Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zapravo Moon nije ni jednom do sad igrao sc2 full time. Igrao je 6 meseci kao hibrid znaci i wc3 i sc2, a od aprila se posvetio samo wc3-u da bi osvojio wcg. Tek od januara tj od sad pocinje prvi put sc2 fulltime. A da ne govorim da je i u sc2 igrao 2 rase. Znaci nije moglo gore. Prvo terran pa zerg. I pored svega toga je imao dobre rezultate sto su ustvari perverzni rezultati sa obzirom na sve. Ima bolje rezultate nego vecina progamera koji igraju od bete. Kazu da vezba 14h dnevno kao i BW progameri. Mislim da je u njegovom slucaju uspeh zagarantovan.

Da ne ispadnem neosnovan evo njegovih rezultata koga zanima dok je igrao obe igre

2nd at DH Summer 2011

2nd at IEM WC 2011

2nd at IPL 4 Pacific

2nd at LG China tournament

8th at NASL S1 Grand Finals

8th MLG Columbus.

Mislim da je prilicno impresivno sa obzirom koliko se igre razlikuju, istovremeno je uzeo ko zna koliko 1 i 2 mesta u wc3 turnirima.

~~

Link to comment
Share on other sites

Nije rts nastao sa wc3 zato sto je to tebi prvi rts stoga ni on nije bog rtsa jer su pre njega i posle njega radili ludje stvari. Ako ti nije jasno o cemu pricam gledaj stare bw meceve i mikro tamo (pritom je u sc-u makro bitniji od mikra, a u wc3 makra skoro uopste nema).

Svaka cast ako trenira toliko ali videcemo sta ce da uradi.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Nisam napisao da je wc3 prvi rts niti da je moon bog samo da se radujem sto je konacno jedan od legendi ove igre sem grubbyja poceo da igra fulltime. Verujem ti za BW i za ostale igrace nisam nikad rekao da je on jedini radio perverzne stvari, to si samo ti umislio. Niti imam bias slican tvom kad stalno ukazujes da je bw najtezi rts itd samo jer si ga ti igrao.

Sto se traninga tice ima 1 zanimljiva prica, u dokumentarcu Beyond the game koji je radjen o jednom od WCG eventa za warcraft, Sky (jedan od najjacih igraca svih vremena) je delio sa Moonom sobu. Prica kako su zajedno poceli da treniraju sa svojim practice partnerima oko 7 ujutru. Kada god bi Sky isao u wc, na obrok, na vazduh, Moon bi ostajao i vezbao. Sky kaze kako je oko 24:00 otisao na spavanje a Moon je i dalje vezbao. Takodje kad se probudio video je da se Moon probudio pre njega i da je vec bio u treningu :) Kako moon sam kaze nema potrebu za snom i oko turnira trenira oko 20h dnevno. Nerealno ili ne...

~~

Link to comment
Share on other sites

Sto se traninga tice ima 1 zanimljiva prica, u dokumentarcu Beyond the game koji je radjen o jednom od WCG eventa za warcraft, Sky (jedan od najjacih igraca svih vremena) je delio sa Moonom sobu. Prica kako su zajedno poceli da treniraju sa svojim practice partnerima oko 7 ujutru. Kada god bi Sky isao u wc, na obrok, na vazduh, Moon bi ostajao i vezbao. Sky kaze kako je oko 24:00 otisao na spavanje a Moon je i dalje vezbao. Takodje kad se probudio video je da se Moon probudio pre njega i da je vec bio u treningu :) Kako moon sam kaze nema potrebu za snom i oko turnira trenira oko 20h dnevno. Nerealno ili ne...

Auu kakav azijski robot... Grozim se gejminga sve vise.

Link to comment
Share on other sites

To sve sto sam napisao sam napisao jer si ti nastupio kao da vise ne moraju da se odrzavaju turniri jer je moon poceo fultajm da trenira sc2.

Ne samo sam rekao da mogu da ga duvaju Boxer i ti ostali implicirajuci na vasu neosnovanu odusevljenost njime. A to je kao malo bockanje ali nikad nisam rekao da ce da dominira. Samo mislim da moze da osvoji code S za par meseci ako odrzi ovaj trening.

~~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...