Jump to content

Milan Radonjic STRIKES AGAIN


Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jbte, boli me trba od ovoga, nije normalan:

Ahhahahahahah , ne mogu da verujem . Ali bijte se , od glaglo tu bri. Ahahahaha ...

Al najjache mi to za brojeve za loto. Jednom je krenuo da deli brojeve za loto. I ova shto je zvala kao "chekajte , samo malo" , "a ne ne , nema chekajte , proshla magija , dovidjenja".

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=pgKs9OH5aOM

10 majmuna i tigrova da pojedu te koji drze klanice

edit: samo se pitam al on samo patoloski lazov (naleteo sam na nekoliko takvih osoba u zivotu i to je za ne poverovati kako lazu ffs.................) ili baja neke teske droge radi pre svake emisije jer za ovo treba biti specijalan lol

Edited by marxus
GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

Kontam da je patoloshki , jer jednom se toliko nalozhio na laganje ,da je pocheo da pricha kako ima neki turnir u "charobnjashtvu" negde u pichki materinoj i kao mozhe da idem ko otje s njim tamo , ali to ima 9 ostrva a posetioci mogu samo na prvo da udju na kome se radi levitacija.

Trebash se bash nalozhiti na laganje da bi otishao ovako daleko ...

Link to comment
Share on other sites

Samo se vi sprdajte sa njim...Ja sam gledao uzivo kada se neki lik javio i pita ga za ljubav,a vidi se da je mladji,ovaj mu nasere upoznacete Andjelinu Dzoli,ozenicete je lalala i lik mu kaze koja si ti budala i krene da se smeje.Utom vadi Milan kluceve od kola i kaze:''E ovo su vam kljucevi od Mercedesa ML pa vi sad vidite ko je tu budala.Mdalje...''

Link to comment
Share on other sites

Samo se vi sprdajte sa njim...Ja sam gledao uzivo kada se neki lik javio i pita ga za ljubav,a vidi se da je mladji,ovaj mu nasere upoznacete Andjelinu Dzoli,ozenicete je lalala i lik mu kaze koja si ti budala i krene da se smeje.Utom vadi Milan kluceve od kola i kaze:''E ovo su vam kljucevi od Mercedesa ML pa vi sad vidite ko je tu budala.Mdalje...''

sto je naravno bila laz pa sada vi vidite ko je tu budala

GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

lol pa vi gledate The Milana preko YouTube-a ..noobs!

Ja imam cast da cenjenog gospodina skoro svako vece pratim sa Duge! A kad The Milan zavrsi svoju emisiju , moje blazenstvo se nastavlja , jer pocinje najgledanija emisija ovih prostora vodjena fenomenalnim Nedjom Kosticem i njegovim drazesnim gostima!Posle kvalitetnog gatanja ,jedno pravo narodno veselje i moj zivot zaista dobija smisao.Ko to ima TAJ je bogat covek!

Nije sve u parama.Ima nesto i u Milanu&Nedji!

Cheers!

Btw jel ima neko slike njih dvojice da stavim u avatar?

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=sep6Rd72p2Y...feature=related

Po tarotu se mozhe igrati samo GTA i Winning Eleven. Ko igra CS, taj ide u pakao.

[roflmao]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...