Jump to content

WoW zajebancije, klipovi, slike, wow articles,.. etc.


Sajro

Recommended Posts

Ne razumem, pa sta ako se klikne na taj link ? Ce neko da pogine ? Necu da stavljam opis koj moze da se procita u linku. Ti slobodno brishi post, ja nishta ne gubim time sem svog vremena koje izgubim trazeci video, sad josh i da kuckam opis ... :)

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kul. Onda smo se dogovorili :).

Edit: Ok, bicu fin. Jel ti zelis da ljudi vide tvoj link? Ako da, zar ti je toliko tesko da utrosis par sekundi i stavis opis linka koji postujes? Trudi se da ti postovi budu funkcionalni i produktivni. Ako ti je vec stalo do toga da ljudi pogledaju neki youtube link (sto predpostavljam da jeste, ako ga vec stavljas) zar ne zelis da napravis sto "atraktivniji" post da privuce ljude da klikcu na tvoje linkove.

A mozda i gresim, pa ti nije stalo do toga da ljudi gledaju sta kucas, sto ce naravno rezultirati u mom brisanju tvojih bezimenih linkova :).

Choose wisely young padawan.

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

Maklice si stari od mene i treblo bi bolje da razumes.

1. Ime ne moze da opise tacno ceo klip

2. Opis mora da bude malo veci da opisao klip donekle

3. U vecini slucajeva, bar sto se tiche wow clipova, imena a pogotovu opisi su spoileri

4. 5. 6. ... postoje ali ova prva 3 su sasvim dovoljna da opravdaju razlog.

LoL za "funkcionalni i produktivni postovi", koliko ih u procentu ima na rur forumu, pogotovo wow podforumu ?

I nije mi stalo dali ce ljudi da gledaju link koj postujem, to je nesto kao recimo, moje "dobro" delo, ako hoces gledaj, ako ne nikom nista. Imas moje linkove po skoro svim stranama topika pa vidi kakve linkove uglavnom stavljam i proceni dali zasulzuju da budu brisani ako im ne stavljam ime. Reko sam ti, slobodno brisi moje postove ako hoces, necu se ljutiti.

I btw dok nisam igrao wow, pola godine do oktobra, pratio sam "ovo me je oraspolozilo" koliko tamo linkova ima opis ? I sto je najgore, ajde da su to linkovi do youtube, imageshack.us i slicno pa ok, nego likovi fazon www.sdfasdfsadfjkquiefj.tf/sdfasdf/dsffqewfdsfasdfsadfadf-10KJK(99jklLLBJUG80h, i to nije adminima smetalo ? To, je dodatan savrshen razlog zashto necu da kuckam opis.

"Regards" (rofl) sto god to znacilo. :)

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

5th post XD win

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Hydra 6 (disc) priest arena film

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=92583

Lik je toliko sabio pvp i resto druide da je milina za gledanje. Btw izgleda da je uzeo Brutal Gladiator na 2 prista alije i hordu :)

http://eu.wowarmory.com/character-talents....riss&n=Hydr

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mp;n=Hydr%C3%A1

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...