Jump to content

Indy 4! (And The Kingdom Of The Crystal Skull)


Pipboy

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[:(] Tužna srca i sa suzom u oku mogu samo da konstatujem da je film NEOPISIVO SRANJE koje ni pod razno ne sme i ne treba da bude deo Indi sage. I to vam kaže neko ko je odrastao na Indijani Džonsu tokom godina kada nije postojalo normalno muško dete koje nije htelo da postane arheolog kada poraste...

Film je toliko loš, prazan i deluje fake od početka do kraja, da izgleda kao da su se trudili da bude ovako jadan. Da sve bude još gore u jednom trentku mi cela stvar deluje kao jeftina kopija druge Mumije, što je pravi paradoks jer je upravo Mumija zamišljena kao jeftina verzija Indija...

Na nekim scenama bi im zavideli i scenaristi Ičija i Skrečija, bez zajebavancije. Mislim, scena sa frižiderom ide na prvo mesto najbesmislenijih i nepotrebnih scena u istoriji filma ikada. I u čemu je fora sa glupavim CGI lasicama (ili šta su već?), jebote jel ciljna grupa filma deca do 6 godina starosti... Svo vreme gledanja sam imao utisak da Spilberg i društvo iskušavaju odanost fanova prema Indiju bacajući pred gledaoca sve besmislenije i gluplje scene, iskušavajući vas koliki ste zapravo odani i šta ste sve spremni da progutate. Well, not me hose, za mene postoji samo jedna i jedina Indi trilogija, ovo govno ne priznajem i ne interesuje me šta je i ko ga je napravio. Mislim, u celom filmu ima po mojoj proceni samo tri scene vredne prehodnih Indija, ostalo je čabar.

I Harison Ford izgleda naprosto loše i raspalo u filmu, vidi se da je "mileage" uzeo svoj danak, a tome u prilog svakako ide i činjenica da u zadnjih 10 godina nije snimio iole pošten film.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

[:(] Tužna srca i sa suzom u oku mogu samo da konstatujem da je film NEOPISIVO SRANJE koje ni pod razno ne sme i ne treba da bude deo Indi sage. I to vam kaže neko ko je odrastao na Indijani Džonsu tokom godina kada nije postojalo normalno muško dete koje nije htelo da postane arheolog kada poraste...

Film je toliko loš, prazan i deluje fake od početka do kraja, da izgleda kao da su se trudili da bude ovako jadan. Da sve bude još gore u jednom trentku mi cela stvar deluje kao jeftina kopija druge Mumije, što je pravi paradoks jer je upravo Mumija zamišljena kao jeftina verzija Indija...

Na nekim scenama bi im zavideli i scenaristi Ičija i Skrečija, bez zajebavancije. Mislim, scena sa frižiderom ide na prvo mesto najbesmislenijih i nepotrebnih scena u istoriji filma ikada. I u čemu je fora sa glupavim CGI lasicama (ili šta su već?), jebote jel ciljna grupa filma deca do 6 godina starosti... Svo vreme gledanja sam imao utisak da Spilberg i društvo iskušavaju odanost fanova prema Indiju bacajući pred gledaoca sve besmislenije i gluplje scene, iskušavajući vas koliki ste zapravo odani i šta ste sve spremni da progutate. Well, not me hose, za mene postoji samo jedna i jedina Indi trilogija, ovo govno ne priznajem i ne interesuje me šta je i ko ga je napravio. Mislim, u celom filmu ima po mojoj proceni samo tri scene vredne prehodnih Indija, ostalo je čabar.

I Harison Ford izgleda naprosto loše i raspalo u filmu, vidi se da je "mileage" uzeo svoj danak, a tome u prilog svakako ide i činjenica da u zadnjih 10 godina nije snimio iole pošten film.

Ok, ovo je previse. Moguce da ima veze sa seksualnim frustracijama :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Da, film je JEBENO loš!

Ili nije, ako volite ekranizovane avanture Pere Kojota i Ptice Trkačice.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

hehehe kad neko frishko odgleda film pa mora da ventilira bol...totalno te shvatam pip druzhe =o)

Upravo. Baš gadan osećaj, mamicu im kapitalističko-bezosećajnu...

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

"nauchio" si kako da odletish pola kilometra, da se tumbash nizbrdo josh par stotina metara i onda da ti ne bude nista jer si sve vreme bio u metalnoj kutiji? respect ;oP

Damn, Kole, ne spojleriši, kako da se ljudi kapitalno razočaraju ako već znaju šta ih čeka...

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ne bik, da nisam gledao film. Svi koji nisu gledali ne trebaju da znaju ništa o filmu, treba da pate dok gledaju...kao ja...

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jebote ljudi... Ne znma sta si ti ocekivao Luka. Ajde Kole, on ce o svemu kenjati, ali ti... :)

Salu na stranu, bio sam sinoc i na premijeri i apsolutno mi je super legao ponovo, toplo preporucujem gledanje br. 2.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

sto je lichno? ti si doshao i prvi, a verovatno i drugi put na gledanje tog filma da se zezash sa devojkom

ok, kad pustish mozak na ispashu i imash devojku proed sebe ni sense & sensibilty nije negledljiv ali na geek-oriented forumu davati takve izjave i posle da te neko sa istog NE nazove budalom je skolski primer nerealnih ochekivanja ;o*

Link to comment
Share on other sites

Hm, a šta fali sense & sensibility...?

(Mada, vidiš, i ja sam ga gledao sa koleginicom sa faxa još onomad, uopšte mi nije bio loš film... [:D] )

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

From_the_crayons_of_G__Lucas_by_jollyjack.jpg

Citat sa jednog foruma koji savršeno opisuje zašto je film loš: "Much of what was in the earlier films was implausible, but unlike Indy 4, it wasn't impossible"

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

O boze Kole! :)

Uopste nije vazno sa kim sam gledao film. Sto bi bilo koja riba koja drzi do mog misljenja o njoj isla sa mnom na Indijanu Dzonsa. Ccc... Ajd odgledaj sada, ovih dana ponovo sa istom rezervom treci pa prvi deo. Bice tu, tim rezonom rupa i rupica koliko hoces.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...