Jump to content

MYM PriDe 8


[si] ska!i

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mozda imamo dobre igrace, ali iskusne nikako :)

ja ne znam ni jednog domaceg igraca ko je igrao dosta klanski mecheva protiv jako dobrih timova (tih koji vi kazete da nemamo uslove kao oni), ja sam mozda odigrao 4-5 klanskih vs jako dobrih timova ali to nikako nije dovoljno, kapiram da bi se 99% igraca pogubilo na klanskom mechu protiv pro timova, jer jednostavno ne znaju sta da rade, tako sam i ja u pocetku sa rB-om kad smo igrali protiv virtus.pro-a prvi mech. mora biti posvecenost velika, gledanje replayeva, provaljivanje taktika, vezbanje last hita itd itd.

iskreno, srbi nikad nece biti za ozbiljnije igranje igrica, pre ce da izlaze u klubove/na splavove itd nego da se ozbiljno bave igricama

my2cents :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

^^

nije problem toliko da nemaju ljudi vremena ili skilla , nego sto odbijaju da se ponasaju ko male sisce i prihvate da treba da bude jedan teamleader i sl. ... milion puta vidim ljude kako KS svoje carry-je , kupuju *pogresne* iteme... (recimo s svenom skupe 2,5k pre puta u bazu i kupe hyper umesto stvari za bkb).. znaci nisu noobovi , nego jednostavno nemaju taj team mentalitet

druga stvar je teamwork .. svi bre igramo ko koreanci .. sabijaj solo ko lud i onda kad dodje teamfight popuse najgore protiv organizovanog tima zato sto recimo saspu 3 stana u isto vreme na istog heroja [:D]

trece po redu bi bilo nepovereje u teammejtove [:D] ... recimo scena pre neki dan: razor s 20hp-a bezi od BM i pudga .. ja s banom kucam coveku : kad dodjem okreni se i udaraj samo.. ne mogu ti nista... sta se desi? ja dodjem .. sleep pudgy pod rotom , grip bm-a i pobegnu obojica s 100-ak hp-a zato sto je retard zapalio na fontanu [:(]

u sustini da bi se napravio top5 srpski tim treba da se skupi 5 odraslih igraca i da imaju jednog dobrog leadera ... aka not gonna happen

Link to comment
Share on other sites

Cowek se mora schtoschta chega odreci da bi bio pro gamer.I kada ti mislisch da si pr0 grdno cesch se warati jer brate schto mare reche ama ne znaju se ljudi ponaschati .Ti si nauchio u igraoni , nekim amat. tourowima da igrasch SF mid i da ti swe ide glatko da imasch Skadi itd .Ali schta bi kada te stalno ganguju ,tu se treba widiti ta twoja pro strana da imasch uwjek rijeschenje da uwjek imasch build iteme za tekmu itd itd.Ali realno i da imamo jednu ekipu od 5 pro igracha ne bi to znali iskoristiti jer bi jedan hteo malo wische wremena jedan ne bi hteo igrati wische supporta itd itd itd i pored toga uslowi za rad ,brate treba da imasch neki net club gdje bi stalno wjezhbao da stalno gledasch replaye I iskustwo!

Link to comment
Share on other sites

mozda imamo dobre igrace, ali iskusne nikako :)

ja ne znam ni jednog domaceg igraca ko je igrao dosta klanski mecheva protiv jako dobrih timova (tih koji vi kazete da nemamo uslove kao oni), ja sam mozda odigrao 4-5 klanskih vs jako dobrih timova ali to nikako nije dovoljno, kapiram da bi se 99% igraca pogubilo na klanskom mechu protiv pro timova, jer jednostavno ne znaju sta da rade, tako sam i ja u pocetku sa rB-om kad smo igrali protiv virtus.pro-a prvi mech. mora biti posvecenost velika, gledanje replayeva, provaljivanje taktika, vezbanje last hita itd itd.

iskreno, srbi nikad nece biti za ozbiljnije igranje igrica, pre ce da izlaze u klubove/na splavove itd nego da se ozbiljno bave igricama

my2cents :)

