Jump to content

Javno izvinjenje ekipi SAB.


al3xt4r

Recommended Posts

Zelim da se izvinim za sve upucene uvrede kao i pretnje ekipi SAB koje su bile posledice umora,nervoze,afekta i chinjenice da sam propustio najbolju zurku u godini zarad jednog mecha i odbijanja ekipe sab da odigramo ne toliko bitan mech posle 85 minuta chekanja,shto je rezultovalo mom besu i netrpeljivosti ka' ljudima koji igraju istu igru koja treba da se razume kao sport a ne pitanje zivota i smrti!

Josh jednom mi je krivo i zao shto sam na krajnje nevaspitan i vulgaran nachin sve te svoje lichne probleme iskalio preko ovog foruma,iskreno se izvinjavam i nadam se da cete razmotriti ovu moju molbu pomirenja,jer ne zelim da pravim kako sebi tako i drugima,neprijatelje zbog nechega glupog i bespotrebnog!

Uzdravlje i take care people [;)]

Best regards by Twisted System

PS:Moderatoru ili adminu nemojte da brishete odmah!

Edited by al3xt4r
Link to comment
Share on other sites

tako jeeeee, vodite ljubav, a ne rat :D

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

Malo je danas ljudi koji se izvinjavaju za stvari koje su pogresno uradili, stoga ovaj gest moze samo da se ceni. Nas mec nije bio odigran kao sto smo vec rekli samo iz razloga sto je bio skroz nebitan i sto je satnica kasnila pa smo probali tako da izadjemo u susret organizaciji ali eto ispalo je da ste se vi naljutili i neke teske reci su pale. Ali eto izvinjenje je tu i nadam se da ce posluziti kao primer ostalim ljudima i da se ove stvari vise nece ponavljati!

Nadam se da cemo ukrstiti na nekom od sledecih turnira/liga pa da odmerimo snage. :)

I jos jednom bi zamolio da se ovo vise ne ponovi!

---peace---

Edited by SaB-k
Link to comment
Share on other sites

Malo je danas ljudi koji se izvinjavaju za stvari koje su pogresno uradili, stoga ovaj gest moze samo da se ceni. Nas mec nije bio odigran kao sto smo vec rekli samo iz razloga sto je bio skroz nebitan i sto je satnica kasnila pa smo probali tako da izadjemo u susret organizaciji ali eto ispalo je da ste se vi naljutili i neke teske reci su pale. Ali eto izvinjenje je tu i nadam se da ce posluziti kao primer ostalim ljudima i da se ove stvari vise nece ponavljati!

Nadam se da cemo ukrstiti na nekom od sledecih turnira/liga pa da odmerimo snage. :)

I jos jednom bi zamolio da se ovo vise ne ponovi!

---peace---

veruj mi ispalo je krajnje nepromishljeno sa moje strane,u afektu sam pisao,jer samim mojim postovima sam takoreci govorio u ime ekipe koja em shto nije imala veze sa mojim ispadom em se takodje slozila sa vecinom vas i rekla da sam preterao i da nisam trebao od jedne proste situacije da izazivam "incident".Hvala na razumevanju i dace Bog pa da odmerimo snage ali preko nishana!!! [:D]

PS:Nije meni teshko da se iskreno izvinim kada pogreshim,ne bezim od realnosti,nego mi je teshko shto ce ostati upamceno da sam "saborce" uvredio i isprozivao zbog uobichajenih stvari koje se deshavaju po turnirima,a i da smo mi bili manje zeljni igre ishli bi istim vozom kucama [:D]

jbg,sorry i sa moje strane se vishe ovakvi ispadi nece deshavati! [;)] Nikada,nikada,nikada! [:D]

uzdravlje!

PS2:A vi shto ste zeljni krvi i shto ste gledali jadne cigane kako se tuku pritom niko da ih rastavi,vas treba da je sramota shto ste ih bodrili kao kerove!!! [:(!] [;)][:D]

Admine koji si me banovao mozesh da lockujesh ovo.Hvala. [;)]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...