Jump to content

WoW zajebancije, klipovi, slike, wow articles,.. etc.


Sajro

Recommended Posts

ni medved vishe nije ono shto je bio npr u decembru. Evo ja napravio pug neko veche i uspeli smo 4. chest ostalo nam 2 min. Jes da su bili odabrani ljudi u puga a i imali smo vent. Valjda nece niko ispaliti dok svi ne uzmemo medu.

A to za silence na warra . Jbg to se deshava u nedostatku skilla. Uspanichio se i nije gledo sta stiska. Desavalo mi se da charguejm prista i on odradi fade lol

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aelli - Unstoppable! 2200+ Multiboxing

If you've heard about multi boxing, but never seen how much damage and havoc can be created by it, then be sure to check out this latest movie by Aelli and his four other Shamans. Well worth a watch!

http://www.worldofwar.net/wowtv/media/269/...0+_Multiboxing/

svaki 3-4 av vidjam nekog lika sto fura 4-5 shamana. Ide i oneshotuje samo kontam da za arenu treba mnogo vishe

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ako nije fshoped, onda je tezak proliv. Mada koliko se secam, ali bilo davno, kad sam citao, valjda combat chat ispisuje nesto tipa, you crit hit ... Ali to je bilo pre nego sto su preradili combat chat. Tako da mi ta kenjaza malo smrdi :)

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Pozz sta se radi?:D

Evo nesto sto mi se dogodilo u areni pre jedno nedelju dana :) Nije fotoshop ili sta vec... Frost mage na 48% posto i samo ... dead.

Jos sam nov u ovome forum trolling etc.. pa cu staviti sliku preko imageshack.us

http://img357.imageshack.us/my.php?image=w...08194214wh8.jpg

Enjoy )

To je novi mage spell - Selfdestruct, aktivan samo u areni, kada pokushavash da srozash personal rating.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

nem pojma, mag kako vidim je s1 a on full s3 i imao je enrage i executioner otkud znam moguce je

:) Pa ... Isao sam na Armory,mage ima 2 vengefula ( Gloves/Pants ) i 3 gladiatora, i sesson 3 Staff .

U svakom slucaju ima oko 420 ressiliance,ali opet 5,5k Heroic strike ...

To je novi mage spell - Selfdestruct, aktivan samo u areni, kada pokushavash da srozash personal rating.

lolololol <3

BTW da ne shvatite pogreshno to je moj warrior tako da znam da nije nikakav photo shop uradjen.

Link to comment
Share on other sites

ajoj ljudi... sada ubijamo mi magteridona i na 30% main tank kaze sorry ppl i have to go now ode offline pise offline a njegov heroj i dalje tankuje ono bez magija maghteridona i dogurasmo mi do kraja a on ostane da cami tamo... i naravno nista nisam dobio

^.^

Link to comment
Share on other sites

ajoj ljudi... sada ubijamo mi magteridona i na 30% main tank kaze sorry ppl i have to go now ode offline pise offline a njegov heroj i dalje tankuje ono bez magija maghteridona i dogurasmo mi do kraja a on ostane da cami tamo... i naravno nista nisam dobio

LOL! ... dobar ti tank ... 12+ policy ( ne postuje zakon ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...