Istina imamo mi dobre igrace i nekolicinu iskusnih ali sta to vredi kada nikada necemo imati to sto imaju drugi profesionalni klanovi o tome mozemo samo da sanjamo jer ovo je SRBIJA.Evo ti moj primer ja vise nemam u sebi ni gram inspiracije ama ni gram vise jer nema uopste turova,nagrade su .!. vise potrosim u bg-u za 4-5 dana nego sto uzmem 1 mesto i to na vecinu poslednjih turnira kinta je zakinuta i nije u ceo iznos dat ali nvm.U doti nema niko ko hoce da se zalozi ; cima i bude menager da bi vodio neku ozb ekipu.Nema sponzora i nikada ih nece biti mozda hoce ali cim ti pitas za nesto krupnije tipa da odes u drugu zemlju na tur gde si pozvan odma ti okrecu ledja i KITA.Takav je bio slucaj za DeuS-om imali smo LG za sponzora ali nisu hteli da daju pare za inostrane turove :/Mare ti se secas koga smo sve pobedjivali i sa kim smo sve igrali i kakva je bila forma da niko nikada sa ovih prostora nece to ponoviti i pobedjivali klanove koji su npr ima li sponzorstvo COCA-COLE itd.Sto se mene tice ja sam po 2gi put batalio dotu jer idem uskoro u vojsku i pocecu da radim uporedo sa vojskom i jebe nas mrtvi SBB zadnjih 3 meseca tako da nema nista od dote preko neta.Doti cu se vratiti kada nasa scena zazivi ( budu turovi redovno nagrade budu normalne i vise kvalitetnijih ekipa ) i najvaznija stvar ako WCG dozvoli dotu kao oficijalnu igricu jer jedino tako neko moze da izadje iz zemlje i pokaze se u inostranstvu (koliko toliko to sada nije vazno vazno je da se nesto uradi novo povodom toga)toliko od mene budite zivi i zdravi i igrajte igrice ali nemoj mnogo da mastate i da se zaludjujete jer gubite vreme ( ogradjujem se samo dok se nesto nepromeni ) [:D] [:D] [:D]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Najveci problem srpskih igraca je sto su innactivni ja vidmo po prvom primeru sebi... A i sto se tice Srpskih turova n/c , evo mi smo bez ijednog pogledanog rep-a i bez ijedne odvezbane partije izbacili THC , ali smo se zajebali sto smo posle toga pomislili da na isti fazon mozemo i ove iz TEG-a , ali qrac likovi gledaju repove igraju svaki dan onnline zajedno i pokazali su to odigrali su vrh + mi bad pick =gg , a likovi uopste nisu neki preterani skilleri nego samo imaju jako puno odigranih cw-ova zajedno i to je to , ja mislim da se iz srbije 2 , 3 ekipe postanu acctivne i da igraju stalno onnline da bi mogli dosta da urade .

infacidfinal2vn9.png
Link to comment
Share on other sites

kupuju *pogresne* iteme... (recimo s svenom skupe 2,5k pre puta u bazu i kupe hyper umesto stvari za bkb)

Glupo je na ovakav nacin pricati o build-u i uopste kupovini item-a,sve varira od partije do partije.Isto tako item-i mogu da ti znace sve ili ama bas nista, u zavisnosti kakav si igrac , i sa kakvim igracima igras.

DAMKE: teli smo malo basket al nemamo loptu

Link to comment
Share on other sites

Glupo je na ovakav nacin pricati o build-u i uopste kupovini item-a,sve varira od partije do partije.Isto tako item-i mogu da ti znace sve ili ama bas nista, u zavisnosti kakav si igrac , i sa kakvim igracima igras.

ok aj ispravicu se:

ako igras protiv retarda koji nemaju nijedan stun ili disable a ti si sven koji treba da da najveci deo dmg-a ekipi u fajtu kupi sta oces ... aj procitaj opet sta si napisao jbt

Link to comment
Share on other sites

Zashto Srpski timovi neuspevaju?

Zanimljiva tema i moram da je prokomentarishem :D

1) Najveci problem domacih ekipa je nedostatak vezbe, koji dovodi do losheg pika u vaznim situacijama...

(losh pik je 90% izgubljenih partija, a dobro pikovanje - kombinovanje pikova protiv protivnika, se postize samo vezbom)

2) Gledanje replaya - ljudi chesto prichaju o gledanju replaya kao o imperativu... Ja se tu neslazem 100%... zato shto replay-e treba gledati da bi se videle neke bash genijalne stvari, ali previshe gledanja replaya dovodi do "igranja kao neko", a ako igrash "kao neko" ti nikad necesh njega moci da dostignesh...

