Jump to content

Tankadin tips?


Paja

Recommended Posts

Naravno nadam se da racunas armor cap za metu lvl73 a ne lvl70

Nisam rekao da imas i jednu i drugu opremu nego ili si mt ili si ot i to je to ne shaltash se svake dve sekunde, ako si ot onda se tvoja meta ne ubija prvo i imas vremena da napakujes agro i u toj situaciji je najbitnije da sa sto manje hila izdrzish sto duzhe, ako si mt onda na suvu staminu nakon armor cap-a jer je poenta da te udara i time ti daje rage da bi odrzhavao tps kolko tolko sa dps-om.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nihilum fura prot palu, gd se zove ja mislim, a to je lik koji je sa magtheridona iz alijanse rerolovao u hordu da bi igrao u nihilumu inace je imao najgirovanijeg palu u alijansi na 60om.

Enihu po tvojoj logici ne treba uopste igrati tenka osim ako imash imba party svaki put? Ili pala nije dovoljno dobar tenk za to?

Nemam dovoljno dlaka na telu, a kamoli prtsiju da nabrojim kolko puta mi je mag pulovo pack icelance-om ...

I nisam skapirao taj deo za huntera? Misdirection? Ako je to, jebesh ti tenka koji ne mozhe bez toga ...

ponovicu ono sto sam vec rekao 'nemoj da tenkujes bez geara', a ako hoces da tenkujes bez geara treba ti dobra grupa. i ako hoces da tenkujes bez geara trba ti hunt za MD.

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Nihilum fura prot palu, gd se zove ja mislim, a to je lik koji je sa magtheridona iz alijanse rerolovao u hordu da bi igrao u nihilumu inace je imao najgirovanijeg palu u alijansi na 60om.

Enihu po tvojoj logici ne treba uopste igrati tenka osim ako imash imba party svaki put? Ili pala nije dovoljno dobar tenk za to?

Nemam dovoljno dlaka na telu, a kamoli prtsiju da nabrojim kolko puta mi je mag pulovo pack icelance-om ...

I nisam skapirao taj deo za huntera? Misdirection? Ako je to, jebesh ti tenka koji ne mozhe bez toga ...

gd = grandeth:D aaaaa good old AV paladin, secam ga se jos sa shadowmoona i njegovog av leechovanja kod katapulta :P Mada taj lik je uvek bio on the top of food chain, kad je igrao a ne stajao sa pritisnutim dugmetom :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ovaj storm dobija skill na kanteru na kgb serveru i jos nece da se javi osobi koja se zove petarda

to je skill :D

To ti je nickname ?

Ja sam Gospodar , pisam u oci retardima :)

Necu da preterano kenjam o paladin tanku , vidim da ste vec naspamovali teoriju i da je loopy generalno skapirao kako to ide...

samo cu da dam savet , kada aoe tankujes recimo MH koristi slobodno seal of wisdom ,j rightesness agro ti tu ne treba a sa reckoningnom seal vraca bolesno many.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Nihilum fura prot palu, gd se zove ja mislim, a to je lik koji je sa magtheridona iz alijanse rerolovao u hordu da bi igrao u nihilumu inace je imao najgirovanijeg palu u alijansi na 60om.

Enihu po tvojoj logici ne treba uopste igrati tenka osim ako imash imba party svaki put? Ili pala nije dovoljno dobar tenk za to?

Nemam dovoljno dlaka na telu, a kamoli prtsiju da nabrojim kolko puta mi je mag pulovo pack icelance-om ...

I nisam skapirao taj deo za huntera? Misdirection? Ako je to, jebesh ti tenka koji ne mozhe bez toga ...

Link to comment
Share on other sites

Poenta priče je tankanje ...oćeš tank rerol na warra / def.stance i uživaj,paladin ko tanker ne hvala , možda bilo nekada pre TBC ja tankovo sa retri skilom u LBRS (grupa: lock,2xrogue,prist) i počistili smo je dok si reko keks , ali sada su već druga vremena ,jedino sigurno je da ćes sa prot./holy granom biti moćan u PVP,zvuči smesno ali je istinito...

Link to comment
Share on other sites

Poenta priče je tankanje ...oćeš tank rerol na warra / def.stance i uživaj,paladin ko tanker ne hvala , možda bilo nekada pre TBC ja tankovo sa retri skilom u LBRS (grupa: lock,2xrogue,prist) i počistili smo je dok si reko keks , ali sada su već druga vremena ,jedino sigurno je da ćes sa prot./holy granom biti moćan u PVP,zvuči smesno ali je istinito...

Sta lupas ti?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

nisu mislili svi nego samo clanovi nasheg gilda ;o)

da je samo bio uldaman nego svaka druga "Ajmo u instancu" akcija mohi + jedan od pala + (recimo) rog, mag i hunt... onda svadje izmedju pale i mohija zasto mohi ne lechi palu (a mobovi biju SVE sem pale ofc)

good times! =o)))

daj neke slike SMoon gnomer i zf runova...i to je bilo veselo...mada na ovoj je naravno najbolje ovo aoe pitanje ;o))

Link to comment
Share on other sites

lal se secas raida na maraudon, nas 10, i skupimo se negde na nekom brdu i kao trebamo svi da skochimo, i skoche fazon 2 lika koja su bila lvl 60 a ostali svi WTs i naravno VAIP. Haha good ol times...cek se setim imena.. Teach, Anubion, jaooj kako se zvashe onaj Nelf warrior na vrh jezika mi je.. ne mogu da se setim... onda onaj mag smrad Skrbic... hehe bilo je tada dobro =P

Link to comment
Share on other sites

Our very own masta in action :P

palatank.jpg

lal se secas raida na maraudon, nas 10, i skupimo se negde na nekom brdu i kao trebamo svi da skochimo, i skoche fazon 2 lika koja su bila lvl 60 a ostali svi WTs i naravno VAIP. Haha good ol times...cek se setim imena.. Teach, Anubion, jaooj kako se zvashe onaj Nelf warrior na vrh jezika mi je.. ne mogu da se setim... onda onaj mag smrad Skrbic... hehe bilo je tada dobro =P

Maraudon je 5man instanca, ali mozda mislis na takozvani pvp raid na ono pogano selo iza maraudona i na hordin grad u feralasu?

lolraid.jpg

? I ako mislis na ovo, koji si ti od ovih?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

mada na ovoj je naravno najbolje ovo aoe pitanje ;o))

Naravno znash odgovor na ovo? :D THORNS :]

Za neverne tome evo skrin SNAGE THORNSA I RETRIBUTION AURE :P

aoe.jpg

Btw ja pro multitarget tenker, jebo palu!

@dragane pa bio si lowbie i na tim slikama si lowbie, ashaman u valoru a ti 40ti nivo ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...