Jump to content

Peticija da Vudu instalira MSN


Vudu msn  

95 members have voted

  1. 1. Da li ste za to da Vudu registruje msn nalog ?

    • Da
      12
    • O da
      4
    • Joj da!
      10
    • Ajde Vudu jebo mater!
      69


Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

multiclienti su uvek mnogo vece govno nego jedan client za po jedan protokol.

zato ja koristim samo jedan protokol, i samo jedan client.

IRC = mIRC 6.21 \m/

sve posle 6.21 je cista prodaja, mIRC je prestao da bude underground, i ja sam se duboko razocarao u Khaleda :\

jbg guzicom za kruhom. meni ce mirc uvek biti drag.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

hoce neko da objasni zasto je msn govno osim tako kompleksnih opisa tipa MS je $hit? mozes da iskljuchis sve sto te iritira

nije shit... ako koristis onaj windows default ili mirandu :)

msn live je govno zbog sinhroznizacije i integracije sa onom msn live servisom (ko myspace) gde kad covek hoce nesto jednostavno da uradi (tipa da pogleda profil nekoga ili popuni svoj) odmah mu se otvara browser i iskacu neke kombinacije za "bolje" virtualno druzenje ... ko za retarde :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Multi klijenti su kul za "posao", ovako regularno su ziv kurac jer ne podrzavaju 10% onoga sto klijent za 1 protokol podrzava (tipa custom smajlije i te gluosti, tj. one karakteristicne stvari vezane za taj client/protokol)

Tipa ja sam imao problema sa Trillianom vezano za msn-ov protokol, cesto moje poruke nisu ni stizale do ljudi kojima sam slao i sl.

Edited by Totentanz

Totentanz = Cold Fingers = OpT1mUs

Link to comment
Share on other sites

gde god dopustiš ljudima da sami nešto kastomizuju, dobiješ samo dokaz da 95% populacije nema ukusa ni za pod nokat. pogledajte samo melodije i teme koje ljudi imaju na svojim telefonima, ili bilo koji "tuning styling" auto. sumnjam da je sa kastom smajlijima bolja situacija, i drago mi je što ih ne vidim.

Link to comment
Share on other sites

mirc mi je mnogo bolji od msn-a kad smo vetj kod toga

ne znam zashto , valjda sam na njemu pocheo da odvajam ribe pa mi ostao u srcu (za 2 godine odvojio 3 ribe :( )

a to za kastm smajlis ne dam ni 5 para jer su vetjinom garbidz zato i imam defaul smajlije .

VUDU INSTALIRAJ MSN !1111

Link to comment
Share on other sites

Multi klijenti su kul za "posao", ovako regularno su ziv kurac jer ne podrzavaju 10% onoga sto klijent za 1 protokol podrzava (tipa custom smajlije i te gluosti, tj. one karakteristicne stvari vezane za taj client/protokol)

Tipa ja sam imao problema sa Trillianom vezano za msn-ov protokol, cesto moje poruke nisu ni stizale do ljudi kojima sam slao i sl.

slazemo se u principu, s tim da meni ovo sto sam boldovao nikako ne zvuci kao nesto sto je kul za posao :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...