Jump to content

AI Gaming - Novi Topic - novi sistem


konfuzni

Recommended Posts

Duge ocekivane grupe i satnica! Zbog reorganizacije i nekih sitnih problema odluceno je da ce se turnir igrati jedan dan + mozda se oduzi zavisi od situacije .Satnica je napravljena tako po grupama da bi ekipe sa strane bile ispostovane i za normalno vreme poceli svoje meceve tako da bi bili odmorni od puta zbog meceva. Igrace se po sledecoj shemi. Igra se 8 grupa po 3 tima u svakoj , Prvi prolazi direktno u 1/8 finala , Posle toga igace se sing eliminacije do finala i finale b03

Onaj ko bude krsio pravila samog takmicenja bice maximalno kaznjen , sto dolazi do diskvalifikacije ekipe. Nece biti povlascenih ekipa sto znaci da ce se njima gledati kroz prste , jer su svi kao i oni dali isto para kao i ostali tako da su ravnomerni.

Ovako ce izgledati grupe

Grupe.jpg

PRVI DAN: 1st December

Satnica :

1.kolo de_inferno

2.kolo de_dust2

3.kolo de_train

GROUP 1 & GROUP 2

1kolo. 11:00h

Kluv vs urban exp [2]:[16]

TJM* vs sbc [2]:[16]

2.kolo 11:45h

SaB vs urban exp [14]:[16]

sbc vs PoA [9]:[16]

3.kolo 12:30h

SaB vs Kluv [0]:[16]

PoA vs TJM* [16]:[7]

GROUP 3 & GROUP 4

1.kolo 13:15h

Pacovi vs Triumph [16]:[8]

Kgg vs kbp team [16]:[6]

2.kolo 14:00

Triumph vs Selected [16]:[12]

Fosili vs kbp team [15]:[15]

3.kolo 14:45h

Pacovi vs Selected [16]:[13]

Fosili vs kgg [12]:[16]

GROUP 5 & GROUP 6

1.kolo 15:30h

sMk vs FiD [16]:[8]

Oblivion vs PaK [0]:[16]

2.kolo 16:15h

FiD vs v2L [16]:[4]

Oblivion vs Destination Unk [8]:[16]

3.kolo 17:00h

sMk vs v2L [16]:[8]

PaK vs Destination Unk [16]:[14]

GROUP 7 & GROUP 8

1.kolo 17:45h

vF vs x-files [16]:[4]

4gl vs Germs [16]:[3]

2.kolo 18:30h

Germs vs kGk [ ]:[ ]

vF vs KiR [16]:[0]

3.kolo 19:15h

x-files vs KiR [16]:[0]

4gl vs kGk [16]:[4]

---------------------------------

PROSLI

GROUP1 = Urban Expiriance

GROUP2 = PoA

GROUP3 = Pacovi

GROUP4 = kgg

GROUP5 = sMk

GROUP6 = PaK

GROUP7 = vF

GROUP8 = 4gl

Winner-Looser 1/4 final Round 1 de_nuke

kosturwinnerilooser.jpg

11:00h

WB-1 = Urban Expiriance vs Pacovi [16]:[4]

WB-2 = PoA vs kgg [13]:[16]

12:00h

WB-3 sMk vs vF [21]:[19]

WB-4 PaK vs 4gl [10]:[16]

-----------------------------

Round2 de_train

WB-5 = urban expirience vs kgg [16]:[9]

WB-6 = smk vs 4gl- 13:30h [13]:[16]

-------------------------------

Round 3 de_dust2

WB-7 = urban vs 4gl- 14:15h

GRAND FINAL = Winner WB7 vs Winner LB6 - 18:00h

---------------------------------------------------------------------

LOOSER BRACKET

Round1 de_inferno

LB-1 = pacovi vs PoA - 12:45h [13]:[16]

LB-2 = vF vs Pak - 13:30h [13]:[16]

Round2 de_train

LB-3 = smk vs PoA 14:15h [16]:[12]

LB-4 = kgg vs PaK 15:00h [9]:[16]

Round3 de_dust2

LB-5 = Pak vs sMk 16:00h [6]:[16]

Round4 de_nuke - 17:00h

LB-6 = Looser WB7 vs sMk = FINAL

Edited by c0nfy pG

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

sa ovim sistemom winner/looser ako ce jedan dan da traje turnir trajace otprilike do 4-5 ujutro sto je super !

to je tako shmekerski.... i wish i was in Serbia :(

gl

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ja stvarno ne znam bizicu kako ti ocekujes da ja u 10 sati budem na kolokvijumu a u 11 da igram winner bracket... a nasao si da udovoljavas nekim ekipama koje nece proci grupe zato sto one oce da igraju winner/looser...

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

ja stvarno ne znam bizicu kako ti ocekujes da ja u 10 sati budem na kolokvijumu a u 11 da igram winner bracket... a nasao si da udovoljavas nekim ekipama koje nece proci grupe zato sto one oce da igraju winner/looser...

Dejane , kada bih izasao svima u susret ovaj turnir se ne bi ni odrzao . Ja znam da svi vi imate obaveze i postujem to i one su vaznije od jednog pisljivog turnira npr tvoj fax. Da se igra celu noc to je katastrofa, koji je to turnir onda. Kada ekipa koje je prosla grupu u 11 sati igra mec svoj tek u 1 ujutru tj mec winnera? zavrsio bih se turnir u 1 popodne sledeceg dana. I ja dok sam igrao niko me nije pitao dal imam obeveza ili nemam da dodjem na turnir , sve zavisi od tebe da li mozes da dodjes ili ne. Drugo niko me nije pitao gde cu da ostanem da odmorim kada je turnir trajao po 24h kao npr u kgb-u onaj , mogao sam da odem da spawam kuci ali ni u jednom trenutku se nije znalo kada se igra tako da su svi morali biti tu...Na jednom turniru sam od umora zaspao na klupici sa menkom (nismo se karali) koliko smo bili umorni jel nismo mogli na oci da gledamo....Razumem te skroz , tvoju situaciju ali trenutno sam nemocan da ti ugodim , da vidis samo koliko prv poruka imam ( E brate jel mozemo mi tada da igramo , brate jel mozemo mi tada itd...) Samo vi dodjite sutra , ako budem bio u mogucnosti pomericu vas mec u nedelju ako je moguce...

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

realno ceo sistem turnira i sve to ne valja ...mislim 8 grupa, pa dva ispadaju pa 1 ili 2 dana...itd da ne spamujem mnogo sad, uglavnom nemojte mraciti mnogo ako je covek

(mislim na bizhu :D) tako sve smislio neka tako i bude, ljudi mogu da dodju i da ispostuju

to, a mogu i da ne dodju! jednostavno se ne moze svima ugoditi i uzmite u obzir da covek sve to sam organizuje...

P.S. valjda ce se bolje sve to smisliti na sledecem turniru...GL+HF svima sutra(danas:D)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...