Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaoj, osecam se kao govno...u subotu sam radio, i jutros mi zvoni alarm, a ja se mislim "sta mi koji kurac zvoni u nedelju...". A onda mi je kroz glavu prosla ta strashna misao da je ponedeljak, i jos jedna usrana radna nedelja, da mi je u subotu rodjendan, i da nisam jos nista smislio, da mi je prosao vikend, a da osim raspadanja nisam uradio nista za sebe, da danas moram u teretanu, a istovremeno treba u to vreme da budem na jos jednom mestu, ledja me toliko bole da nije normalno, itd itd...dosta kukanja, pojeo sam neki odvratni, masni burek, sad idem u nove radne pobede.

a da, trazeci sebi avatar sam nasao nesto za statora :D

Penguin_Icon_v3_by_Kyllian.gif

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

to je najgori rad krule, i ja sam radio u subotu, i danas isti trip..strasno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kakva milina kada odes na nbs.yu i apr.sr.gov.yu da proveris likvidnost buduceg kupca i shvatis da imaju firme istog naziva (doo ad pa onda distribucija, pa spedicija i sl) samo sa varijacijama u imenu a istim vlasnikom naravno i sve u blokadu ukupno preko 50 miliona dinara... e moja drzavo...

ako hocete da kradete ITS FREE!!! ONLY IN SERBIA !!! BONUS PENIS ENLARGEMENT !!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni do jaja jer sam od 2001 radio maltene svaku subotu i nedelju :)

Sad se za vikend tolko napunim da sam pun poleta i bijesova :)

Na poslu banja, pokazuju mi kako se konfigurise cisko oprema, dizem servere, prdim, zgnjofam :)

Jos 11 godina pa u penziju :))))

kakva milina kada odes na nbs.yu i apr.sr.gov.yu da proveris likvidnost buduceg kupca i shvatis da imaju firme istog naziva (doo ad pa onda distribucija, pa spedicija i sl) samo sa varijacijama u imenu a istim vlasnikom naravno i sve u blokadu ukupno preko 50 miliona dinara... e moja drzavo...

ako hocete da kradete ITS FREE!!! ONLY IN SERBIA !!! BONUS PENIS ENLARGEMENT !!!!

Ja stalno furam po tom sajtu, proveravam mega firme koje daju mega oglase :)

Dosta njih i ne postoji LOL.

Vrhunski zajeb. :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kakva milina kada odes na nbs.yu i apr.sr.gov.yu da proveris likvidnost buduceg kupca i shvatis da imaju firme istog naziva (doo ad pa onda distribucija, pa spedicija i sl) samo sa varijacijama u imenu a istim vlasnikom naravno i sve u blokadu ukupno preko 50 miliona dinara... e moja drzavo...

ako hocete da kradete ITS FREE!!! ONLY IN SERBIA !!! BONUS PENIS ENLARGEMENT !!!!

jesi ti postao direktor u svojoj firmi i vozis s500 najnoviji?

Link to comment
Share on other sites

sve se mislim da dam otkaz na jednom od poslova...ne mogu da idem svaki dan do senjaka iz bataje po ovoj guzvi da bih radio sa bogatim snobovima i budala. Spavam po 4,5 sati maks osim nedeljom kada samo spavam...ne treba mi to u zivotu. Dolazi mi jedan shef u beograd sledece nedelje i popricacu sa njim o preseljenju u stan firme...ne mogu vishe da zivim sa matorcima a da se ne drogiram pri tom.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

0068. KOSHEEN - Gone

ou jea, zavrshio sa poslom. sad da vidimo shta i kako ostatak dana :]

za pochetak bi moglo da padne jedno zdravo brijanje!

e da, juche dobio "ponudu" od drugarice da joj napravim dete kad zavrshi faks. ono, na meni je dal tju da ga priznam i brinem o njemu, ona je zadovoljna samo i sa mojim genetskim materijalom. mislim, kad ovo chujete, ili vam ego skochi do neba, ili se zapitate kako vas to neka riba skapirao onako kako bi trebalo, a neka totalno drugachije. do chega je to? :[

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...