Jump to content

Dota Turnir u igroanici AI


Kojot

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovako turnira ce mozda biti a mozda i nece , ne znam koliko vam ova informacija znaci , meni ne znaci nista :) zato sto gazda se ne razume u ovaj posao i zeli da zaradi milione na turniru , a uglavnom i vi svi znate da je turnir cisto radi promovisanja kluba(igraone)... ja ne znam sta on ceka , on je totalno nov u ovom poslu i nema veze sa time , ali sta ja tu mogu kada nije moja igraona da je moja vec bi dolazilo pola balkana

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Onda mu objasnis: "khm Gazda, ako vi napravite ovaj turnir, i tu dodje puno ekipa, sto ce biti sigurno s obzirom da je Bg u pitanju, kada se turnir zavrsi u vasu igraonicu ce dolaziti 50% vise ljudi nego ranije,a glavna tema razgovora o igricama ce biti vasa igraonica." Kraj price.

brusli.png

<Dakilence> god of fog

Link to comment
Share on other sites

I onda kada mu ne dodje 50 posto vise ljudi nakon toga, nas konfi dobije otkaz (ili sta vec) ;)

Nemoj ni da organizujes, samo ces ti ispasti na kraju kriv.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

btw jedina igraona koja moze da organizuje turnire je KONKURENCIJA AI-ju, odnosno KGB ( dajte gazdi AI-ja da procita ovo i ima da uleti u taj turnir makar on davao pare ljudima da dolaze :D ). btw ja i dalje promovisem KGB na netu sa svojim nikom kgb-fucktard ^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...