Jump to content

WCG 2007


Dejan J.

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja ne znam u kojoj to dimenziji poraz od 16:14 nije isti kao poraz od 16:0... u grupi su oba poraza 0 bodova za porazenog i 3 boda za pobednika... u single eliminacijama oba poraza te vode kuci. I sad.. ti meni mozes da kazes da je Simplex sabio protiv 4K , koji se realno raspada... ali je izgubio svih 5 partija.

16:0 i 16:14 nije isto sigurno.. zasto ne kazes sam da ti je krivo sto si pogresio u ovoj izjavi ?

16:14 jedna partija je bila presudna..

Shta je kod 16:0 presudno u vezi sa tim mechom ? I protiv koga ti igras ako dobijas 16:0.. koliko je taj skill nizi od tvog/njihovog/ovog/onog :)

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ocekivao da ce ovi francuzi da osvoje,al nema veze svaka im cast.NoA zadnje 4 partije na dd2 igrali ko drogirani.

jbg i u grupi su im objasnili na d2, a bogami i u finalu opet...Za NoA je ovo bila sad ili nikad sansa i ja sam navijao za njih, ali su realno francuzi bili prejaki :D

fml

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam u kojoj to dimenziji poraz od 16:14 nije isti kao poraz od 16:0... u grupi su oba poraza 0 bodova za porazenog i 3 boda za pobednika... u single eliminacijama oba poraza te vode kuci. I sad.. ti meni mozes da kazes da je Simplex sabio protiv 4K , koji se realno raspada... ali je izgubio svih 5 partija.

opet pametujes bugi [:D] [:D] mada za ovo nisi u pravu [xx(]

In a city you must fight to survive, he sold tortillas on the corner and the mob wanted him.

Link to comment
Share on other sites

gavra kralj

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...