Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Videla sam Gruju u nekom casopisu, putji usne :D

jebote,zasto ja nikako da nadjem taj jebeni RLN.

A ortak me je "anketirao" i stavio mi sliku sa exita,hahaha :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

spava mi se

ove nedelje radim u housekeepingu kao deo obuke.

sto je vise manje smor, ali je i kul sa druge strane.

smor je jer me to uopste ne zanima

kul je jer imaju tri ogromne kutije pune smajlisa pa se otkidam od slatko po ceo dan :)

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro radni narode!

Srecna slava svima koji slave!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Srecna slava svima koji slave, i hvala im sto slave, jer je danas grad PUST! Presao sam most za bukvalno 3 minuta a ukupno trajanje putovanja je bilo - 10 minuta. Gustina saobracaja je kao ono, nedeljom u podne kad nema nigde zive dushe. Tako da je to super.

Sa druge strane, ocekuje me u naredna dva dana odlazak na cetiri slave + jedno nalazenje u kafani nevezano za slavu (sto ne znam kako se potrefilo da bude bas tada ali eto, jeste) tako da ce to biti zanimljivo.

Sa trece strane, da li neko zna nekoga ko radi u onim radnjama i buticima sto su u Sava Centru, da mi kazhe da li oni zaista necemu sluzhe i da li nesto prodaju. Od kada sam prvi put isao tamo imam takav utisak (sto je jelda bilo kad sam bio mnogo mali) a isti utisak imam i sada, jer sam bash juce bio tamo. Ne racunam one lokale tipa Alfa banka, posta, Futura plus vec mislim na one silne butike, prodavnicu filmova i diskova, salone i tako to, posebno tamo u onom drugom redu tih lokala. Ne verujem da je taj set od nekoliko vecih konferencija kada dodju stranci dovoljan da se ti lokali isplate, pa ne znam sta se tu dogadja, neko pere pare, sta li :)

Jos jednom, srecna slava svima koji slave :)

Link to comment
Share on other sites

srecna slava polovini srbije koja slavi i sretjan provod na slavama polovini srbije koja ide na slavew kod prve, rezervishite parking unapred! \o/

ja se ubijam sa ovim prevodom i dalje...dok chovek ne uzme nesto veliko da prevodi nema ideju koliko je hevi akcija =o(

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro i srecna slava onima koji slave! a i onima koji ne slave!!!

Sa trece strane, da li neko zna nekoga ko radi u onim radnjama i buticima sto su u Sava Centru, da mi kazhe da li oni zaista necemu sluzhe i da li nesto prodaju. Od kada sam prvi put isao tamo imam takav utisak (sto je jelda bilo kad sam bio mnogo mali) a isti utisak imam i sada, jer sam bash juce bio tamo. Ne racunam one lokale tipa Alfa banka, posta, Futura plus vec mislim na one silne butike, prodavnicu filmova i diskova, salone i tako to, posebno tamo u onom drugom redu tih lokala. Ne verujem da je taj set od nekoliko vecih konferencija kada dodju stranci dovoljan da se ti lokali isplate, pa ne znam sta se tu dogadja, neko pere pare, sta li :)

moj drugar radi u jednom od tih butika, neka femsi marka.. joooj.. kako li je naziv.. nesto uglavnom vezano za skijanje, bording i slicna sranja..

Link to comment
Share on other sites

Srecna slava svima koji slave!

@topic

Raspadam se...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Prodaju. Firmirane skupe stvari. Zato je toliko prazno. Mozes cesto videti mlade fine devojke koje setaju sa malo starijim momcima od 50+ godina.

Fora je u tome sto sam ja tamo nesto redje naravno, ali sam na sastanku bio sa ljudima koji bash rade u Sava Centru, i oni kazhu da je ista situacija. A ja sam sedeo sat ipo u tom kafeu koji je okruzhen sa sest radnji, niko nije ushao u te radnje :) Tri od sest su se zatvorile oko pola sest uveche :)

rezervishite parking unapred! \o/

Ja idem u Jajince, rezervisao sam ekskluzivno parche njive od deda Stojana.

Link to comment
Share on other sites

jooj,rasprodale se sve karte za "cure" u Bechu a to je bila jedina prilika :((

ostale su jos karte za Milano i mozda za Minhen...ali to je sve nemoguce :((

sve se moze kad se hoce [:X]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...