Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sve nesto sumnjam da ce banka da ti da kredit ako imash platu od 11,500 dinara...ili bilo koji drugi vid kreditiranja...

bez plate od barem 300, 350 evra za vecinu banaka si nevidljiv

Eh sad igi ... mis'im da vec za oko 20,000 ne prave nikakve probleme, realno, kako bi drugacje ljudi kupovali daciju ;)

jebem ti ovu popodnevnu dremku, kad ustanem nisam ni za kurac. a nije da spavam što hoću, nego me redovno oko pola četiri nešto smlati i mogu samo da legnem.

a sad valja završiti obaveze.

To je zato sto si se navikao. Nemoj tri dana da legnes tad nego uvece sat ranije, i sve ce biti u redu! :)

Link to comment
Share on other sites

hahaha, odlicno :)

Ako uzmes da ti rata bude recimo 50 evra, znaci da ti je potrebna plata 150 evra :) A ako ti rata ispada 50 evra, to znaci da za 3 godine mozes da kupis auto od 1800 evra. To su realno krshevi, al' moz' nesto da se iskopa.

mogu da skrpim neki kesh pa da uzmem i neki za 2500 sve ukupno, ako bih se malo iscimao. doduse za te pare isto moze neko govno, ali bitno je da se kotrlja i da se ne kvari.

na sve to treba placati i benzin i ratu za kredit onda u isto vreme, nema sansi sve to da izvedem sa mojom platom. nije tajna, 300 evra je. nije ni malo, ali nije ni puno, sta znam..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Znas kako ... uvek treba da racunas da ces u starije automobile ulagati. Ne bih sad da ti nesto pricam kad nisam bas upucen toliko u tematiku, ali ono sto mogu da ti kazhem jeste da ce te benzin stajati jedno 50ak evra mesecno (neki prosek npr), a drugi troskovi na stranu, nikad ne znas sta moze da se pokvari.

Ne znam koliko je beshe ova dacia najosnovnija, oko 7500 hiljada, sto ce reci ucesce 1500, rata te ispada oko 80 evra valjda, nije loshe za razmisljanje, posebno sto barem imas koliku toliku sigurnost novog automobila.

Link to comment
Share on other sites

Evo dosao sam i ja da pricamo o automobilima! :)

Realno, ko god uzme auto na kesh nek se ubode penkalom u oko.

Krule vidi samo da tri meseca zaredom budes prijavljen na vecu kintu u firmi, kako bi dobio lizing. Kredit ces teze dobiti, a uslovi su isti osim sto kod lizinga zvanicno nisi vlasnik kola u periodu otplate.

I vidi da ti povecaju platu, 300e je malo majku mu. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko da mi kaze shta je na uglu Sarajevske i Nemanjine u onoj visokoj zgradi,svako veche kad se oko 4-5 vracam gajbi,negde na sredini zgrade prshti neki trance sa sve light show-om u najvetje :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

gde se selish killy,i shto jebeno idesh sa krsta ? :(

Da brate, to nije kul, krst je kul!

Jel zna neko da mi kaze shta je na uglu Sarajevske i Nemanjine u onoj visokoj zgradi,svako veche kad se oko 4-5 vracam gajbi,negde na sredini zgrade prshti neki trance sa sve light show-om u najvetje :)

Ako sam dobro razumeo tvoje pojasnjenje, tu je Stefan Braun. A vudu je omashio par ulica dalje, XL je na cosku sarajevske i recimo neke od onih ulica tipa durmitorske ili tako neke, blizhe mostaru. XL je danas inace poznat kao Teatro, osim ako opet nije promenio vlasnika ;)

Link to comment
Share on other sites

mogu da skrpim neki kesh pa da uzmem i neki za 2500 sve ukupno, ako bih se malo iscimao. doduse za te pare isto moze neko govno, ali bitno je da se kotrlja i da se ne kvari.

na sve to treba placati i benzin i ratu za kredit onda u isto vreme, nema sansi sve to da izvedem sa mojom platom. nije tajna, 300 evra je. nije ni malo, ali nije ni puno, sta znam..

matori ti daju 300 evra, a radish kao konj? lol, koje izhivljavanje...

Link to comment
Share on other sites

Eh pa sad ... da li je izivljavanje ako jednostavno ne mozhe da dobija vishe? Ne branim njegove matorce, ali ono, jednostavno mozda nema mogucnosti, a i krule je tek poceo da radi, mozda su napravili strategiju motivacije podizanjem plate s vremena na vreme, a i ipak ne treba zaboraviti da radis u porodicnoj firmi. Iako to ima svoje mane (velike) ima i zaista brojne prednosti kao na primer to da ne moras da brines da ce neko da te otpusti osim ako kompletna firma ne propadne.

Link to comment
Share on other sites

Jel pričamo o onom delu grada gde postoji ugostiteljski objekat koji se zove "Čobanov odmor" ili tako nešto, i gde kad bi neko izvadio one četiri visoke zgrade, ostale bi samo kućice ograđene tarabama?

Ima cobanov odmor, ali kucica sa tarabama nazalost vise nema. I nisu cetiri visoke zgrade nego 3, ako mislis na crvene solitere :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...