Jump to content

Turnir u Krusevcu 29 septembar


dzidza

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poz ljudi,posto se situacija zalaufala red bi bio da napisem koji red :)

28og cemo objaviti 3 hltv-a (iskreno se nadam da hocemo), kostur tura ce biti objavljen u nekim kasnim poslepodnevnim casovima kad ce se znati tacna satnica,tako da ekipe van krusevca nece morati da dodju i da bleja ovde par sati... Sto se same orga tice, u igraoni ce biti samo ekipe koje u tom trenutku igraju i staff. Od tl-ova ce se na dan turnira uzeti brojevi kako bi 15-30 minuta pred mach bili obavesteni da igraju. Nece se tolerisati kasnjenje (kako krusevackih,tako i drugih) ekipa. 15 minuta je neka "tolerancija" nakon toga sluzbeni rez. Ukoliko sve bude bilo kako smo mi zamislili imace i CSbot na quakenetu gde ce ljudi koji nisu u mogucnosti da gledaju hltv, gledati rezultate sa mach-eva.

Pravila ce se koristiti sa poslednjeg WCG-a, stim sto ce "silent walk" biti dozvoljen (tako je svuda u svetu,ne kontam sto je bio zabranjen uopste [:0] )

To bi bilo to za sad,stize update prvog posta sa ekipama... c`ya hf

Svaca cast za organizaciju, GL da sprovedete to u delo a ne kao ostali turniri da dolazimo svi u 10h da bih dobio poslednju grupu koja pocinje u 17h i da pocnemo da jedemo jedni druge od gladi i dosade pa usput nekoliko ekipa nestane u akciji pa se ceka da se pojave po sat vremena ili da ih proglase za nestale osobe i tako do 3h ujutru... i posle svega toga kao na wcg-u Zelda i drugari krecu za Jagodinu pesaka dok im ne nestane smokija pa onda ko zna... [:D]

skule_logo.gifR9bath.jpg

shadowdancer a.k.a sqle_ZE -arem PRO ONLY BLON

http://www.sogntrafikkskule.no/images/skule_left.jpg

Link to comment
Share on other sites

Svaca cast za organizaciju, GL da sprovedete to u delo a ne kao ostali turniri da dolazimo svi u 10h da bih dobio poslednju grupu koja pocinje u 17h i da pocnemo da jedemo jedni druge od gladi i dosade pa usput nekoliko ekipa nestane u akciji pa se ceka da se pojave po sat vremena ili da ih proglase za nestale osobe i tako do 3h ujutru... i posle svega toga kao na wcg-u Zelda i drugari krecu za Jagodinu pesaka dok im ne nestane smokija pa onda ko zna... [:D]

Ma nije ni Zelda ono sto je nekad bio [:D][8D] [8D]

Nece biti kasnjenja jer ce se isto kaznjavati (kao sto pise plakata gore). A ja apelujem na igrace i ekipe da tog dana postuju vremenski predvidjene meceve kako ne bi dolazilo do kaznjavanja. HLTV je resen,dakle 99.9% ce ga biti na dan turnira (osim ako nesto ne skaplje,a nadam se da nece). cs(hl)bot-ovi u test fazi [8)]

Zamolio bih jos jednom sve ekipe da na vreme posalju lineup-ove kako bi mi stigli da iste uradimo. Poz i vidimo se ;)

WCG ADRIA

Link to comment
Share on other sites

Sve je super zaista,jedino je glupo sto ne mogu da se gledaju mecevi...

pa ne dolazim ja u Krusevac samo da bi ih igrao...tu sam i zbog ortaka,druzenja,zajebancije...pa i gledanja drugih meceva...

ne znam zasto ne bi dozvolili ljudima koji hoce da gledaju meceve da ostanu u igraoni...to je glupo skroz...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sve je super zaista,jedino je glupo sto ne mogu da se gledaju mecevi...

pa ne dolazim ja u Krusevac samo da bi ih igrao...tu sam i zbog ortaka,druzenja,zajebancije...pa i gledanja drugih meceva...

ne znam zasto ne bi dozvolili ljudima koji hoce da gledaju meceve da ostanu u igraoni...to je glupo skroz...

