tako to...

vidim ovde neki pricaju da mileta ne treba da igra u reprezentaciji,to je po meni velika greska,sto on nije od pocetka bio pozvan,tj.bio je pozvan,ali nije mogao da igra zbog posla i obaveza,jbg...

ali ne bitno sada ovo sve,gotovo je pokazali ste sta znate...strasno

poz

ne seri da ne bi morao da ti jebem drugarice iz panceva :) <3

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...