Jump to content

Windows problem


bolkonski

Recommended Posts

Moj teca ima hard sa WinXP-om. Sistem nece da si digne da izvinete. To nije problem jer hard prepoznaje moj komp sa svim fajlovima. Medjutim, logicno, ne mogu da pristupim u njegov User u Documents and Settings. daje mi access denied, gde mu se na desktopu nalazi jedan fajl koji mu treba. Da li neko zna kako i da li uopste mogu da pristupim tim fajlovima? Hvala

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Jesi probao iz safe moda (drndaš F8 pre loading ekrana) kod njega logovanje kao administrator?

Jesi probao da ubaciš instalacioni disk Windowsa kod njega, uđeš u recovery konzolu i kucaš fixboot i fixmbr?

Jesi probao da digneš sistem preko Hiren's Boot CD-a, uključiš USB i NTFS podršku i prebaciš bitne fajlove na USB?

Link to comment
Share on other sites

Ovo prvo jesam.

Ovo drugo moj techa kaze da jeste, mada mu ja ne verujem.

Ovo trece nemam pojma sta je niti kako da uradim.

Pejo, molim te da se uzdrzi od neprikladnih komentara. Ako mozes da pomognes pomozi, ako ne nema potrebe za zajebancijom iz nebrojeno mnogo razloga.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

A da, a što Bole ne probaš i da prosto riperuješ instalaciju. Znači ne iz recovery konzole nego taj korak preskočiš, i kad prepozna particije i Windows na njoj, tu staviš repair existing installation. To bi moralo da radi osim ako nije neka teška havarija.

Link to comment
Share on other sites

Ej, hvala vam. Moj teca je "resio" problem. Navodno, kada je on dodao hdd u svoj komp, kao sekundarni, sve je proradilo i uspeo je da uzme taj fajl. Necu da se nerviram i da vam objasnjavam moj tezak zivot, ne znate vi mog tecu. U svakom slucaju jos jednom hvala.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...