Jump to content

Prica u cetiri oka!


Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a vladica nece mene da stavi na spisak jer sam ga jednom kad sam bio noob a on sebe nazivao "belim magom" oprao na netu 1-1 najstrasnije... dobro bucko lijepo tebi lijepo meni :)

nego realno ja nikad nisam nista "uradio" . na turnire sam dolazio zbog zajebavanja uglavnom, jedino sto sam igrao na netu a i to sam slabo radio mano a mano, mozda mi je lvl bio 22-23 tako nesto (to je bilo vreme kad nije bilo bas lako takav lvl nabaciti) i uglavnom sam pikao at

a i realno koji bi vam kurac trebao intervju samnom?! ja sam prestao sa tim pre 4 godine vise manje. jedva se secam kako heroji i izgledaju a kamo li koji su hotkeys :)

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Elem, mogao bi intervju i sa tadashnjom reprezentacijom... Najjacha vremena Warcrafta, ubedljivo.

Da to su bila lepa vremena, a i atmosfera na turnirima iz tog doba je bila nenadjebiva...

evo ti pomoc vladica je tata :) gledao roc ili sta god :D:) hehe salu na stranu u rocu imas axija(peleta) Razormana(mog kuma :):)) koga jos tiamanta crovaxa sharkyja hmm jel bio shary u rocu tu je on nesto poceo da se probija :) hehe sve u svemu svi su oni bili tu ali su turnire osvajali hmm ja :) pele uleteo par puta i hmm ja :) hehe

Kakav si baron, prvo te je pele prao, pa onda tvoj kum, kojeg je prao kur :)

retired...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobra pitanja, gj, al u isto vreme mi se sere na neke komentare, sve u svemu dobar iview

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...