Jump to content

Patch 2.3 i Season 3 datum potvrdjen!


Silencer

Recommended Posts

daju zilion novih lootova za badgeve

Evo ja ulazem protest zasto se imba gear daje za jebene heroic badges... Heroic... Mislim, koji cu kurac tamo vise posle grinda svega (sto mi je trebalo) na exalted... Znaci kurca mi ne treba iz heroica i sad me teraju da grindam 300+ bedgeva...

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne moras, zulaman bosovi daju po dva bedza a khara bossovi valjda 1 ili 2 bedgea random tako da imas nedeljno ~22 bedza, a sve ostalo je tvoja nestrpljivost da sto pre skupis te bedzeve/iteme.

Pazi sta me nervira... Imas lika koji se trudi, isao je Gruula, Maggy, ubio Voida, probao SSC, nije imao srecu sa loot... I imas lika koji nije nista radio, tu i tamo heroic, zezao se tamo, uzeo brdo badges... I onda dodje patch, i guy number 1 dobije kitu u usta a guy number 2 dobije free loot, naravno sve ovo govorim iz pozicije tankadina jer je tankadin loot od badges LOOD. Eto to me nervira. Ali to blizz radi vec godinama, valjda tako treba [:D]

Sto se tice toga koliko brzo zelim te iteme, mozes da mislis kad farmujem heroics vec mesec dana i imam 9 badges [drinker] jednostavno nemam snage za heroic vise, a itemi ce doci kad tad, pa cekam i chest od NB-a i ring i back od shade/illhof mesecima pa nije palo nista [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice toga koliko brzo zelim te iteme, mozes da mislis kad farmujem heroics vec mesec dana i imam 9 badges [drinker] jednostavno nemam snage za heroic vise, a itemi ce doci kad tad, pa cekam i chest od NB-a i ring i back od shade/illhof mesecima pa nije palo nista [:D]

Plačeš ko žena, ko te jebe kad passuješ i kad ti sve treba :)

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

Pazi sta me nervira... Imas lika koji se trudi, isao je Gruula, Maggy, ubio Voida, probao SSC, nije imao srecu sa loot... I imas lika koji nije nista radio, tu i tamo heroic, zezao se tamo, uzeo brdo badges... I onda dodje patch, i guy number 1 dobije kitu u usta a guy number 2 dobije free loot, naravno sve ovo govorim iz pozicije tankadina jer je tankadin loot od badges LOOD. Eto to me nervira. Ali to blizz radi vec godinama, valjda tako treba [:D]

Sto se tice toga koliko brzo zelim te iteme, mozes da mislis kad farmujem heroics vec mesec dana i imam 9 badges [drinker] jednostavno nemam snage za heroic vise, a itemi ce doci kad tad, pa cekam i chest od NB-a i ring i back od shade/illhof mesecima pa nije palo nista [:D]

Objasni samo kako je 75 bedzeva po itemu free?

Mechanar koji daje najvise bedzeva a to je 5 bi ti trebalo 15 runova = minimum 15 dana jer ima cd + ako nemas kul grupu to je dovoljno da osedis i obuces ludacku kosulju.

A vreme potrebno da odigras 15 heroika je kapiram vece nego da se saberu svi tvoji nightbane killovi.

A da ne pominjem i to sto su heroici horor ako nemas neku ok opremu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

kolko ja znam Zul'jin dropuje 3 ili 4 bedza + dropuje neki q item tipa onyxia head koji menjas za 10 bedzeva . Uz karazhan i pokoji heroic 25-35 bedzeva nedeljno nece biti problem da se skupi. Naravno dosta ljudi je vec dobro gearovan tako da im ne treba 500 bedzeva . Svakom ce trebati max 2-3 novih itema od bedzeva. Jedino ce biti problem rerollerima i sveze dingovanim altovima

....uostalom ako si pve orjentisan nije ti problem da nadjes bar Tk/Ssc guild gde moze uzeti iste/bolje iteme, a za pvp tu su bg i arena itemi

