Jump to content

hey


Archronos

Recommended Posts

Warlock-a ispod 10k hp moze da bije svaki bolji mage sa dosta spell power-a. Gledao sam kako padaju sa pyro, fireblast, blastwave prilicno brzo.

Dobro girovanog locka sa 14-16k hp koji je SL/affli nema gotove teoretske sanse da dobije ni jedan mage. Narocito ako koristi felhuntera. Ako ne verujes gledaj malo filmove boljih magova :)

Juce smesna situacija kod FP area 52. Stoji jedan orc lock kao afk i prilazi mu dwarf hunter i pocne da puca i puca i puca i skine mu oko 20% za 10 sec, lock se okrene i krene da ga kuva cursevima i hunter crkne dok si reko "pet" :)

Najvecu sansu danas da bije locka sa kilo hp ima neki dobar undead rogue, jer moze 2x da prekine fear, i moze da napadne prvi i da drzi locka najduze u spell interrupt-u.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Juce smesna situacija kod FP area 52. Stoji jedan orc lock kao afk i prilazi mu dwarf hunter i pocne da puca i puca i puca i skine mu oko 20% za 10 sec, lock se okrene i krene da ga kuva cursevima i hunter crkne dok si reko "pet" :)

I na kraju blizzard nerfuje huntere.

Fire mag ne moze nista locku, ako imaju prilicno slicni gear, dok frost moze da se nadjebava sa njim. Da ne govorim koliko je PoM+Pyro+Fireblast+blastwave jadan ako imas resiliance gear... Od kad imam preko 200 res nije me udario pyro preko 2,3 k u pvp-u, dok me frost lance-uje ko konja sa po 1k svake sekunde... Over all frost>fire

ex-CS player, ex-EVE player, ex-WoW player...

Noob overall! :)

Link to comment
Share on other sites

Svi mi znamo da frost>fire u pvp. Ja sam i rekao da fire moze da posluzi samo protiv locka sa 7-8k hp a to je u prevodu lock sa crap itemima :)

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

lol taj hunt je bio verovatno i loshe opremljen i glup al nema veze =o)

Nije obavezno uopste...

Disclaimer: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Lethality

Ako nemam trinket na sebi, UOPSTE nije iskljuceno da mi se nesto slicno desi. instafear dot 1 2 3 drain life, ako se opametim, dobijam DC i novi fear, i opet drain life... *dodati proc insta SB izmedju*

Sa arena opremom, jos je smesnije, jer gubim fazon 600 AP-a, a sa resilience mogu buljsona da obrisem protiv lokova, bez obzira sto imam 300 u arena opremi, i 13k helta.

Skotove toliko treba nerfovati da svesni nisu.

PistoleroS | Pablo

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast na gearu, etc. etc., ali evo ti disclaimer...ne bih uopste postovao da nije uzasna slicnost u rangu geara i arena timu(2v2)!

Huntard

elem, ovom hunteru treba sa upaljenim bloodlustom i BW 10-15 sec da ubije 24/37 warlocka(bez healera ofc) a ne znam da li si svestan da nema druge klase sposobne da uradi tako nesto u areni ili van arene pogotovo... Tako da cu ti reci isto sto svi meni nabijaju na nos-l2specc easy mode build...i mislim ajde i da si kukao na nekog drugog locka nego na affliction lol bre pa ako imas prvi napad on je mrtav za 5 sec...

...

Link to comment
Share on other sites

TBW... Kad budem mnoooooogo otupeo igranje huntera (citaj: kad budem bacio 2 godine skilla), mozda i rolam to. :)

Sve sto lok treba da uradi kad pajser upali TBW je da ode iz losa, i tu se zavrsava prica. Isto je sa magovima, pali iceblock, roguovi vanish, i cekaj da se mentol iskulira. A loka u full arena opremi hunter ne moze da ubije pa da mu stoji na tacni 20 sekundi... Bez obzira na spec, neko ce tog loka i da hiluje/on ce sam to da uradi +ima HS i fel armor, i sva ostala govna koja idu uz njega. Pricamo o iole pristojnijim timovima 1.9k+.

PistoleroS | Pablo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...