S obzirom da si odje stalno na forume evo da pretpostavim da igrash CS aktivno i pratish turnire i tako to.Jednostavno ne mogu da vjerujem da kazesh da bi ti pustio sve likove koji oce da gledaju na mecheve koji su u toku.To bi samo unistilo kvalitet mecha zbog masu masu razloga.

Ako vec na WCG ne moze to da se kontrolishe zasto ne bi na jedan turnir kao sto je ovaj?Kad nema nikog iza tebe i kad si sam sa svojom ekipom mozesh da se skoncentrishesh i samim tim da dash tako da kazem najvishe iz sebe... pft idem da se kupam sad sam se probudio, ne mogu vishe pisat zz

Link to comment
Share on other sites

jel to znaci da treba da se ukinu stadioni,i da se fudbal igra samo na nekom zatvorenom terenu sa 22 igraca na njemu i jos po 5 na klupi?

mislim,ne mogu lepo da igraju,navijaci ih ometaju...

to je glupost...i jeste car u tome da bude galama,zajebancija,navijanje,smejanje...nije sve u samim mecevima...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

krusevac MADAFAKAFTW !!!!!

u fazonu spremite pivo i cice neke... :D a posle svi u brvnaru milanovici i karas caste :D

e kaparisacemo posto smo (izuzev mande) sirotinja :D

a lineup - manda Dulle patak vladarmatura i sale (sale = ja / tj ja sam sale) :)

kako sam prsoooo

KRUSEVAC SPREMI SE, DOLAZIMO !

Edited by Sale <die bitch>

krile/hamla.... GG MOMCI !!!!

Link to comment
Share on other sites

jel to znaci da treba da se ukinu stadioni,i da se fudbal igra samo na nekom zatvorenom terenu sa 22 igraca na njemu i jos po 5 na klupi?

mislim,ne mogu lepo da igraju,navijaci ih ometaju...

to je glupost...i jeste car u tome da bude galama,zajebancija,navijanje,smejanje...nije sve u samim mecevima...

word...

Link to comment
Share on other sites

jel to znaci da treba da se ukinu stadioni,i da se fudbal igra samo na nekom zatvorenom terenu sa 22 igraca na njemu i jos po 5 na klupi?

mislim,ne mogu lepo da igraju,navijaci ih ometaju...

to je glupost...i jeste car u tome da bude galama,zajebancija,navijanje,smejanje...nije sve u samim mecevima...

Sve je to tacno sto si ti rekao, evo ja igram CS 5 godina vec na turnirima unutra Crne Gore dje ne mozesh ni da zamislish kakva je galama kad se igraju turniri a ujedno i najveca galama od stranke brace niksicana(jer kad ima turnira ima samo u niksicu, odje kod nas u Podgoricu nema ljeba) i navikao sam na to.Cak mogu i da kazem da mi ne bi smetalo guzva i galama ali isto kazem da mi ne bi ni skodilo da budu svi vani..ali kako se dogovorite tako ce i bit.Meni lichno to ne smeta kao sto sam rekao ali bi bilo bolje da je mir i red neki u igraonici za vrijeme tranjanja mecha...

p.s. mi kad budemo igrali nama nece smetat da bude 400 ljudi iza nas

p.s.(2)- igramo na kompjuterima a ne na fudbalskom stadionu O_o

Link to comment
Share on other sites

Mocicete da gledate tur naravno jer ce biti stavljen video bim tako da ne morate da se brinete sta ce te da radite.....:DDD

nije to to bre...ali ne mogu da se raspravljam ovako,ne vredi zaista...

sve najbolje u orgu,mi najverovatnije dolazimo,ali jos nisam siguran da li cemo da kaparisemo,ili sve uplacujemo...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...