Jump to content

Da li se isplati pocinjati WOW sada?


Grocka '92

Recommended Posts

Ako ces da uzivas u igri krenes igru ... i dok uzivas u njoj igras je .

Likovi koji kazu da da se ne pocinje da je droga itd ... samo doprinose istoj ... dakle sobzirom da znamo da jedini nacin na koji wow utice na coveka jeste psiholoski i nema nikakvih hemijskih reakcija , to samo govori da je igra dovoljno dobra da dokone ljude zaokupi na izuzetan vremenski period .

Dakle ti volis igru zato sto je dobra i zato sto lepo provodis vreme za njom ... kao i uvek i u svemy ima ljudi koji preteruju . Isto sto vi pricate bilo bi kada bi rekao nemoj da jedes picu jer se od nje goji ... a svi znamo da pica jeste ftw i koga bole kurac za zilion debelih amera ili da ne pominjem primer o alkoholu ili gaziranim picima ... sta ti to dobro donosi ? Nista ! Sem sto uzivas u istom , a covek je zivotinja sklona uzivanju ... isto je tako i ovde . Wow nije ni najeftiniji ni najskuplji nacin da uzivas a svakako nije najnezdraviji . Svakako da je bolje da se dete igra na terenu za basket , ali opet je bolje da roka wow kao no lifer nego da se drogira itd .

Naravno na forum dolazi ogromna kolicina iskompleksiranih likova koji bi opet pak da lece svoje komplekse ili likova koji dodju da pobacaju svoje dnevne frustracije po forumu ( sto je razumljivo ) , likova koji prate masu i bacaju neka opsta mishljenja koja su im nametnuli drugi ili jednostavno glupih ljudi , e sada ko ce koga da slusa opet zavisi od individualnog intelekta ili sklonosti ka odredjenim personama .

Case closed

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Meni je Wow extra mada ovo za srpske guilde je istina ne moze ni jedna da traje mada nas ima dosta sa skillom,ali dzabe kod nas na serveru ima turska guilda i sabija i drze se zajedno ali kod nas nema toga malo malo pa krene da se sjebava zbog pohlepe ili zbog nekih drugih stvari

Interesuje me da li je neko od vas ubio illidana poshto tamo o progresu ne pishe nishta samo me interesuje da li ima nekog iz shire okoline ko je u finom guildu?

738454ogAXV.png

Crit,crit woh let da rouge out:P

Link to comment
Share on other sites

Realno WOW je ql , TBC nije :)

Drustvo + WOW - vrh ali to traje kratko posto ce sigurno neko iz drustva da bude vrbovan u neki HC guild i gg za njega

a ako pocnes HC da igras onda ce ti biti gadno...

Ma najbolja opcija je da probas pa da vidis kako je ...

sigurno ce ti biti zanimljivo da lvlujes ali kad nabijes lvl 70 onda ces da vidis stvarnu sliku WOW-a

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...