Jump to content

Jaserka?


cali

Recommended Posts

http://www.e4hats.com/zoom_img/fa001kh-black_1121193630.JPG >>> bilo kakva vrsta marame....ako je na netu 10$ mora d'ima u bgd negde za 25 jura samo tako...

Probao sam, nije mi neshto preterano udobna. Skijashima je super, ali poshto ja 80% vremena drzhim glavu pod 45 stepeni, chesto mi spada. Imao sam i skijashku masku ali mi isto nije najprijatniji osecaj. marama nema nikakvo opterecenje na lobanju, i kad nabacish brile preko njih nema shanse da se pomera.

Link to comment
Share on other sites

pazi ga kako se kinđuri pred zimovanje, ko žena! otcepi parče džaka za krompir, ženo!

ahahahhaha...pa ionako smo u nedostatku zhena :D

Uzmi fakin podkapu koju furaju bajkeri ispod kacige, jebali te jaserka, dali i ana4pishtolja :P

kali ne ide u ana4pushtolja...a i dali je prodao :D

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam stvarno sta koji moj pametujete kad postoji savrsheno napravljena podkapa za to sto ti treba

Kapuca.gif

Apropo onog gore "frustriranja" prvi cile baca komentare "LIK ZA SHAMAR" kad vidi likove sa tim jaser maramama/shalovima i sl ...

hmm.. a da nece nos da mi otpadne od hladnoce? [;)]

Link to comment
Share on other sites

@kali

mislim da te marame ima u onom felix-u u sremskoj

a ako je kojim slucajem nema tamo,mozes da pazaris neku übercool sa iron maiden-om ;)))

stija nije jebo 7 dana pa je isfrustriran jer inache jebe svaki dan, znachi nije stvar da li si jebo nego koliko dugo nisi jebo u odnosu na ono shto si navikao:)

vidja se svaki dan sa devojkom,ili jos gore zivi sa njom ??? papucha !

;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Takav sal, koji zvanicno stiti od pustinjskog peska, imas na Bulevaru, stanicu pre Liona. U novoj stambenoj zgradi je lokal koji prodaje lovacku opremu i zastupaju neku UK firmu koja radi za drotove i vojsku. Ogromna je marama, sal, ali kosta 1400+...

Malo je skupa. Ima je u par boja. To je, u stvari, onaj sal koji Nato trupe nose u Iraku i u pustahijama generalno. Lep je.

Mislim da se Jaserova zove galabija.

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...