Jump to content

CS scena i tuzno stanje:)


Kojot

Recommended Posts

ma ne bre nisam nishta loshe mislio u vezi irca od pomenutog gospodina jer je to dobra ideja ali nece dugo opstati medju ovom trenutnom populacijom ako se neshto ne uradi na vishem nivo-u od jednog irc-a...

rekao sam da bi bio profesionalac kao ovi u inostranstvu nije ti bitan samo skill i umece,jer dosta toga i od opreme zavisi,a to shto ste zadrti i nerazumni pa kazem da je sve lepo i slatko kada neko ume i zna a nece da se trudi i pod savrshenim uslovima...

trenirao sam americhki fudbal i znam u kakvoj je situaciji...shta mislish zashto sam prestao? zato shto mi je puklo koleno jer nisam imao taj jbni shtitnik,o tome ti pricham,zaboravish na ljubav kada skontash da te je neshto koshtalo uobichajenog zivota,kao shto kaze ron,shto da kupi mish od 52 eura kada moze da uzme patike i josh neku stvar!?

zashto je moj brat koji je bio jedan od najboljih igracha sa awp-om u okolini(znash ga ivane ali si ga zaboravio kao mene :D] ) prestao da igra cs!? zato shto su mu na turniru ukrali mx510 ti isti beogradjani koji se sada duvaju da su profesionalci,kao i chinjenica da sa kojom sam se pre par dana pomirio on se odavno pomirio,nikad ovde cs vishe nece uspeti kao shto je nekad mogao! jer kaze,jadan je taj kanter kada on posle 3 godine pauze udje na neki dobar server gde sve vrvi od pro igracha bude najbolji i zamisli kaze da sam nastavio da igram!?

svi ovi pokushaji ce biti dobri i uspeshni taman toliko da zadovolji te osobe koje su uchestvovale u njemu,a shto se tiche globala boli ljude uvo vishe,mozete vi klinci da napravite 15 pustinjskih pacova-ligu za godinu dana kada nema vishe te zelje!!!

cs dovidjenja.

ja cu i dalje da igram sa prijateljima chisto iz navike i neke old love ali definitivno neshto vishe od toga teshko!

hvala vam zola,kojote,ivane,kali,gia,ron,highly,lino i ostalima koji su omogucili da ovaj topic bude to shto jeste,realna situacija nashe counter strike scene!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

@ twisted

brate to je realnost,nisam debil da idem na taj rizik da izgubim brdo vremena,kesha a mozda i prijatelja...i na kraju nishta!igram CS od 99 pa do 2004 u lan-u,a od 2004 do sada na net-u...puno para,vremena..a za uzvrat nishta,liga po koja kao i tur,i onda se ocekuje neko napredovanje...mislite da ljudi koji su igrali 7-8 godina CS i do skoro prestali jer su shvatili da nisu nishta imali od toga,da ce da se vrate zbog ljubavi!?!?...sve mislim da hoce...

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

Samo jedna stvar za sve koji su zapeli sa tom 99om :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Counter-strike

Half-Life je izasao 98me. Sredinom 99te se pojavila prva CS beta. Kod nas je stigao 2000. - ne znam tacno u kom trenutku, ali znam da je bilo rec o beti 5.x.

Ja sam ga prvi put video kada je bila aktuelna beta 6.5, a prvi turnir se igrao na beta 7.1 u januaru 2001. godine.

5 na 5 turnir je kod nas prvi put odigran kada se otvorio IPS, pre toga je sve bilo 3 na 3 i 4 na 4.

Link to comment
Share on other sites

99' godine Novi Sad ulica gajeva,TC Planeta,3 sprat igra se CS,secam se ko juche da je bilo,josh smo i za dochek mileniuma igrali...:)

Onda se CS u Novom Sadu igrao pre bete 6.5, a ti definitivno igras duze od bilo kog sada aktivnog igraca koga ja poznajem.

On 24 March 1999[verification needed] Planet Half-Life opened its Counter-Strike section. Within two weeks, the site had received 10,000 hits.

On June 18, 1999, the first public beta of Counter-Strike was released, followed by numerous further "beta" releases. Counter-Strike 1.0 was released around Christmas 2000. (naravno odnosi se na katolicki bozic)

On April 12, 2000, Valve announced that the Counter-Strike developers and Valve had teamed up.

Mi smo prvi turnir u Beogradu napravili 10. i 11. januara 2001. u Konradu na 7.1 beti, a sledeci turniri su bili na 1.0. Licno sam CS prvi put video u avgustu / septembru 2000 (beta 6.5), a koliko ja znam - a trebalo bi da znam jer znam DKGovce koji su ga doneli kod Vlade, u Konradu je instaliran tokom 2000. godine.

Link to comment
Share on other sites

@twist jedno je ffa na serveru a drugo je turnir, 2 veoma razlicita pojma .....

pa vidish brate znam da netreba da se uporedjuje ali 70% ljudi se loze na ffa kao pokazuje sve shto zna i ume ali ne bitno.

Onda se CS u Novom Sadu igrao pre bete 6.5, a ti definitivno igras duze od bilo kog sada aktivnog igraca koga ja poznajem.

Mi smo prvi turnir u Beogradu napravili 10. i 11. januara 2001. u Konradu na 7.1 beti, a sledeci turniri su bili na 1.0. Licno sam CS prvi put video u avgustu / septembru 2000 (beta 6.5), a koliko ja znam - a trebalo bi da znam jer znam DKGovce koji su ga doneli kod Vlade, u Konradu je instaliran tokom 2000. godine.

igrao sam neki mod half-life u nemachkoj 98-e kraj septembra tako neshto...

odoh da uploadujem neke ss-ove poshto se vec sumnja u chitove itd...blah [^] [^] [:p]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

i opet niko nishta da pochini na ovu temu?

Edited by shok1ca

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

hmmm evo nekih zanimljivosti :)

"Dakle napokon je i HR dobila svoj ESL, jucer smo dobili sve frisko iz Njemacke, pa sam htio pozvat i vas nashe najdraze susjede da sudjelujete u nashem ESL-u, sto ce obuhvacat 5on5 ladder, 5on5 amateur series, 2on2 ladder i 1on1 ladder. To su nam takmicenja za sad. Odnosno bit ce jer treba puno josh na tome svemu radit i tek smo da forumu sad, mozete ocekivat da ce sve pocet pocetkom Januara. www.esl.eu/hr . hope you'll come!"

preuzeto sa gamers.ba

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

hmmm evo nekih zanimljivosti :)

"Dakle napokon je i HR dobila svoj ESL, jucer smo dobili sve frisko iz Njemacke, pa sam htio pozvat i vas nashe najdraze susjede da sudjelujete u nashem ESL-u, sto ce obuhvacat 5on5 ladder, 5on5 amateur series, 2on2 ladder i 1on1 ladder. To su nam takmicenja za sad. Odnosno bit ce jer treba puno josh na tome svemu radit i tek smo da forumu sad, mozete ocekivat da ce sve pocet pocetkom Januara. www.esl.eu/hr . hope you'll come!"

preuzeto sa gamers.ba

Znachi nishta od nashih prijava [:(]

Link to comment
Share on other sites

evo unka i ja pricamo da cemo da igramo to :D

i bilo bi sexy da mi dobijemo esl licencu..

a jel se zna ko ima licencu ili ko moze da je nabavi kod nas?

to bi bilo savrseno!

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...