Jump to content

vr' brate strike again :(


Recommended Posts

ZEČJA POSLA

Saša Ćurčić igra u filmu „Topli zec“, snimanje počinje uskoro!

Posle mnogobrojnih naslovnih strana, šou-programa u kojima je bio glavna faca, snimanja reklama i ostalih „poslića“ koji prate slavne, najpoznatiji ukućanin „VIP Velikog Brata“ Đani Ćurčić prihvatio je ulogu u jednom domaćem filmu! Tako će glumačkim vedetama okupljenim oko ovog projekta pridružiti i popularni Đani. Glavne uloge već su bile podeljene kada se scenarista i režiser Goran Vukčević dosetio da ima mesta i za ovog svestranog momka. Dopisao je rolu i ponudio Đaniju da igra - samog sebe!

Vođen životnim kredom da sve u životu treba probati, Đani će uskoro stati pred filmske kamere, i to rame uz rame sa Nenadom Jezdićem, Vesnom Trivalić, Natašom Šolak, Mirom Banjac, Batom Živojinovićem, Mikijem Krstovićem, Gordanom Kičićem i još mnoštvom velikih imena domaćeg glumišta. U ovoj razigranoj komediji prepunoj tužnih trenutaka, Ćurčić kaže da će dati sve od sebe i naglašava:

- Velika odgovornost je igrati u filmu. Ali, ako sve shvatim kao dobru zabavu, neće biti problema. Svakako da mi imponuje to što ću se pojaviti u ostvarenju u kome glume naša najpoznatija glumačka imena. Verovatno će se i na tom „zadatku“ roditi neka nova prijateljstva. Ipak, pre svega mi je stalo da opravdam ukazano poverenje - rekao nam je Đani.

kurir

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

@mohi nije ljigava nego moram da upotrebim frazu "sha ja znam" :) sa svima je tako, ko postane iole popularan na neki nacin svugde ga mora biti :( vise smo mi takvi kao ljudi...jbg :(

@topic covek je stvarno prosao sito i reseto,al opet mozda bi ga drugacije gledali da nije one glupe reklame "vrh brate" to bas i nije morao da prihvati. pa neka kazu covek "lod" oce sve da proba :)

@maro thx za izvor bas sam krenuo da kopam!

Link to comment
Share on other sites

@mohi nije ljigava nego moram da upotrebim frazu "sha ja znam" :) sa svima je tako, ko postane iole popularan na neki nacin svugde ga mora biti :( vise smo mi takvi kao ljudi...jbg :(

@topic covek je stvarno prosao sito i reseto,al opet mozda bi ga drugacije gledali da nije one glupe reklame "vrh brate" to bas i nije morao da prihvati. pa neka kazu covek "lod" oce sve da proba :)

pa svuda je tako ne smao kod nas

kod nas je smor sto produkcijski monopol drze oni majmuni kojo i bjelogrlic

Nije tako svugde. Jonny Deep je odbio da produzi ugovor za pirate i na sledeci nastavak jer su drugi i tretji bili golo govno al se obavezao ugovorom da snimi tretji deo. Da iko od ovih nasih glumaca drzi do sebe odbio bi tu ulogu ali to nije slucaj. Da ne pominjem sto sam se jako razocarao i u telekom zbog one reklame.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

dzhoni je anomalija za holivudskog glumca =o) njemu se toliko zgadila cela 21 jump street pricha da je nakon toga odbijao sve i svasta sto mu je delovalo prekomercijalno...intervju sa vampirom, speed i skoro svaki film od 90te na ovamo koji je lansirao nekog relativno nepoznatog glumca u a-listu je prvo uvek bio nudjen njemu

no slazhem se da nashi nemaju "kraljezhnicu" nimalo...no sa druge strane ih i kapiram - oni se bave tim poslom u srbiji...

Link to comment
Share on other sites

Nije tako svugde. Jonny Deep je odbio da produzi ugovor za pirate i na sledeci nastavak jer su drugi i tretji bili golo govno al se obavezao ugovorom da snimi tretji deo. Da iko od ovih nasih glumaca drzi do sebe odbio bi tu ulogu ali to nije slucaj. Da ne pominjem sto sam se jako razocarao i u telekom zbog one reklame.

jel ti to poredish dzonija sa ovim nashim dilejama sa reklama? izvini ali dzoni je vrh svetske glume

zaista bih imao vise misljenje o nashim glumcima da su ostali u onim godinama koje danas toliko pljuju, jer ovo sto nam prezentiraju (pricam o filmu naravno) zadnjih 10ak godina je dizastr

a u ostlaom moj prvi post se odnosio na ubacivanje churchica u glumu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

absobladilutli se slazhem sa dzhijem. :)

ovo je ridikulozno previshe...

napljuvo bih celu tu bolumentu sada ali su to odradili drugi pre mene... jednostavno je presmeshno sve to.. evo i moja machka se smeje..

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...