Jump to content

Big Brader


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

huh... najtezi tip do sada...

ostavljam mogucnost da veceras ili sutra u toku dana editujem post i promenim odluku...

nominovani: miki, elmir i slavisa...

sledeci leti slavisa (7/10)

pritom sam procitao na vb forumu da slavisa i elmir imaju pakt da iz kuce izadju zajedno... ukoliko narod ne izbaci mikija... tj. ako bude izbacen neko od njih dvojice...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

iskreno su mi jos uvek elmir i slavisa najbolji likovi tamo, mada i ne gledam bash tolko cesto da bi video nesto sto bi mi promenilo misljenje.

ali iskreno ta prevara ako izbace ljudi mikija da nece dati 100k(ili kolko vec) u dobrotvorne svrhe mi je jedna od najgorih stvari sto su se desile u vb, stoka klasicna.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

iskreno su mi jos uvek elmir i slavisa najbolji likovi tamo, mada i ne gledam bash tolko cesto da bi video nesto sto bi mi promenilo misljenje.

ali iskreno ta prevara ako izbace ljudi mikija da nece dati 100k(ili kolko vec) u dobrotvorne svrhe mi je jedna od najgorih stvari sto su se desile u vb, stoka klasicna.

realno idiotarija... sad glasaci treba da ga drze u kuci zbog humanitarnih razloga... kad prezivi pet nedelja niko vise nece smeti da ga nominuje... tako da ide u finalno vece... a u finalu hejteri nisu bitni... vec fanovi... kojih on ima podosta...jbg. igra jednostavno nije postena... i to je to...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

pa ko je izbacen sinoc jel su izasli ova 2 govneta zajedno ako nisu slucajno mikija izbacili mada ne verujem

omanuo sam... ispao elmir... a ljigavko se predomislio valjda :)))

e kole kole... imao sam winning streak... i sad si morao da mi dokazes da si jedino ti nepogresiv... ^^

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...