Jump to content

UI mods


marlena

Recommended Posts

Samo na pod addon ... koristi sltimex sa wowinterfacea ... nije ace2 ali je mnogo bolji.

Naravno ako su ti performance primarne.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CLM je sranje ... sltimex ja koristim radi super.slcore cu da probam pa da vidim.

edit. SLC je core addon za sve ostale addonove , mozes da ga koristis ali i ne moras ... ako ne koristis neke druge sl addonove ne treba ti.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

e ljudi sinoc sam skinuo addon QuestHelper

trazio na curse neki addon za lvling i naletim na njega

i sve ja to skinem ubacim i udjem u igru

ali ne kontam sta on radi

To je top rated addon verovatno pomaze ali ne znam kako

pa ako neko moze da mi pojasni malo oko tog addona

moras da skines i http://wow.curse.com/downloads/details/4947/ ..ta 2 adona rade zajedno..sa ovim adonima lvlovanje je stvarno smesno

Link to comment
Share on other sites

Za quest helper:

otvoris mapu i vidis tackice po mapi ides od jedne do druge tackice i radis qvestove.

Edited by Dulac

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Jedan info u vezi adona sa curse.com .. skidao sam neke addone juche srecom na poslu i kada sam hteo da ih poshaljem na svoj mail,put gmail.com nije mogao,tj nije google dao iz razloga jer je detektovao virus, e sad mogu vam dati listu adona koje sam jurio i rarovao .. pa cisto da znate.

cycircled,sct,titan,atlas,bettercombatlog,mobinfo,bartender,bagnon i mozda josh 2-3 addona,ne mogu da se setim sad tachno :S antivirus nije nista prepoznao,ali gmail je odbio slanje poste iz razloga jer je nashao virus

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Google verovatno ne prepoznaje Lua fajlove pa misli da su to virusi ... uostalom pogledaj sam , ne bi trebalo da bude exe fajlova ako ih ima batali.

Druga stvar je da sve te addonove mozes da downloadujes preko wowaceupdatera , bettercombat log nemoj ni da saljes jer nece raditi u 2.4 kada se promeni combatlog koji ce biti super dobar ( ako si igrao na ptru znas o cemu pricam , bilo kako bilo blizard je preradio taj addon od nule tako da nece raditi taj mod a niti ce biti potrebe za njim ) , a atlas zameni sa cartographerom.

Ovde mozes downloadovati program : http://www.wowace.com/wiki/WowAceUpdater

Ovo sto pise automatic everything zaista se i misli automatic everything. Udjes u file i stavis update addons , on sve addone downloaduje u updatuje. Kada se zavrsi update izadjes iz programa i igras. Svi addoni se updatuju na svakih par sati tako da su uvek up to date. Povrh svega toga taj program je kao pretrazivas za addonove tako da ne moras da downloadujes preko browsera vec u search opciji ili jednostavno pretrazivanjem nadjes addon rightclick na njega instal i za par sekundi si instalirao addon na isti nacim imas i listu instaliranih addonova right click unistal i addon je sklonjen , vrlo vrlo jednostavno. Addona ima mnogo i uglavnom su ace1,2,3 i rock , ako nema neki addon koji si navikao da koristis uglavnom potrazi po forumima ima alternativa za sve i uglavnom su ti alternativni addonovi daleko bolji nego oni stariji ( primer fubar je rock i daleko je bolji od titan panela itd ). Virus/spyware free naravno.

HF

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

e storme storme kako si me zajebo... instaliram ja wowaceupdater... i kao aj posto su mi matori addoni sad cu ja to sve uninstal pa cu da ih ubacimi skontam posle nema bongosa i josh tu nekih zajebancija... no ajd sad ti budi dobar i reci koja je adekvatna zamena za bongos a da ima na updateru posto me mrzi da spamujem ovako da trazim:)

e da ja sam taj wowaceupdater koristio ranije al mi pocheo iskakati eror varijanta send microsoft dont send... i sad ponovo pochelo dali zna mozda neko uzrok ovome?

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

e storme storme kako si me zajebo... instaliram ja wowaceupdater... i kao aj posto su mi matori addoni sad cu ja to sve uninstal pa cu da ih ubacimi skontam posle nema bongosa i josh tu nekih zajebancija... no ajd sad ti budi dobar i reci koja je adekvatna zamena za bongos a da ima na updateru posto me mrzi da spamujem ovako da trazim:)

e da ja sam taj wowaceupdater koristio ranije al mi pocheo iskakati eror varijanta send microsoft dont send... i sad ponovo pochelo dali zna mozda neko uzrok ovome?

Bartender zamena za bongos.

Kad sam bio mali, poklone mi slali iz Čikaga moji, znaš ti dobro koji.

Link to comment
Share on other sites

ljudi (pogotovo storme)

imao sam addon da kada targetujes bossa u instanci u kucas /tac

on ti izbaci taktiku protiv tog bossa

e sad ja sam taj addon imao davno i posle reinstalacije windowsa

nisam znao kako se taj addon zove i nisam ga skinuo

ako neko zna neka mi kaze

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Bartender zamena za bongos.

Tacno bartender3 je zamena za bongos , vise nego adekvatna takodje samo za razliku od bongosa moras da koristis keybingins da bi namestao hotkeys ili da downloadujes dodatni addon bartender3 autobindings ako volis da ga stavljas hotkeys preko addon menija.

Kao sto sam rekao za sve postoji adekvatna zamena.

Sto se tiche errora itd ovde mozes sve da nadjes.

http://www.wowace.com/forums/index.php?topic=8298.0

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ljudi (pogotovo storme)

imao sam addon da kada targetujes bossa u instanci u kucas /tac

on ti izbaci taktiku protiv tog bossa

e sad ja sam taj addon imao davno i posle reinstalacije windowsa

nisam znao kako se taj addon zove i nisam ga skinuo

ako neko zna neka mi kaze

I jos da ti ga popljuga addon ? :)

Link to comment
Share on other sites

Storme,hvala

Iz nekog razloga ne mogu da igram PTR,tj kad god zelim da se ulogujem na neki PTR prijavljuje da mi nije tachan pass,a sve mi je update-ovano i iskopirano da tako kazem. No ako je tako za combat onda super.

Znam za aceupdated skinuo sam to pre nekoliko dana,svidja mi se kako funkcionishe za sad ,mi ne treba nista vishe,zadovoljan sam :D

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Storme,hvala

Iz nekog razloga ne mogu da igram PTR,tj kad god zelim da se ulogujem na neki PTR prijavljuje da mi nije tachan pass,a sve mi je update-ovano i iskopirano da tako kazem. No ako je tako za combat onda super.

Znam za aceupdated skinuo sam to pre nekoliko dana,svidja mi se kako funkcionishe za sad ,mi ne treba nista vishe,zadovoljan sam :D

Kako cujem mnogi imaju taj problem sa pass na PTR, mogu samo da ti predlozim da porobas neku od starih sifri, ako si je menjao, ako ne procesljaj malo po forumima.

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...