Jump to content

UI mods


marlena

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja se ne mogu ni na sta pozaliti. Sve sto mi je potrebno i sto mi stvarno treba - radi. Jedino Auctioneer nesto odbija saradnju ali bez njega mogu da zivim neko vreme jer kontam da ce i oni da poprave bug-ove.

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

@psy , meni radi savrsheno i bez problema reinstaliraj ga.

@teach simple combat log

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ovaj, ja od ovog novog patch-a nemam vishe ct unit frames. u stvari, niko ga nema jer je ct povukao taj addon iz "ponude". kazhu baguje se jer sad i blizzardov defaul ui ima taj neki paket.

problem je u tome shto sam ja ili banana pa ne mogu da nadjen nigde u ingejm opcijama da pdoeshavam unit frames ni priblizhno kao shto sam to mogao sa ct-unitframes, ili toga jednostavno nema. misim ono, ne mogu vishe nigde da nadjem da ukljucim da mi iznad target frame pishe ime klase, itd.

uz to, ne radi i mobhealth. mislim, pishe da radi i tako to, ali u igri mi ne radi a chini mi se da sam sve pokushao :/

Link to comment
Share on other sites

da li postoji funkcionalan mod (imao sam ga pre tbc-a, posle nije vishe radio) koji ispisuje dmg koji radim NA PORTRETU targetovanog lika...zasto bash tako? volem ;o)

Pitbull combat text

Ag unitframes combat text

xperl

itd

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Nova i malo sredjenija verzija UIa , nervira me sto se neki addoni i dalje nisu updateovali ffs!

Raid with target casting ToT and ToTT

http://img.photobucket.com/albums/v240/Sto...1707_092939.jpg

Solo

http://img.photobucket.com/albums/v240/Sto...1707_085225.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v240/Sto...1707_085923.jpg

Group with debuff frame

http://img.photobucket.com/albums/v240/Sto...1707_123029.jpg

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E storm da te pitam nesto u vezi tih kvadrata oko barova etc.Mislim da je to eeplanes2 ali gde si nabavio te mods-e za to?Jer po defaultu u eepanlesu2 imas samo nekoliko glupih okivra koji mi se ne svidjaju.Ajde molim te reci mi pa da i ja to skinem i pravim.

p.s. ako to nije eepanles reci mi koji je addon i gde si ga skinuo

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Da li postoji neki addon sa kojim mogu da pomerim ili obrisem onaj tooltip(ili valjda se to tako zove to je inace onaj pravougaonik koji se stvara sa opisom magije u donjem desnom uglu)

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Nasao sam samo ovo "show echanced tooltip" ali mi se to bas i ne svidja jer onda ne pise opis magije.Bilo bi bolje da ima nesto sto ga pomera samo malo vislje nego gde stoji po defaultu jer mi smeta za UI a vidjao sam kod drugih da to ima.

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

e ovako :) all mighty storme pomagaj :)

uzeo sam da se zezam sa adonima nesto,nikad nisam koristio ova cudesa sto ti kacis ^^ samo ono ctraid,sws,ktm,ct_uf to je bilo ono kao sve sto mi je trebalo :) uglavnom posle onih tvojih shotova skinuo sam neke addoz da budem i ja kao baja malo :P

ovako ag_unitframes - da li postoji nacin da vrsim podesavanja za party / raid a da nisam u istom,ubi se trazeci ali nema kao u pitbull sto imam da izvucem onako imaginarni party/raid frames i namestam i da vidim kako ce to da izgleda(ne mislim na opcije za podesavanja party/raid nego bas da izvucem ono kao pitbull sto ima)

onaj bartender nije los,cak prvi bar mod koji mi se svideo do sad :) i veo ma je jednostavan za upotrebu :) sve sam ja to namestio onako lepo etc..ali nestade mi onaj "ping" stapic od blizzarda sto pokazuje lat,fps,mem usage..gdi je !?!?!

ali sad najveci problem :) eepanels2 :) wtf je ono koji moj ! razumem cemu treba da sluzi napravimneki frame tipa kvadrat neki i u njega treba da naguram recimo KTM ili sws.eeeeeee kako to ?! ;)

to je manje vise to..ae pomagaj ..ili...PISANJE U OCI ! ^^

T_T

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...