Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Znachi umal kad se nisam srusio u gradu, ovi mali cigani sto prose kod Modene i sto shatro cuvaju parking imaju brdo para, jebote, jedan ima telefon malo loshiji od mog, da ne pricam sto za rucak zderu po 3-4 parceta pice...

Osecam uskoro da ce umesto lepka da predju na kokain kako im ide...

Link to comment
Share on other sites

omg! after eight je jedna od onih tvorevina koja se mnozhe svideti samo britancima, a i vecina njih garant lazhe samo se prave da varaju sve ostale...znachi ja koji volim da jedem mahom sve to da smislim ne mogu... jeo sam par stvari koje kombinuju "minty" flavour i chokoladnu ali after eight...zaboga =o)))

Link to comment
Share on other sites

omg! after eight je jedna od onih tvorevina koja se mnozhe svideti samo britancima, a i vecina njih garant lazhe samo se prave da varaju sve ostale...znachi ja koji volim da jedem mahom sve to da smislim ne mogu... jeo sam par stvari koje kombinuju "minty" flavour i chokoladnu ali after eight...zaboga =o)))

Nisi ti normalan :) Znaci ja sam after eight gotivio jos dok sam bio klinac, a tek mi je sad mega. Onako fina mala "plocica", nema puno cokolade, solo je upakovana i taman "za zalogaj" kad ti se prijede nesto slatko.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...