Jump to content

ET : Quake Wars Demo Released


Recommended Posts

Heres the official statement from the ET:QW community website!

It's finally here! The Enemy Territory: QUAKE Wars demo has been released and is available via the mirrors listed below. If you haven't been keeping up, you can find out all about the demo in this developer blog. You can also check out our Valley map guide for details on the demo map along with a few tips and tricks

While waiting for you download to finish, why not go and watch an exclusive trailer of the demo yahoo are hosting here.

QuakeUnity

Multyplay

4player.de

ActionTrip

GamersHell

Important note for ATI users: You must download and install this fix in order to be able to run the Enemy Territory: QUAKE Wars demo. The next revision of the ATI drivers is going to include the hotfix

Cemo da se igramo :)))))))) ?!?!

Snejk skupi ekipu :) Niko pravi server :D

Edited by ZeRoQL
Link to comment
Share on other sites

Windows 32bit client:

745mb

ftp://ftpquake:ftpquake@82.117.194.235/ig...rsDemoSetup.exe

Windows 32bit server:

142mb

ftp://ftpquake:ftpquake@82.117.194.235/ig...ServerSetup.exe

Linux 32bit server:

133mb

ftp://ftpquake:ftpquake@82.117.194.235/ig...erver.2.x86.run

Server kasnije u toku dana, ako instalacija bude funkcionalna.

Igra zahteva zajebavanje sa sistemom tako da cemo da vidimo da li cu uspeti da nemstim i na shta ce da lichi kad se pokrene.

Nije problem namestiti nego je problem shto mi oduzima mnogo vremena koga nemam.

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Ja skin'o nocas ... i onaj ati hotfix, instalirao sam ali ne stigoh da probam. Nadam se da cu probati danas popodne, pa javljam utiske.

ovi bas resili da me nateraju na novi komp [:p] 3500+ @2700 + 6800GT@ultra = spooroo

nije bre ova igra za kvejkere to ce cs igraci da vole... [:p]

btw This is a small tweak utility for the game Enemy Territory Quake Wars BETA and BETA 2.

radi i za demo (naravno ako neznate sta da radite stavite na very high speed [:D] [:D]

http://cleandesperado.googlepages.com/home

Link to comment
Share on other sites

evo ga i server ali nisam bash neshto siguran da li radi kako treba:

82.117.194.235:27733

ugasicu ga ako bude opteretio q3/q4 i ne bude radio kako treba..

skidam demo jos uvek tako da ne mogu da proverim da li radi kako treba..

radi al' dal' radi kako treba nemam pojma [:D]

skakao malo po mapi sa campershit skokovima i dosadilo mi [8D]

btw ja sam skidao odavde: http://www.gamershell.com/downloads/init.php

700mega za sat vremena ???

a ja imam 500mega na sat?

zbunj...

ah zaboravih

niko jesi ti ogranicio server na 90 maxfps ili to meni shtuca makina

Edited by Muerte
Link to comment
Share on other sites

ne, nego mora kernel da se rekompajlira za tu igru a ja to ne znam kako se radi, a nemam 10 sati da nauchim i uradim ( rachunam i 500 i jedan nepredvidjen problem i shetnju do sbb-a ako mashina nece da butuje sa novim itd. u tih 10 sati )

probacu veci fps ili neshto

btw ko ulazi na server, podesite rejt na neki razuman, sad sam video neke likove sa rejtom 300000 i pingom 100000, jedan je bio sa pingom 16 ( muerte? ) i rate 16000..

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

meni shljaka opako dobro, pa i sa botovima odlichno..

nevaljaju ti drajveri ili neshto sa sistemom..

jedino shto mogu reci je da sam ochekivao bolju grafiku, mada je ovo najbolje shto sam video od tog tipa igara..

@snejk

pa da, igra je serijal Enemy Territory a ne Quake : )

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Isprobao sam juche, deluje da mozhe biti zabavno. Svidja mi se koncept, vozila su mi malo "troma" u odnosu na recimo Battlefield, ali su jedinice uradjene krajnje ok. Graficki je skroz sjajna igra i svidaju mi se sitni detalji kojih ima svuda, ali ce biti potreban bas jak teamplay da bi se ovo igralo, pa nisam siguran da ce ono random mechevi na netu moci da se odigraju kako valja sa ovim "ciljevima". FFA ili obican team mogu biti sa druge strane krajnje zabavni.

Link to comment
Share on other sites

slazem se, pogotovo shto je minimum 12vs12 a optimalno 16vs16..

trebalo bi da ima i glasovna komunikacija, a tim koji radi igru, splesh demidz, je takav da ce redovno da apdejtuju igru i slushaju zahteve zajednice,. bar tako prichaju.. tako da, predpostvaljam, da ce ispasti dobra ET igra iz ovoga.

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa delovalo je da je zahtevna, a i ako radi kad ogolish detalje i to, pitanje je koliko takvu igru mozes lepo da igras, jer su velike i otvorene mape itd.

u pravi si Laki zbog velicina mapa trebalo bi da se zove "Peshadijski bataljon u napadu" [:p] (bataljon cirka 1000 vojnika)

patch ET:QW Client 1.1 Client Patch

http://www.quakeunity.com/file=2550

ps valjda bi ovaj QW trebao da predje u CS deo foruma [:p]

Link to comment
Share on other sites

u pravi si Laki zbog velicina mapa trebalo bi da se zove "Peshadijski bataljon u napadu" [:p] (bataljon cirka 1000 vojnika)

patch ET:QW Client 1.1 Client Patch

http://www.quakeunity.com/file=2550

ps valjda bi ovaj QW trebao da predje u CS deo foruma [:p]

ne bih se slozio s time, ipak je iq cs igracha ubedljivo najnizi na planeti.. :P

pa je nekako bezveze da im poklonimo etqw, nece znati shta s' time da rade

( vec vidim likove kako trce sa blasterom tripujuci da su "lakshi" dok nose blaster; ne izlaze iz baze sa snajperima i sensom 0,1 a onda dodju et-ovci/codovci/bfovci i bude cao-zdravo, bombe na sve strane itd. )

ali bi mogli da prosledimo ovima shto se tripuju na bf ;)

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

da li neko ima ili je imao problema sa ovom igrom? drzao sam neke stare drajvere od prosle godine, instalirao igru i radila je OK, i resih se da stavim nvidia 163 drajvere, i posle toga igra ne da secka, nego ko luda, cak i meniju secka mish, znaci totalno neupotrebljivo... sve ostalo, bioshock itd , rade extra, samo ova me hebava...... grafa je 7900gto, 2gb rama.... nemam pojma sta jos moze uticati na to.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...