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Sve je to ok ukoliko nisi tankardin koji leči arenu a ne želi da mu ni healing PVE oprema mnogo zaostaje, jer si onda u kurcu realno :)

Imo I blame SS-a, da on ovde nije rekao kako paladin moze opusteno da leci KZ, ja bi sada bio heal bot na svim fronovima i zivot bi mi bio EXTRA, sad bi cak mozda i rollao retadina i bio SKROZ opusten... A ovako... AAAAAA

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Ma ti si bre nabina najgora! Sad kad mozes da tenkujes kako oces, ti si se skenjao skroz i neces vise to da radis. Antiprotivan tip maximalno [:D] Al' nema veze, rado cu da ti lecim ret. dupe kad dodje vreme [:X]

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Imo I blame SS-a, da on ovde nije rekao kako paladin moze opusteno da leci KZ, ja bi sada bio heal bot na svim fronovima i zivot bi mi bio EXTRA, sad bi cak mozda i rollao retadina i bio SKROZ opusten... A ovako... AAAAAA

Zasto bi rekao takvu stvar i spamovao forum . To je kao reci da riba moze da zivi u vodi , kao da ptica moze da leti , kao da covek moze da dishe etc . Josh back in the days pre nerfa holy paladin heala bilo je pishanje u oci i ruku na srce ubedljivo najbolji healer , spamujesh holy light nikada ti ne nestaje mane. Kao na foru o vidi ovom liku fali 200hp BOOOM 8K HOLY LIGHT , a priest tamo plache i whinuje sto nema druida u raidu da my da inervate ... rofl

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Zasto bi rekao takvu stvar i spamovao forum . To je kao reci da riba moze da zivi u vodi , kao da ptica moze da leti , kao da covek moze da dishe etc . Josh back in the days pre nerfa holy paladin heala bilo je pishanje u oci i ruku na srce ubedljivo najbolji healer , spamujesh holy light nikada ti ne nestaje mane. Kao na foru o vidi ovom liku fali 200hp BOOOM 8K HOLY LIGHT , a priest tamo plache i whinuje sto nema druida u raidu da my da inervate ... rofl

A jebeni lapsus, razmisljam o 100 stvari ovih "wow" dana pa se zajebo, trebalo je da pise "SS je rekao da paladin moze da TANKUJE opusteno KZ" a ne "leci"... sry [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Pala je koristan tank , posle 2.3 bolji od druida. Mi koristimo 100% tank paladina i ostali holy paladini imaju obavezu po potrebi da se specuju ( za MH uglavnom ) u prot i da nabavljaju gear ... naravno to ne znachi nista sem da je viable i dalje mozes da radis sve to sa druidima i warriorima. Samo sada klasa nije u pitanju nego skill igraca koji igra... and thats good.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pala je uvek bio i ostao klasa za gayzore najvece... [jupi] Cim bude trebalo paladin da mi tenkuje je siguran znak da je vreme da se bataljuje wow... Salu na stranu, Blizz. je uvek funkcionisao po principu udovoljavanja winerima, tako da eto konacno sad paladini mogu da budu konkurentni u svemu... Najbolji heal, dobar tenk, i solidan dps ( ako sam dobro razumeo od 2.3)... Cenim da mozda za tenkovanje treba neki skill, o healu ne bih da pricam, gogo spam 2 dugmeta ( kao i vecina klasa naravno)... God mode warlocke ne racunam ni u kakvoj prici o wowu, kao i ljude koji igraju istu klasu...

Link to comment
Share on other sites

hehe sad da si troll mag onda bi tvoja pretnja bila prazna jer bi mogao da je regenerishesh...ovako... ;o))

Huh ne bih se ja sprdao sa troll magovima.

Ionako ce sled-sledeca expanzija da se zove "the sexy call of mage troll"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

I imaće novi skill: "Ingame seduction":

When used, all female WoW players in range of 1.000.000 yards feel unstoppable desire to seek a troll mage named *****(we all know who), strip their clothes off, and whisper him their private phone number.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...