Jump to content

zima, zima, pa neka je


Recommended Posts

Poenta je:

-Temperatura

-trening u gatjama

-ulazak u vodu

-ja ne znam jel vi ljudi imate audio, ali jedan od njih viche "2 kolutitja po snegu" ili "idemo sunjanje do Save". itd, dakle monolog.

Znaci nikakva bogojavljanja, vadjenje krsta,narodni obicaji, Rusi [roflmao], i shit.

Tri drugara koji se valjaju po snegu, kupaju na -3 stepena i misle da ce da postanu do jaja borci. :)

To je to.

Svaka njima cast, da se razumemo, ali da je smesno-smesno je.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Vecina ljudi koja je postovala ovde isla je ka jednoj od tih stvari. Moja je krivica sto nisam "nacrtao" da je u pitanju zajebancija iz kraja, da su u pitanju idijotizmi i kreveljenje u kupacim gacama na minus pingvin u sred Save. Tako da ne zrachi mnogo, niko ti ne dira religiju, krstove i narodne obicaje.^^

Zar je samo meni smesno kad lik skoro ko-od-majke-rodjen vice: "Ajmo sunjanje... do Save" puzeci po snegu u kupacim jebenim gacama??? O_____o

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

G!!! ovoome je prethodio trening sa sve trcanjem, vijacama, sklekovima i ostalim djakonijama, naravno.Lepo pise u prvom pustu deo treninga. Inace wulfgar jeste jedan od drugara, ali nije deo ekipe sa treninga, vise kao poznanik. :)

posalji ti njih na trcanje do Kovina,verovatno im nece trebati prevoz nazad...
rofl za prevoz. :)

Ludak u sredini trci sa rancem cigala po keju, tako da je Kovin za njega decija pesmica. U stvari jedino on sa ovog klipa i trenira sa razlogom, decko se sprema za neke boks meceve, ovo ono. Ovaj sa nase leve strane zeli da postane bokser, a ovaj sa nase desne zeli da smrsa.[roflmao]

I sve to pravljenjem kolutica po snegu.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...