Jump to content

Dota Turnir u igroanici AI


Kojot

Recommended Posts

hp viewer je integrisan u warkeys.........@_?

P.S. maslinasto zelene gace.

A ako igra Sahka onda igra go.

Ne vidim razlog za banovanje warkeysa, kako da igram sa rhastom koji ima 4 aktivna spela + dagger ne daj boze da mi zatreba stop ili attack...

.

Ne koristim takve gluposti, pogotovo ne hp viewer, jedino sto koristim je autohotkey, ali samo na klanskim mechevima za re-mapiranje numpad keyeva..

Razlog za banovanje warkeysa? Evo recicu ti, covek sa 2 grama mozga moze da napravi skriptu da baci euls + stun na isti target tacno kad on padne na zemlju, iako on to npr ne bi mogao da uradi bez te skripte.

skripte mozes za razne gluposti da napravis i zbog toga mislim da bi ih treba banovati

ne shvatam sta fali rhastinim keyevima? po meni najbolje postavljeni u doti, sad jbg ako nisi dovoljno brz da odradis sve to.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

shift queuing?

pa bas ti i ne vredi shift kad leti stun kad tebi a ti moras da bacis misa na blink pa naciljas gde oces. Mnogo je lakse kad imas taj kurac za numlock shortcutove. Ja ne igram ni sa kakvim addonom al mnogo bi pomoglo da imam taj autokey za blink ili hex... al sto se tice turnira el ce se to uopste i desiti posto od kojota reci nema >_<...

Link to comment
Share on other sites

pa bas ti i ne vredi shift kad leti stun kad tebi a ti moras da bacis misa na blink pa naciljas gde oces. Mnogo je lakse kad imas taj kurac za numlock shortcutove. Ja ne igram ni sa kakvim addonom al mnogo bi pomoglo da imam taj autokey za blink ili hex... al sto se tice turnira el ce se to uopste i desiti posto od kojota reci nema >_<...

ja koristim ovo: http://www23.brinkster.com/bigtrunk/inventory kliknes na A++ i procitas readme na sajtu :P

to je najprostija moguca skripta, skines, doubleclick i kraj, nikakva podesavanja ni drugi programi ti ne trebaju, a radi sledece:

1) hp bar viewer - i ne shvatam zasto bi koji kurac ja drzao jedno isto dugme 50 minuta ako ne moram, ne osecam se narocito gosu sto to mogu da radim :)

2) bitan deo -> inventar (7 8 | 4 5 | 1 2 na numerickoj tastaturi) je mapiran na ALT + (q w | a s | z x)

druge programe i skripte nisam isprobavao jedini shortcut kog mogu da se setim da mi je ikada predstavljao problem je usrano

N za omnislash to ponekad omashim nije mi blizu prstima :PPP

Edited by ska.ll.i

"Hate the game baby, not the playa." - Ling Ling

Link to comment
Share on other sites

Realno treba smeti da se koristi samo autohotkey, kojim mozes da namestis iteme iz inventara na bilo koje drugo dugme, i to je to, ako nisi u stanju da drzis alt, zaglavi novcic izmedju [ i ] i neces imati taj problem, ali ne znam cemu raspravljanje kada kojot ovo i ne cita xD, a u igraonici ne moze nista da se instalira, niti skine sa neta :D

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

taj rad, tr00 ftw

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

to bi trebalo biti banovano, svi ti glupi addonovi, ako ne mozes da drzis alt s'vremena na vreme onda stvarno razmisli da promenis igricu, npr. tetris

Nije mi neki problem navicu se ja za dva dana a warkeys koristim radi inventara mada i bez toga mogu lete ove ruke brzo [:D]

E i ovo mi nekako lakse nego tetris (a i tebi bi objasnio u tetrisu [8D] )

infacidfinal2vn9.png
Link to comment
Share on other sites

hmm cek ja nesto da kazem ^^

svi drkate kurac sa tim shortcutovima i to,jeste da je lakse ali tolke godine se igralo bez tih sranja,tj POMAGALA i sto se mene tice cak je bila i bolja dota...zasto? Zato sto ako ne mozes da drzis alt i igras, a da u medjuvremenu izbacis hex / dagger misem ili num onda realno bolje da igras jamb ili nesto slicno...

tolko od mene :)

Link to comment
Share on other sites

hmm cek ja nesto da kazem ^^

svi drkate kurac sa tim shortcutovima i to,jeste da je lakse ali tolke godine se igralo bez tih sranja,tj POMAGALA i sto se mene tice cak je bila i bolja dota...zasto? Zato sto ako ne mozes da drzis alt i igras, a da u medjuvremenu izbacis hex / dagger misem ili num onda realno bolje da igras jamb ili nesto slicno...

tolko od mene :)

dota ima beskonacno drugih nivoa skilla zato je i igram. da je poenta u tome ko najbrze klikce ko u wc3 ne bi nikad igrao boli me bas kurac da igram igricu po ceo dan da bi brze kliktao po tastaturi.

"Hate the game baby, not the playa." - Ling Ling

Link to comment
Share on other sites

pa ne.. ko god tvrdi da je isto igrao bez hotkeys-a i sa njima laze ko kerce

svaki combo koji potrazumeva blink je bar 2x tezi ako ti blink nije pri levoj ruci.. dakle sto se mene tice to spada sve pod istu kategoriju "omg mama daj to lakse" .. pa ako bude tako sto i ja da nemam ceo hex/ward/shackles combo na jednom tasteru...

Link to comment
Share on other sites

pa ne.. ko god tvrdi da je isto igrao bez hotkeys-a i sa njima laze ko kerce

svaki combo koji potrazumeva blink je bar 2x tezi ako ti blink nije pri levoj ruci.. dakle sto se mene tice to spada sve pod istu kategoriju "omg mama daj to lakse" ..

FFS TO JE RAZLOG DA SE DOPUSTI WARKEYS!! Da zavisi od skila a ne od toga ko ima debele/spore prste. Svi ga koriste i nijedan jebeni turnir ga nije zabranio ne znam zasto bi se sad nesto menjalo (NA GORE)...

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...