Jump to content

Official Pro Evolution Soccer2008 topic


Recommended Posts

odma da kazem da je bolje da su ostavili sve kako je i bilo na proslom pes-u i malo ga nasminkali i to je to igra full !!! danas sam igrao, igra je tako odvratna da je strasno svaki napad go!!! odbranu bolje i da ne koristis samo gubis vreme neces nikoga zaustaviti !!! treba da izadje pech da se promeni gameplay da bi bila dobra igra po meni !!

moje misljenje : uzas

a sto se tice originala mozes da kupis verovatno u prodavnici pc igara : Games

Edited by F@ke®
Link to comment
Share on other sites

ja bih voleo da mi bolje radi, jeste bolje sa ako ne uzmes fairlight, ali nije to to, lose optimizovano, to me smara, inace mi je svaki pes zanimljiv i naviknem se uvek. mada je ovaj strasno cudan, moram priznati, pocevsi od modela igraca, pa do animacije istih. ali svidja mi se sut mnooooogo.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

meni je igra odlicna, jer pretezno igramo 2on2 sa 3 joypada i tastaturom, i potrebno je mnogo vishe timske igre nego ranije, plus nema super igracha koji prelete ceo teren. Sa druge strane ima previse bagova tipa nemogucnost da se saveuje option file ako je tastatura namestena ko prvi kontroler, isto tako ne pamti promene u samim fajlovima (tipa imena igraca, timova, logoi) ako je tastatura isto prvi kontroler, na 16 x aa i 16 x af zna da secka u replayu gde je npr jedan igrac, a sa 5 ne, u ligi kad igras sa 3 tima (npr 6 nas), prvi i drugi kontroler su uvek lokovani na domaci odnosno gostujuci tim, sto pravi probleme ako samo jedan lik igra na tastaturi itd.. Moglo je to mnogo bolje bez tih bagova

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zato sto je svaki sut go meni se bas to ne svidja !!

ali ukusi su razliciti !!! uzivaj u igri ako ti se svidja !!

ja nisam imao takvo iskustvo, nemam pojma. al nisam rekao da mi se sut svidja zbog toga, nego mi se cini da je realan, tipa lik moze da potkaci bas dobro, a moze i da je opajdari najretardiranije moguce, razlika izmedju ukenj-suta i sjeb-suta je povecana koliko mi se cini.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam bio zavisnik od te igrice sve do WCG-a i jedva sam cekao da izadje novi PES mislio sam da ce biti bolji od proslog !!

kad uzmes barsu i vodis anrija ili ronaldinja ili bilo koju fudbalsku zvezdu samo drzis brzo trcanje i niko ne moze da ih zaustavi !!mislim moze samo faulom a grafiku da ne spominje !!

Link to comment
Share on other sites

pa pes nije SIGURNO ubagovaniji od fife,u to budi uveren...

ja sam igrao jednom sa ortakom,nekih 3-4 sata,i zaista je svaki put bas mnogo golova...a i primetio sam da je dosta teze dati gol sa distance...

svidja mi se sto je "ispravljeno" izvodjenje slobodnjaka...na pes6 nije mogao da se da gol,dok je to sada vec realnije...

kako god,treba jos vremena naviknuti se...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

igrali smo pre neki dan malo pes na xboxu, nismo se bas nesto nadavali golova. jesmo nubovi, ali mi se ne cini da je tako lako dati gol kada su balansirani timovi.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

hmm...

upravo me ljudi ubedjuju kako se igra JAKO razlikuje kad se igra na low i na high.Mislim na grafiku naravno.

Kazu da ne samo da je grafika bolja,uz nju i atmosfera,nego da je skoro pa promenjena fizika igre...e sad,meni ne moze da radi na high,pa nisam uspeo da probam,ali na low ima takvih bagova,da je to strasno...golmani su katastrofa,brane jedan u 5 suteva,i to ako ih usere.Gol se veoma lako postize DIREKTNO iz kornera,tj golman pripomogne tome...

ne znam,na low mi se igra nikako ne svidja,a jedino da kupim bolji komp,pa da dalje pricam o pesu... :\

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Meni je ovaj neuporedivo bolji za 2on2, a stoji da je Lesko igra mnogo lepsa na high, sad dal se ne baguju golmani to ne znam. Isto kad sam stavio patch, daje se dosta manje crvenih kartona (shto je bolje), i golmani se ne baguju toliko.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hajli, jel ima nesto od official/super/wolf/ostalih pecheva shto bi trebalo instalirati. nisam bash u toku a mrzi me prilichno da kopam po netu :)

gief linkz.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

hajli, jel ima nesto od official/super/wolf/ostalih pecheva shto bi trebalo instalirati. nisam bash u toku a mrzi me prilichno da kopam po netu :)

gief linkz.

samo 0.6 super, ali to nije ni izbliza gotovo..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa stvarno ne znam...

ja kod sebe igram na low,moj ortak kod njega na high...dodje covek kod mene da igramo,i takve gluposti se desavaju,da je ono strasno...i on meni kaze da se to njemu gajbi ne desava...

ovako,kao sto meni radi,ovaj pes ne moze da primirise pes6-ici...e sad,ako su na high drugaciji golmani,mozda ima nade za 2008...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...