Jump to content

Želite posao u igračkoj industriji?


Recommended Posts

Kako to obično biva na ovakvim konkursima, želim da vam se pre svega zahvalim što ste se prijavili u neočekivano velikom broju. Ja sam se nadao da će već 20 ljudi biti dovoljno da konkurs možemo proglasiti uspešnim, ali nam je stiglo blizu 10 puta više prijava od tog broja. Bilo je tu svega i svačega, neki su se prijavljivali pomalo neozbiljno, neki celu stvar shvatali jako ozbiljno, no, od tih 200 ljudi vršili smo selekcije i probirali grupe. Konačno, stigli smo do neke cifre od 50 ljudi koji su ušli u našu bazu vrednih i korisnih ljudi.

Upravo iz tog razloga treba istaći da svi koji NISU dobili posao ne treba da žale jer postoji jako VELIKA ŠANSA da ćemo ih KONTAKTIRATI već u narednim mesecima, radi angažovanja, kada se ukaže potreba. Naravno, to ne znači da treba da sedite pored telefona i čekate naš poziv, pronađite vi zašto da ne i neka druga zaposlenja, ali da znate da postoji dobra šansa da budete kontaktirani.

Od tih 50 ljudi, odabrano je ravno dvadeset koji su angažovani ... Iako ne znam tačnu raspodelu po sektorima i zaposlenjima, primili smo:

- Tri PR-a,

- Tri merchandisera,

- Dva marketingaša,

- Nekoliko newswrittera,

- Nekoliko review-era,

- Tri dizajnera,

- i možda i ponekoga koga sam zaboravio.

Nadam se da će svi oni biti zadovoljni angažovanjem i da će doprineti opštem razvoju gaming industrije kod nas, rastu naše vredne RUR komune i tako dalje.

Srećno!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...