Jump to content

Ode mi password


Hyperian

Recommended Posts

Jebote ne verujem 2 godine igram ovu igru i ovo mi se nikada ranije nije desilo.

Ulazim, kucam password nekoliko puta i izbacuje ....... If you need help retreiving stolen or lost password and account visit wow-europe.com for more info.

Ne znam sta da radim sad, da li da pisem pismu blizzardu? I sta da napisem? Password nikada nisam menjao za ove 2 godine, znaci 100% znam koji mi je(ulogovao sam se na ortakov account da proverim da nije nesto do moga akaunta ali sa njegovim je sve u redu).

Bas sam popizdeo, stvarno tamo mi je sve ono sto sam gradio 2 godine i sad ako ode onda u kurac stvarno.

Sta da radim, sta blizzardu da napisem? Ne mogu jos da verujem kakvi ljudi postoje, jebem li im decu krvavu sto to rade

indeed

Link to comment
Share on other sites

Odes na sajt, na stolen password sekciju, odgovoris na secret question, posalju ti pass na mail, udjes i promenis pass.

Mislim stvarno nije raketna nauka ...

I ako ovo ne prodje onda pises blizzardu i kazes im sta je problem pa te oni pitaju za serijski broj sa kojim je aktiviran nalog ili tako nesto i posle metar dana ti verovatno vrate nalog ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Zato sam ja lepo za svaki sluchaj zapisao odgovor na to pitanje. I izgubio taj papir. [:D]

ja sam josh gori :P, secam se da sam sav taj info rarovao i stavio pass na njega , naravno pass sam zaboravio. Srecnom nikad mi nije zatrebao secret question i setio sam ga se kasnije. [8D]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

jos jedna stvar

moras da znas broj kreditne kartice koja je zadnja koriscenj za account ili game card broj

a shaljes tako sto te oni kontaktiraju na mail

a pre toga prijavis kod gma u igri za to

a da bi to uradio moras da vratis password sam ...

sto znaci da moras da znas secret answer

ako i dalje se ne setis probaj sa necijeg accounta da kazes game masteru sta ti se desilo pa kako ti odgovori

Link to comment
Share on other sites

jos jedna stvar

moras da znas broj kreditne kartice koja je zadnja koriscenj za account ili game card broj

a shaljes tako sto te oni kontaktiraju na mail

a pre toga prijavis kod gma u igri za to

a da bi to uradio moras da vratis password sam ...

sto znaci da moras da znas secret answer

ako i dalje se ne setis probaj sa necijeg accounta da kazes game masteru sta ti se desilo pa kako ti odgovori

Ok idem kod ortaka da kontaktiram game mastera odma.

Kreditnu karticu ne koristim, idem preko dopuna. A mislim da sam poslednju bacio. :S

I ako neko zna mail na koji bi mogao da kontaktiram bio bih zahvalan.

indeed

Link to comment
Share on other sites

Ok idem kod ortaka da kontaktiram game mastera odma.

Kreditnu karticu ne koristim, idem preko dopuna. A mislim da sam poslednju bacio. :S

I ako neko zna mail na koji bi mogao da kontaktiram bio bih zahvalan.

Samo kontaktiraj gm-a u igri i odgovori sve sto te pita, i trazi da ti odmah zamrzne account kako ti lik ne bi rasprodao opremu. Onda ce ti poslati mail. Meni se isto desilo pre dve godine, kada je bila epidemija kradenih passworda preko alkhazam banera. Cekao sam 20 dana da mi aktiviraju nalog ponovo. Srecno.

Link to comment
Share on other sites

Javis se GM objasnis sta se desilo i on ti "zamrzne" acc posalju ti mail gde imas sve sta treba da uradis ... uglavnom dobices URL na koji ces da kliknes i na toj stranici popunis neke stvari oko toga sta se desilo kada si se zadnji put ulogovao itd ... izmedju ostalog trazice ti CD key wow-a ( ne TBC cd key nego stari ) a ako ga nemas onda skeniran pasos ili neki dokument sa slikom vlasnika acc-a ... posle toga ( meni je trajalo 3-4 dana ) dobijes mail sa novim pass-om i porukom da se javis GM-u u igri ... koji ce ti posle vraiti iteme koji/ako su obrisani !!! uglavnom radio sam to 2-3 puta kada su ortaci naleteli na neki trojan u net caffeu pa izgubili accove i uvek je islo ovako otprilike !!! poz i srecno

....

Link to comment
Share on other sites

Hvala na savetima.

Kontaktirao Game Mastera, ja jedno on peto... Ja ga pitam lepo nesto, on ko bot mi spamuje visit support forume nj nj njnjnjnj... Inace Poslao sam preko tog supporta mail i pisao sam jedno pola sata u ono 'Describe your issue' , napisao svega cega se secam , koliko sam tacno golda imao, sta sam od opreme imao pre haka, koja mi je sifra bila, gde zivim, poslao sam i screenshot sa 3 razlicita karaktera, spec sam rekao koji sam, valjda ce da poveruju majku im..

I isao sam UVEK preko launchera onog kad igram, kao to oslobadja od keylogera..Bitan K** sto oslobadja.

indeed

Link to comment
Share on other sites

Ni jedan firewall, antivirus ili spyware remover ne moze da spasi komp (ili wow akaunt) od "glupog" korisnika. Ne kazem da je hyperina glup, ali i ako instalirate bilo koji fw ili bilo sta, i dalje je najvaznije paziti ... i razmisljati.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

zato je i blizzard lepo napisao iskopirajte zavrshnu stranicu pre nego sto pritisnesh FINISH.. ali niko ne chita ,ako ti je promenjena shifra a ocigledno jeste ... jbg seti se secret answera i trazi novu sifru na e-mail..

zato ja imam screenshot svakog accounta koji sam napravio :D a ima ih 2 hehe i ja sam se jednom opekao ali vishe ne..

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Vratili mi password upravo.

I desilo se nesto jako cudno Logujem se, prvo na realm gde mi main. Sve je ok, pare su tu, oprema je tu.

Onda odlazim na alta. Uglavnom on mi je na drugom realmu pa sam izlistao sve posto sam zaboravio gde je.

I imam sta da vidim - 3 servera svi normal, na svakom po lvl 1 lik.

I sad ja gledam, da nije ludak goldseller. I imam sta da vidim, udjem na prvi normaln realm - backpack -3600 zlata.

Drugi, oko 900, treci oko 1000.

Onda odem i izlistam francuske servere. Ista situacija s tim sto na jednom karakteru ima 9000 zlata i pun qrac Nexus Kristala(odakle mu to da ga jebem).

Na nemackim serverima(imao je karaktere na 3 servera) oko 200 zlata na svakom liku.

Uglavnom sad idem delim to zlato svabama [:D] Ako neko od nasih igra slucajno na engleskim normalima Alonsosu, Turalyonu ili Dragonflight nek se javi za kesh :D

indeed

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...