Jump to content

Pomoc oko WOW Accounta?


nenad88

Recommended Posts

Cao svima na 4umu, novi sam ovde, igrao sam wow neko vreme, ali bez svog accounta. Sada bih zeleo da imam svoj,ali ne znam bas najbolje kako to ide,pa bi zatrazio pomoc od vas koji ovo znaju.

Hteo bih da znam:

1. Na kom sajtu treba praviti account

2. Kako teba praviti

3. Gde da nadjem key, za prvih mesec dana besplatnih a da ne kupujem game card

4. Sve ostalo sto bi mi mnogo pomoglo

hvala svima punooooo.....unapred

Link to comment
Share on other sites

@ nenad88

Pazi ovako svu pomoc koja ti treba i informacije mozes da nadjes na sajtu www.wow-europe.com

Account Creation

Account Menagment.

I da bi igrao 1 mesec besplatno moras da kupis WoW & TBC , i imas mesec dana besplatno ili da neko od tvoj drugova pokrene Scroll of Rez.

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

1. Kupi wow i tbc

2. Instaliraj ih

3. Napravi acc ovde

4. Probaj da udjes u igru i pocece da skida Patch nesto manji od 1gb

5. Kad se skine patch on ce se automack instalirati

6. Na ovom istom linku mozas da addujes game card i tako ces dobiti 1 mesec besplatno + 2 meseca koliko ti taj game card pruza (3 meseca ukupno)

7. Uzmes kes, odes do prodavnice, kupis mi kso za ovo sto sam napisa, das mi ga, oprostis se od RL i odes da igras WoW.

:)

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Cao svima na 4umu, novi sam ovde, igrao sam wow neko vreme, ali bez svog accounta. Sada bih zeleo da imam svoj,ali ne znam bas najbolje kako to ide,pa bi zatrazio pomoc od vas koji ovo znaju.

Hteo bih da znam:

1. Na kom sajtu treba praviti account

2. Kako teba praviti

3. Gde da nadjem key, za prvih mesec dana besplatnih a da ne kupujem game card

4. Sve ostalo sto bi mi mnogo pomoglo

hvala svima punooooo.....unapred

prodaj komp i spasi se muka koje slede

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Poz. svma,

Uzeleo sam se WoW-a u poslednje vreme pa se ozbiljno razmisljam da ponovo pokrenem subscription.

Naime, WoW nisam igrao od septembra 2006. a u tom trenutku sam imao warlocka lv60 sa kojekakvom opremom. Interesuje me ako neko zna ili moze da predpostavi, da li su likovi iz blizzarda izbrisali lika ili mozda je on kojim slucajem jos uvek na mom akauntu?? Svakako da bi ovo pitanje trebalo postaviti direktno blizardu ali je problem u tome sto ne mogu da se ulogijem na zvanican WoW forum dok je sve u redu sa account management-om. A ako je lik izbrisan da li mozda postoji neka mogucnost da se on "povrati" na moj akaunt? Najbolje bi bilo da ja sada puknem lovu za BC i za mesec dana igranja a ono nema mi chara. na akauntu.

-----------------------------------------

за добру свињу нема лоше помије

Link to comment
Share on other sites

Poz. svma,

Uzeleo sam se WoW-a u poslednje vreme pa se ozbiljno razmisljam da ponovo pokrenem subscription.

Naime, WoW nisam igrao od septembra 2006. a u tom trenutku sam imao warlocka lv60 sa kojekakvom opremom. Interesuje me ako neko zna ili moze da predpostavi, da li su likovi iz blizzarda izbrisali lika ili mozda je on kojim slucajem jos uvek na mom akauntu?? Svakako da bi ovo pitanje trebalo postaviti direktno blizardu ali je problem u tome sto ne mogu da se ulogijem na zvanican WoW forum dok je sve u redu sa account management-om. A ako je lik izbrisan da li mozda postoji neka mogucnost da se on "povrati" na moj akaunt? Najbolje bi bilo da ja sada puknem lovu za BC i za mesec dana igranja a ono nema mi chara. na akauntu.

Lik ti gotovo sigurno nije obrisan, to blizz ne radi nikada koliko ja znam. A i da jeste uvek imaju backup bazu, i sigurno ce ti ga vratiti...

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Lik ti gotovo sigurno nije obrisan, to blizz ne radi nikada koliko ja znam. A i da jeste uvek imaju backup bazu, i sigurno ce ti ga vratiti...

sve i da izbrizes koplet lika,slucajno ili ne slucajno,blizz ga ima u bazi i naravno da ce da ti vrati, jer potrebni su useri koji ce da placaju mesecnu pretplatu,tako da ne brini oko toga.

Link to comment
Share on other sites

Na kraju krajeva u licenc agreementu koji se pojavljuje svaki put posle patcha ili kada instaliras igru pristajes na to da sve sto igras i sto napravs u igri jeste samo blizzardovo vlasnistvo ... tako da i ako zaseru stvar ne mozes im nista

ho ho ho ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

svaka igra koju igrate/kupite vi ne kupujete igru vec "iznajmljujete njihov proizvod za igranje sa istim na neodredjeno vreme" - poenta je da vasha kopija igre vama ne daje nikakva prava nad sadrzhajem/kodom...a i zasto bi - oni su potrosili desetine miliona na razvoj tog naslova, najbolje da ce vam prodati za 45$ prava da sa istim radiste sta god ocete =o)))

Link to comment
Share on other sites

sve i da izbrizes koplet lika,slucajno ili ne slucajno,blizz ga ima u bazi i naravno da ce da ti vrati, jer potrebni su useri koji ce da placaju mesecnu pretplatu,tako da ne brini oko toga.

Agree. Dok god Blizz ochekuje da bi igrach posle pauze mogao da se vrati igranju (i platjanju pretplate ofc [;)] ), chuvatje account i sve shto uz njega ide ko ochi u glavi. U prevodu ako nisi svojeruchno cancelovo account i zakopo ga za sva vremena, mozesh bez problema da se vratish igranju tamo gde si stao. :)

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

svaka igra koju igrate/kupite vi ne kupujete igru vec "iznajmljujete njihov proizvod za igranje sa istim na neodredjeno vreme" - poenta je da vasha kopija igre vama ne daje nikakva prava nad sadrzhajem/kodom...a i zasto bi - oni su potrosili desetine miliona na razvoj tog naslova, najbolje da ce vam prodati za 45$ prava da sa istim radiste sta god ocete =o)))

jbt, ja u stvari imam iznajmljen wow.. koje sranje.. sada si me smorio.. a ja mislio moj wow. :-D

Link to comment
Share on other sites

nenene gidra jos nisi postao pro ...

Cudijeh li putjeva Gospodnijeh !

:) aj sidji dole do civilizacije nema te 100god !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...