Jump to content

4400


Recommended Posts

da li neko zna,poseduje,pogledo je,ovu seriju,chak mi se chini da mozda nisam tachan naziv i dao ali radi se o tome da su neki ljudi oteti i da se vracaju nakon pada "meteora".

chuo sam da je serija posle prizn brejka najbolja!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Dodaj i mene na tu listu. Sezona 4 je zavrena i ceka se 5-a. Serija je dobra, lisena dosadnih delova koje neminovno padnu na pamet scenaristima tj. do sada nisam odgledao epizodu a da nije bila povezana sa glavnim zapletom ili da je sluzila da "zaplete" nov.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

izvinjavam se na oftopicarenju, ali kad pomenuste prizn brejk, voleo bih da mi neko objasni sta je gotivno u toj seriji? ne jedem govna, ozbiljan sam. recimo, gledao sam na preskoke onaj Oz sto je isao na hrtu i deset puta mi je bolji od prizn brejka, mada priznajem da sam od pb gledao samo par prvih epizoda.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa pazi,oz je oz(bio nekada i na bk),pb je pb,meni se lichno svidja shto je pricha takva kakva je,e sad shto je oz suroviji(ukusi...bla bla bla) pa deluje bolje to mozda mogu da potvrde ljudi koji su sve epizode pb-a odgledali pritom da su gledali i oz.

4400 kad je to bilo na b92 a da ja to nisam gledao na poslu!?

stvarno nije u redu da relativno nova serija ide na tv-u a da je pritom ne reklamiraju! [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...