Primer iz zivota: ;)

Grupa koja svira samo Bitlse - "tribute band", nece nikad biti popularna i uspeshna ni 0.0001% kao Bitlsi, i da bi ikad dostigli neki uspeh i slavu, oni moraju da rade svoje projekte (u doti improvizacija i sopstveno koriscenje mozga), a ne da kopiraju tudje... isti princip se prenosi na dotu i druge aktivnosti...

Primer iz dote:

Neko je video od neke pro ekipe kombo: (ovo je primer kombo-a, smishljen na brzaka)

Enigma baci pulse, i uhvati ih sve ultijem, SK uleti i baci ulti, maiden baci ulti i naneli ste 99999 damage...

U praksi to tako neradi zato shto tu sve treba da se desi po nekom redosledu, a ako se redosled zajebe makar malo, ekipa je najebala...

-Redosled moze lako da se zajebe, chesto chak i sluchajno, a kad se to desi, ekipa koja je kopirala tu pro ekipu nezna shta ju je snashlo

- u ovom primeru, ako neko stunuje enigmu (ili enigmi nije dan), ili popijete neki lucky stun ili silence, ili vam u piku banuju ili uzmu 2 kljucna heroja nastace jebanje ;)

3) Srpske dota ekipe se chesto sastavljaju od likova koji prave 10-0 skorove, i imaju 999k/999d (Imba solo igracha) u public i IH igrama, shto je po mom misljenju pogreshno iz razloga shto su ti ljudi navikli da igraju vrlo sigurno, i da skupljaju kajmak, farmuju do smrti, itd, a ako neka ekipa igra suvishe obazrivo i pazljivo, cenim da nikad nece postici neki uspeh, zato shto morash da rizikujesh da bi dobio, i zato shto nemoze svih 5 heroja da briljira i da imaju svi po skor 10-0, nego chesto imash sluchaj da 1-2 skupljaju kajmak, a ostatak ekipe im priprema kajmak ;)

3b) Kao shto sam rekao, kod sastavljanja timova, ekipe chesto nemaju nekoga ko pokrece napad (inicijatora ili supporta), ili pogreshni ljudi igraju pogreshe heroje, pa nije redak sluchaj da umesto Kentaura, u tuchu prva ulece kristalka, a da se kentaur drzi po strani dok nevidi shta se deshava :(

E, to je bilo to od mene za sada (mozda kasnije dodam josh nesthto - kad se setim), iako osecam da me sada cheka tona hejtova i flejmova...

Poz,

Edited by Dotar
Link to comment
Share on other sites

ok aj ispravicu se:

ako igras protiv retarda koji nemaju nijedan stun ili disable a ti si sven koji treba da da najveci deo dmg-a ekipi u fajtu kupi sta oces ... aj procitaj opet sta si napisao jbt

Nisam siguran da te razumem.Ti sebe ne razumes.

DAMKE: teli smo malo basket al nemamo loptu

Link to comment
Share on other sites

Samo zajedno ,puno cw-owa ,i wjezhba wjezhba i samo wjezhba =jednostawna formula !

Uglavnom je to to... Tu dodaj samo josh korishcenje mozga i tu je sazet ceo moj prethodni post :D

(jebesh vezbu ako mozak ne koristish :), a ceo moj prethodni post je usmeren ka koriscenju svoje kreativnosti umesto tudje)

poz,

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da te razumem.Ti sebe ne razumes.

your making me write offtopic posts ... a labm will die [:(]

my point was:

svaki heroj ima par standardnih buildova ... e sad ako si ti uber mega pro faker mozes i protiv mym-a da uzmes necrobook s naixom i da koljes 5v1 .. al u realnom mecu imas 2-3 kombinacije koje su "core" za tog heroja, pa onda ide luxury ostatak..

E sad.. milion puta vidim da ljudi preskoce nesto , samo zato sto imaju u tom trenutku dovoljno kesha za nesto skuplje , misleci da ce nafarmovati lako to jeftinije .. i onda kad nastupi pegla popuse najgore i kao tim zbog toga izgube na kraju. lupio sam svena kao primer jer je mare imao tu situaciju kad sam gledao njegovu partiju [:D]

e sad ti mi na to napises 2 recenice gde u sustini nista ne kazes ... "sve zavisi od svega" .. GJ matori .. mora da si reinkarnacija dalaj lame [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...