Jump to content

Otvoren Delta City


Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

videla sam samo jednu majicu koja mi se svidela, a necu je ni kupiti jer skupljam pare za knjigu :)

:P

omg, devojka koja nije gabor a stavlja knjigu ispred majice ?!?! svaka cast, osim ako knjiga u pitanju nije nesto poput "Cosmo priruchnik za modernu zenu - tom cetvrti - Bizuterija"

:)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

5. Bailamos - Enrique Iglesias

4. Believe - Cher

3. Livin' La Vida Loca - Ricky Martin

2. Genie In A Bottle - Christina Aguilera

1. Smooth - Santana Featuring Rob Thomas

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

- lazu ću odbanovati čim mi se javi na msn ili kako god da se uverim da je promenio šifru i da je wulfgar više nema (isto sam postupio sa kalijem i neom, samo što su njih dvojica bili online ovih dana pa se sve završilo relativno brzo, a laze nema nigde)

- wulfgar odmara pet dana jer je ishejtovao miru, dakija i neznamkogasvenije. wulfgare, ako nastaviš sa hardkor mizoginijom i paušalnim vređanjem svih koji se s tobom ne slažu i/ili kojima nisi zabavan sa lolcat slikama, banovaću te trajno.

- svako ko bude prenosio wulfgarove misli na forum dok tih pet dana ne prođe dobija kaznu u skladu sa težinom prestupa i stanjem warn-a

edit: inače, mislim da je krajnje vreme da prestanemo sa prepucavanjem na ovom topiku. ko ima problema sa moderacijom, neka se obrati glavnom adminu (nick: lucky) na pm, a ostali - razlaz. to posebno važi za ove koji idu okolo i viču OMG NAJBOLJI TOPIK IKAD!!‚1. najbolji topik na ruru je milica (ili eventualno kristina) i to se nikad neće promeniti :)

Link to comment
Share on other sites

omg, devojka koja nije gabor a stavlja knjigu ispred majice ?!?! svaka cast, osim ako knjiga u pitanju nije nesto poput "Cosmo priruchnik za modernu zenu - tom cetvrti - Bizuterija"

:)

hvala igi :D

"paklena pomorandza" je u pitanju, gledala sam film mnogo puta i to mi je jedan od omiljenih, ali mislim da bi trebalo i knjigu da procitam :)

Link to comment
Share on other sites

omg volish Stenlija ??!?! josh reci da znash ko su Zhan Zhiro Moebijus, Isaak Asimov, Kim Stenli Robinson pa da odmah rezervishemo u junu termin u hramu svetog save... [;)]

ja se izvinjavam sto upadam, al brate, nije bas da si naveo ekstremni andergraund:) aj da si reko 'volis' al 'znas ko su' lol:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa taj rad, ono, naveo je jedne od najnajnajvecih baja u svojim bransama...pitam se da li su ribe cule za dzordana ili ronaldinja to je jos teze, koja riba voli balfu i basket [:D]

edit: dzordan = majkl, ne robert :P

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...