Jump to content

Turnir u Krusevcu 29 septembar


dzidza

Recommended Posts

Stvarno bre (lesko uz tebe sam) nemojte da zabranite prisustvovanje 'gledalaca' za vreme mecha, nije to to onda to...

I na WCG-u smo stojali igrachima iznad glave i komentarisali pa nistha, sve je lepo ispalo....

CU DA ZAPALIM IGRAONICU (blizu mi je [:D] [:D])

aj

Edited by InfernOwn
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa bas o tome i pricham za to navodno "sigurno dolazimo 10000%" i onda na kraju ispale a milion puta se tako desavalo i na kraju tur ispadne sranje....

zbog toga sam i inache stavio da bude kapara 1000 din. pa na dan turnira da doda jos 2000 din. mislim ipak da je to malo fer i prema ekipama i prema organizaciji jer ne zelim da zbog toga propadne tur

Link to comment
Share on other sites

jel to znaci da treba da se ukinu stadioni,i da se fudbal igra samo na nekom zatvorenom terenu sa 22 igraca na njemu i jos po 5 na klupi?

mislim,ne mogu lepo da igraju,navijaci ih ometaju...

to je glupost...i jeste car u tome da bude galama,zajebancija,navijanje,smejanje...nije sve u samim mecevima...

U tom slucaju dovescu publiku kad ti budes igrao mech koja ce moci da navija i stoji iza tebe,naravno ovo cemo dopustiti svim ekipa koje to budu zahtevale od nas,da spomenem... posto ti je prijala wcg atmosfera, igraona ima dobro ozvucenje,nece biti frke da ti istu i ovde priustimo. C`ya

WCG ADRIA

Link to comment
Share on other sites

U tom slucaju dovescu publiku kad ti budes igrao mech koja ce moci da navija i stoji iza tebe,naravno ovo cemo dopustiti svim ekipa koje to budu zahtevale od nas,da spomenem... posto ti je prijala wcg atmosfera, igraona ima dobro ozvucenje,nece biti frke da ti istu i ovde priustimo. C`ya

pa pazi,nijedna moja recenica nije zasluzila da ti budes ovako drzak prema meni...

u fazonu "sad ces ti da vidis,stavicu ti zvucnik na glavu"...

iskreno,meni ni to ne smeta,ali samo pokusavam da se vidici malo prosire nego onako kako se zamislilo...

nema potrebe za svadjom,i bilo cim...vi organizujete turnir,ja samo dajem predloge,na vama je da ih prihvatite ili ne...

gl u orgi !

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pazi ovako sto se tiche tvog predloga lesko i lepo je od tebe a i od drugih za predloge ali ta igraona ne moze da primi tolki narod...tj moze da stane ali to ce samo biti guzva i galama a pogotovo na sprat znaci videcete i sami....

a sto se tiche alkohola ima sta oces bre ... ovde se trguje na veliko :DDD

Link to comment
Share on other sites

Brate, iz CG dolazi 1 ekipa sigyrno, jer Dovla, ja i lifestyle ocemo da dodjemo, a imamo frky sa 2 igracha koji javljajy danas/sytra idy li, ako ne idy, dolazimo sa mixom, tako da na nas 100% rachynate, ako se neshto promeni, ja cy javiti.

Link to comment
Share on other sites

a sto se tiche alkohola ima sta oces bre ... ovde se trguje na veliko :DDD

to mi reci :P

Brate, iz CG dolazi 1 ekipa sigyrno, jer Dovla, ja i lifestyle ocemo da dodjemo, a imamo frky sa 2 igracha koji javljajy danas/sytra idy li, ako ne idy, dolazimo sa mixom, tako da na nas 100% rachynate, ako se neshto promeni, ja cy javiti.

hahaha dolazi moja mala cupava nakaza :D

:****

Nije mi dobro!

Link to comment
Share on other sites

pa pazi,nijedna moja recenica nije zasluzila da ti budes ovako drzak prema meni...

u fazonu "sad ces ti da vidis,stavicu ti zvucnik na glavu"...

iskreno,meni ni to ne smeta,ali samo pokusavam da se vidici malo prosire nego onako kako se zamislilo...

nema potrebe za svadjom,i bilo cim...vi organizujete turnir,ja samo dajem predloge,na vama je da ih prihvatite ili ne...

gl u orgi !

Daleko od toga da je moj post bio sa hejtom, znaci lagano :). Samo kazem, da mi mozemo da pustimo ljude,ali znas i sam ako pustim jednog drugi ce reci sto ja ne mogu onda, i tako u nedogled. Muzika ce mozda ici lagano, ali to je vec pitanje... bice sudija i mozda,ali samo mozda tl-ovi...

WCG ADRIA

Link to comment
Share on other sites

dolazi pak valjda,mislim dolazimo ali necu da kazem 100% :D

@lobanja - brate moj jedva cekam da te vidim :D

@hanbabz - izvini ti si heaton pa ne das nikome da stoji iza tebe ..

@sqle - pk

@lesko - grobare odvratni <3

ae poz svima :D

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Primate li eure i ima li kakav hotel tamo da se smjesti ova kaznena expedicija?...ne znam bih li trave nosio?Da ne nosim,ako ima dje da se qpi?Ima li?

Zhelim samo da pozdravim Pottia u penziji i tetku u shvajcarskoj!

Hotela ima,trave ima,euro se prima,ali poneti travu nije na odmet,ako imas u vecim kolicinama,veruj mi nece se baciti. Btw ima gde da se qpi [8D] [8D]

WCG ADRIA

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...