Jump to content

LEGACY FESTIVAL - Usce, Beograd-30 i 31 maj 2008.god


Frubi

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na finntroll tesko da bi isao posto nisu hteli da sviraju jer im nije placeno :)

Vader, Obituary i Dark Funeral su fantasticno odradili svoj posao, mada Dark Funeral su bili nesto kraci ...

eh da, i nece dobiti nista od kinte ... to su rekli svima :DDD (cak im ovi iz organizacije nisu platili avionske karte, pa su morali da putuju autom 17h ffs)

pain of salvation najveci smor vecerhi, zajedno sa rage i threshold xDD

Link to comment
Share on other sites

izvinite sto ulecem kao captain obvious,ali jebote,4k.Za sta zapravo,za 24h u Expu?Nije mi jasno.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Vader, Obituary i Dark Funeral su fantasticno odradili svoj posao, mada Dark Funeral su bili nesto kraci ...

eh da, i nece dobiti nista od kinte ... to su rekli svima :DDD (cak im ovi iz organizacije nisu platili avionske karte, pa su morali da putuju autom 17h ffs)

pain of salvation najveci smor vecerhi, zajedno sa rage i threshold xDD

To sto ti ne razumes tu muziku ne znaci da je smor [:D]

@ wulfgar - pa kruze price da ce se ili castle fest skratiti na 3 dana ili nece biti glavnih headlinera ili i jedno i drugo:).E sad,to nije toliko zbog finansijske propasti legacy festivala nego zato sto i terra nostra koja organizuje castle fest nema para a mislila je da ima...e sad necu da ulazim detaljnije u to jer ima svacega.Necu da mi neko pokuca na vrata i izvadi utoku [:D]

btw sve ovo moze biti teorija zavere i nista ne mora biti tacno :))

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

e pa to sam zapravo hteo pitati ali ne direktno.Ispada ko da sami sebe zakopavate.Zar nije moguce ko mi narkomani da idete na neki veci obrt,u smislu,karta soma i po,ali da dodje vishe vas,i da zapravo pijete pivo unutra,a ne ispred :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ima više grupa koje treba isplatiti... po večeri je bilo (tj. trebalo da bude) osam grupa (puta prosečno četiri čoveka), što je opet dosta više ljudi koji traže pare od tri ili četiri didžeja koji sviraju na žurci. Druge večeri je primećena veća poseta pošto je zbog Testamenta bilo dosta "matorana" od 25+ godina sa svojim platama, pa im nije bio problem doći. Ovako kad znaš da će ti većina publike biti mlađi punoletnici, tu leba nema, makar spustio kartu na iljadu ipo.

A pivo se pije i ispred i unutra hohoho :D

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Ne znam,po meni je festival bio zanrovski mnogo ogranicen...sve death i thrash bendovi sa 3-4 izuzetka a za takvu muziku je realan broj ljudi koji je dosao al dobro,tako je kad se dovode bendovi koje organizatori vole :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Pitam se koliko su se zajebali shto su bezveze pravili jedni drugima konkurenciju... da je bio samo jedan festival, da se dizao hajp adekvatno to bi mozda i proshlo. Ovako ce oba da puknu, puci ce oni koji ih dovode i umesto da k'obajagi imamo sve ostacemo bez ichega dok za koju godinu opet neko ne skupi muda da proba nekog da dovede i dok se stisha pricha "nemojte u Srbiju, izradice vas za kesh".

Zao mi, ovaj Legacy uspeshno doveo BG, i to jebeno dvaput, neshto shto nisam verovao da cu doziveti makar jednom...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...