Jump to content

RUR CW


rev

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fora je veoma jednostavna, i jasna je svakome ko je u nekada pokusao da organizuje bilo sta vece od sopstvenog zivota. Pored droge koju pominje pajsije a koja je sasvim sigurno veliki razlog propadanja rur cw-a, potrebno je da skapirate da kada neko uzme nesto da organizuje, da je taj onaj koji pise pravila.

Ako smo se slozili da rev manje-vise stalno pravi ekipe i smislja timove, onda je na nama da postujemo njegove odluke, a kasnije, nakon odigranog cw-a, da komentarisemo pa nalazimo neke alternativne varijante. Prvo, iz razloga da bi se mechevi odigrali i da ne bismo na serveru blejali sat vremena za dzabe a drugo, sto CW igramo iz zabave, ako sam dobro razumeo, i siguran sam da je vecini igraca sve jedno u kojoj ce ekipi biti i sa kim ce igrati (ja sam, primera radi, mis'im igrao sa svima koji dolaze na CW).

Stoga, cak i ako su darkove odluke pogresne, nase je da odigramo to sta imamo pa kasnije da se menjamo. Ipak se on iscimao i da nabavi server, i da izdeli passove iskikuje retarde, zatim podeli ekipe i upravi 15 likova sto nije nimalo lako. Da ne mislite da sam skroz na njegovoj strani, isto je smesno kad neko "ode da pravi vecheru" a posto je to visoko-metalni posao ne ponese mobilni da ga ne bi uznemiravao, a pride je on jedini koji je admin, pa cak i da ga necemo u ekipi, treba da isprati da li je mech poceo kako treba.

To sto nema smajlija u skoro citavoj poruci ne znaci da pola ovoga napisanog nisam napisao u saljivom tonu, pa to tako i prihvatite.

Link to comment
Share on other sites

da se razjasnimo, kad kilija i skituljka nije bilo 10 minuta (19:15 - 19:25) (kili imo goste, a skituljko otisho da isprati druga?!), DA ja sam rekao peji i lesku da udju, ali ljudi, to je bilo u 19:25 a mi smo trebali da pochnemo u 19h kolko se ja secam. i kad nakon pet minuta uleze sva chetvorica (19:30), skit je odma skapirao o chemu se radi i otisho u spec dok je kili krenuo sa "pa ja sam bio tu, na serveru, a i na teamspeaku al samo nisam igro i nisam se javljo te nikako niste mogli da znate da sam ja tu" prichom. da bih izbegao dalju raspravu i da bi pochelo najzad da se igra, pustio sam ga umesto mene, dao vam restart i otishao da obavljam svakodnevne obaveze jer mislim da je sat vremena koje sam tad izgubio sasvim dovoljno, zar ne ? shto se tiche admina, server je takav da igrachi mogu da rade sve tako da vam ja praktichno nisam ni trebao do menjanja mape, a opet sam se vratio posle 15ak minuta. to zashto vi niste nastavili da igrate, iako ste odigrali prvu rundu sva desetorica normalno josh uvek mi nije potpuno jasno. mobilni nisam nosio u kujnu jbt, nisam ni ochekivao da ce me neko zvati za tih 5-10 minuta. sad kad pogledam unazad, da jeste greshka shto sam zvao peju i leska ali opet je fakat da ove dvojice nigde nije bilo i da je moglo da ih ne bude i narednih 30 minuta, kao i to da smo rekli da igramo od 19h a ne od 19:30 te da ste svi bili tu kad je trebalo nishta od ovog ne bi bilo.

shto se tiche deljenja ekipa, kolko ja vidim svima je gotovo svejedno skim igraju ali prosto postoje neki obrasci koje moramo poshtovati a to je da dva/chetiri najjacha igracha moraju ravnomerno da se raspodele. gotovo uvek bude na kraju "ajde reve ti biraj, onomad si nas lepo podelio", a to se zapravo nikad ne zna, najbolje mecheve do sad smo igrali kad je jedna ekipa bila znatno slabija jer gotovo po pravilu kad napravimo ekipe slichnog skila uvek je "hemija" u jednoj od njih bolja te ugaze ove druge. to vishe zavisi upravo od trenutne inspiracije igracha nego od samog skila, al eto, ako se vidi ozbiljna razlika u kvalitetu ekipa uvek ih mozhemo promeniti na kraju prve mape. ne vidim shto od buve pravite slona.

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...