Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Grubby je ozbiljno igrao i dominirao do kraja svoje wc3 karijere?

Mislim ostao je ozbiljan igrac (za foreign kriterjume koji se razlikuju od koreanskih, realno :D).

Sto ne mozes za nadu i july-a da kazes sto se tice bw-a. Pri kraju bw karijere daleko su bili od S Class nivoa :)

Link to comment
Share on other sites

Jel pricam o Grubby-ju koji plakao kako ce da prestane da igra wc3 jer je NE op,a siroti orc moze samo da place.Nada igra sc2 jer mu je to free lova dok studira,a covek ima predobre rezultate(uglavnom code s i code a).Sam kaze da vrlo malo vezba,on nije u ogs kuci,navrati ponekad.U BW nema sta da trazi jer bi onda morao da vezba ko nenormalan,a pitanje je da li bi nesto ozbiljno uradio.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Grubby je ozbiljno igrao i dominirao do kraja svoje wc3 karijere?

Mislim ostao je ozbiljan igrac (za foreign kriterjume koji se razlikuju od koreanskih, realno :D).

Sto ne mozes za nadu i july-a da kazes sto se tice bw-a. Pri kraju bw karijere daleko su bili od S Class nivoa :)

Pa ne bih rekao, nije on puno igrao jer nije bilo potrebe. Vecina scene je otisla u sc2 a on je i bez vezbanje bio bog i batina. Ne bas isto kao nada i july ali otp 3 godine nije trenirao ozbiljno nego igrao na misice, eventualno ozb trenirao pred wcg ili sl jake turnire kojih je bilo fazon 5 u toku godine.

@Danil : Plakao je Sky kad je izgubio u finalu WCG-a 1:2 od Crea, evropljanina koji je par meseci pre toga batalio wc3 skroz i kao inactive odigrao taj turnir neponovljivo. Uostalom ne vidim koje to veze ima sa skilom. A da Nada gura dobro fax i igrajuci parttime i dogura do Code S-a on bi se prebacio fulltime.

~~

Link to comment
Share on other sites

Pa ne bih rekao, nije on puno igrao jer nije bilo potrebe. Vecina scene je otisla u sc2 a on je i bez vezbanje bio bog i batina. Ne bas isto kao nada i july ali otp 3 godine nije trenirao ozbiljno nego igrao na misice, eventualno ozb trenirao pred wcg ili sl jake turnire kojih je bilo fazon 5 u toku godine.

To moze biti zbog tipa igre. U BWu je to nemoguce jer je mehanika toliko teska da ako ne igras stalno opada ti nivo igre drasticno

Link to comment
Share on other sites

Nada je u code S,bio,u ovoj sezoni.Koliko se secam nije bio samo jednom ili mozda 2 puta u code S.A Grubby je plakako na svom blogu da ce da prestane da igra,da menja rasu, jer su NE i HU prejaki,da su mape ORC unfriendly i slicno.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Znam da nije mesto da pitam a jel zna iko kako da vratim da mi boja teme na forumu bude bela? Ova crna davi...

@topic Taj Sc2 world cup ce da bude bas bas brutalan. Em ce privuci igrace stare i nove em se polako pravi brend od esportsa sto je jako gotivno

dole levo pa biraj temu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...