Jump to content

problem sa cs-om!


Face.

Recommended Posts

instalirao sam cs...posle 1000 god. :)))ali,desava se sledece:

imam adls 512/64...sto bi u principu bilo dovoljno za lepo igranje cs-a...ali meni ping nenormalno skace...

odnosno stalno je preko 1000 i naravno izbacuje mi onal cl_flash....blabla... i jos mi je ping zakucan na 60?!

znam da je za ovo bilo podesavanje u setings za graficku ali zaboravih...davno bese

pomogajte ako boga znate...uvatila me kriza za poucanjem :))))

zavaljujem :)

Link to comment
Share on other sites

"ping zakucan na 60" mozda fps ... onda disable v-sync u podesavanjima za graf ili skini refreshlock

sto se adsl tice, verovatno ti je do providera problem, gubis pakete ili ti nestabilno radi net

ides run / cmd / u command promptu kucas "ping www.google.de -t" i vidis kako ti radi net.

toliko

Edited by eyel

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

neka ste mi pomogli vala :)))

prisetio sam se nekih old school setovanja dok smo harali u cs-u! :)))))

sve u svemu sada radi...ping varira od 50 pa do 75..ali nema gubljenja paketa i slicno..ide kao podmazano

jos samo da se setim kako se puca i bice sve ok...mozda se i neki mix opali ko zna ?! :))

rejtovi su mi kao u LAN-u

Edited by Face.
Link to comment
Share on other sites

da....dva,tri puta...na turu nekom 3v3,i par puta na vezvbanju sa syndicate...:))

ti si drzao neku igraonicu koliko se secam...ili je nigger?

eh covece...drevna istorija :))

ahahaha...dobro je to vreme bilo...bili smo i mi kod vas prethodno u extreme igraonici koju je drzao SilverN jel tako? mislim da imam jos demoe od tog treninga sa vama iz Vrsca :)) secam se tebe, silmaril bese, ghost i... tu me sacanje izdaje :))

sto bi reko voodoo, to je jos iz vremena kada se kupus zvao svadbarski kupus, a svadbarski kupus podvarak :))

KAD CEMO NEKI MIX OLOLOLO

fml

Link to comment
Share on other sites

Eh da...Sillmaril,Aki,Ghost,nightblade,Face...to je bila ta prva lineup...Bash je bilo romanticarsko doba

cs-a..kada smo prelazili 150 km za vezbanje samo ;) to je vrh!!neko bi danas rekao da smo nenormalni..

moze moze mix neki uvek..sad mi cs radi dobro...mozda samo up-load da povecam i bice kao podmazzano.

A Eugen je posle dosao u Ns da studira i onda poceo da igra warcraft...i to bi to...:)))

Link to comment
Share on other sites

Eh da...Sillmaril,Aki,Ghost,nightblade,Face...to je bila ta prva lineup...Bash je bilo romanticarsko doba

cs-a..kada smo prelazili 150 km za vezbanje samo ;) to je vrh!!neko bi danas rekao da smo nenormalni..

moze moze mix neki uvek..sad mi cs radi dobro...mozda samo up-load da povecam i bice kao podmazzano.

A Eugen je posle dosao u Ns da studira i onda poceo da igra warcraft...i to bi to...:)))

eugenova wc3 karijera bas i nije bila nesto, a krajnji rezultat su 2 obnove godine :)) posle su ga roditelji poslali u temisvar na studije, a tamo se latio wow-a :))

da vrh je bilo preci 150km i odigrati 3 mape (aztec!! dust2 i inferno) :))

fml

Link to comment
Share on other sites

shos je moderator :D boli ga kurac a ja ga "znam" i mene boli kurac : D z ato se jebi lesko :D hahaahah :D elem :D

niger je ovde na forumu :D nije u dubaiu vise : D sada je dj ;) mada koliko sam ja razumeo radi u nekoj od skola u bg-u :D ili sam ja odlepio :D cak nastupa i na exitu :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...