Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sutra imam slikanje za neke arhitektonske novine, a kako stvari stoje necu imati vremena za "beauty" sleep.

Nisam danas otisao zbog faksa do gradske skupstine sa ostalim kolegama, ali cemo ipak izgleda raditi redizajn enterijera gradske skupstine, pocev od kabineta gradonacelnika. ne znam kada cu spavati.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Spavao sam bas dugo, od tipa ponoci do 8, ali mi se i dalje nesto spava, tj. sve mi se nesto ne radi nista :)) Morao bih da napisem jos jedan tekstic i da time zavrsim za ovaj mesec (al' sam ostavio prostora za odmor, do prvog - 5 dana ;)) ali dobro, bice laganije od sledeceg meseca.

Link to comment
Share on other sites

Američki glumac Kifer Saterlend uhapšen je rano jutros zbog vožnje pod uticajem alkohola, saopštila je predstavnica za štampu losanđeleske policije.

Glumac je zaustavljen oko jedan sat posle ponoći u zapadnom delu Los Anđelesa, a potom je ustanovljeno da mu je količina alkohola u krvi iznad kalifornijske granice od 0,08 odsto, rekla je Karen Smit.

Saterlend (40) je uhapšen i odveden u policijsku stanicu u Holivudu. Pušten je nekoliko sati kasnije, kada je platio kauciju od 25.000 dolara (17.723 evra), a na sudu će se pojaviti 16. oktobra.

Kifer Saterlend dobio je prošle godine nagradu Emi (Emmy) za najboljeg glumca, za ulogu u seriji "24 sata".

Priveli Dzeka Bauera! :O

Mora da ih je nakon toga prebio, mucio vise sati i onda ubedio da su zapravo oni vozili u alkoholisanom stanju!

Link to comment
Share on other sites

@topic

ustao sam jutros, sav slomljen i bolestan, napao je i mene ovaj virus... ali kako mene koji dizem 150kg iz benca nije mi jasno LOL

Edited by Lee Jun Fan

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

E pa da, eto, to je bas fino!

Jeo sam neki sendvich sa piletinom i senfom, dosta zabavan jedan sendvich :)

Ja sam isto pronasao do jaja mesto za sendvice blizu posla, gde biras sve priloge po zelji, skroz dobro

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Neko je obrisao?

mora da je smorena otisla da se baci sa mosta jer je ovaj dan previse ciganski za boravak u klejbezablama gde ce gomila izdrkanih i malo manje izdrkanih pricati kojesta o tom istom skenjanom danu, dok ce exi reci da sedi na stolici.

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

da, a sasvim normalna tema.

doduse, o nemilim dogadjajima tipa silovana devojka, devojka seta gola gradom i sl.

samo sto sam ja imao video zapis na temi pride! da potvrdi pricu!

KO JE OD ADMINA CRNOGORAC?!?!

Zapravo nisam obrisao, jos uvek razmatramo sta da radimo sa tim topicom. Dok sam ja za to da on ostane, ipak moram da razmisljam o tome da li bi lice te devojke trebalo da se pojavi na monitorima surfera. U slucaju da je "zamagljeno", onda ne bih imao dileme, jer smatram da ljudi treba da znaju sta se sve nalazi oko njih, posebno sto sam video nema krajnje eksplicitne scene ili scene brutalnosti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...