Jump to content

AI Gaming Counter Strike Tournament


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kao sto sam rekao ekipe ce biti izabrane u odnosu na rezultate koje su postigli proteklih godina , to je zato da bi turnir bio sto jaci i kvalitetniji, nhf losijim ekipama sto ne znaci da ako neka ekipa ne moze da dodje da oni ne mogu da uskoce iz drugog plana...Turnir ce najverovatnije biti sa 10 ekipa 2 grupe po 5 u grupi , 2 ekipe iz grupe prolaze u polufinale i finale b03 - Igra se 2 meca u isto vreme + mogucnost vise meceva sve zavisi od rasporeda kompova posto je to trenutno najveci problem...

Po rezultatima sa ovogodisnjih turnira i proslogodinjih eventualno pozvane ekipe ce biti :

1: 4Glory (4gl) - Beograd

2: sMekeri (sMk) - Beograd

3: Pancevo Knights (Pak) - Pancevo

4: Virtual Force (vF) - Jagodina

5: Seperated at Birth (SaB) - Novi Sad

6: Extreme (x3m) - Novi Sad

7: Sabac (sbc) - Sabac

8: Fosili (fosili) - Beograd

9: x-files (x-files) - Beograd

10: Kobrica and m8s - Kragujevac

11: Point of Authority (PoA) - Beograd

Ovaj spisak ne mora da znaci nista , naknadno ce biti razmotreno koje ekipe ce ucestvovati, ovo su samo ekipe za koje ja trenutno znam a da igraju...

Vise informacija za par dana... stay tuned

Edited by c0nfy pG

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

gledas da ti bacim HE u igraonicu

meni jedino mozes da bacis jedan blow job i to lepo glupi pacove ,vidim pozvan si na turnir.boze krusevac i kanter vaziii cucemo se !!!!!!!!!!

@kassad

ti to meni pretish ili mi se cini ? a na turniru cemo se videti u svakom slucaju

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

te ndbfpisdbfo[dsbnfg[odsbfiousdbfbsdui fbsd[fbpsdabnfu[eafwrbt0382hr4032h40923 03nfiubfsenf[se]nfesafte ndbfpisdbfo[dsbnfg[odsbfiousdbfbsdui fbsd[fbpsdabnfu[eafwrbt0382hr4032h40923 03nfiubfsenf[se]nfesafte ndbfpisdbfo[dsbnfg[odsbfiousdbfbsdui fbsd[fbpsdabnfu[eafwrbt0382hr4032h40923 03nfiubfsenf[se]nfesafte ndbfpisdbfo[dsbnfg[odsbfiousdbfbsdui fbsd[fbpsdabnfu[eafwrbt0382hr4032h40923 03nfiubfsenf[se]nfesafte ndbfpisdbfo[dsbnfg[odsbfiousdbfbsdui fbsd[fbpsdabnfu[eafwrbt0382hr4032h40923 03nfiubfsenf[se]nfesafte ndbfpisdbfo[dsbnfg[odsbfiousdbfbsdui fbsd[fbpsdabnfu[eafwrbt0382hr4032h40923 03nfiubfsenf[se]nfesafte ndbfpisdbfo[dsbnfg[odsbfiousdbfbsdui fbsd[fbpsdabnfu[eafwrbt0382hr4032h40923 03nfiubfsenf[se]nfesafte ndbfpisdbfo[dsbnfg[odsbfiousdbfbsdui fbsd[fbpsdabnfu[eafwrbt0382hr4032h40923 03nfiubfsenf[se]nfesafte ndbfpisdbfo[dsbnfg[odsbfiousdbfbsdui fbsd[fbpsdabnfu[eafwrbt0382hr4032h40923 03nfiubfsenf[se]nfesafte ndbfpisdbfo[dsbnfg[odsbfiousdbfbsdui fbsd[fbpsdabnfu[eafwrbt0382hr4032h40923 03nfiubfsenf[se]nfesafte ndbfpisdbfo[dsbnfg[odsbfiousdbfbsdui fbsd[fbpsdabnfu[eafwrbt0382hr4032h40923 03nfiubfsenf[se]nfesafte ndbfpisdbfo[dsbnfg[odsbfiousdbfbsdui fbsd[fbpsdabnfu[eafwrbt0382hr4032h40923 03nfiubfsenf[se]nfesafte ndbfpisdbfo[dsbnfg[odsbfiousdbfbsdui fbsd[fbpsdabnfu[eafwrbt0382hr4032h40923 03nfiubfsenf[se]nfesaf

.......................................

Link to comment
Share on other sites

Ae iskulirajte svi a ti kobrice pogotovu, salomice te dechko bezveze a necesh imati kome da se zhalish.

mnjih prijatno samo to imam da ti kazem

@peca : ofc :) hehe

@dejan : moze slazem se al prvo da te kresnem u wc-u posto si ti nasa kucka !!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Boze ja ne mogu da verujem da se napusavate ko je bolji , ako budete imali prilike igrajte pa vidite ko ce koga da jebe bez kurca... :pPp

ihajj imali smo prilike da vidimo ,ali daj boze zivi bili pa igrali !!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...