Jump to content

Overlord


Frubi

Recommended Posts

Al igrao neko ?! Nije bas klasicni rpg/frp, al ima nekih momenata. Juce sam je instalirao i odigrao jedno 4-5h , i opsti utisak je (prvo los):

-nema save, nego jebeni autosave

-ima bagova tipa ispred kuce polomis sve kovcege i uzmes blago, onda udjes u kucu i izadjes i opet ima kovcega

-NEMA MAPE !

-jos nisam nasao drugo oruzije , mozda ce biti kasnije

-trebali su da ubace XP u kurac i skillove itd.

-malo monotoni questovi , al ok

dobre:

-zarazna je

-dobro su napravili da se upravlja minionima

-odavno nisam igrao neku igricu gde se zahteva da budes "evil" od tebe :)eheheheh

6.5/10

komentari ?!

:)

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

presao sam je i odusevio sam se.

igra je prokleto sjajna

+zarazna do bola

+odlicna prica

+odlican humor

-dosta zahtevna

kvot

-nema save, nego jebeni autosave

-ima bagova tipa ispred kuce polomis sve kovcege i uzmes blago, onda udjes u kucu i izadjes i opet ima kovcega

-NEMA MAPE !

-jos nisam nasao drugo oruzije , mozda ce biti kasnije

-trebali su da ubace XP u kurac i skillove itd.

-malo monotoni questovi , al ok

to sto ima samo autosave nije nista strasno, naviknes posle par sati.

to sto ima bagova, to stoji.

nema mape ali svet nije toliko velik da ti je neophodna,

oruzije neces ni naci, neko imas da skupis tri predmeta koja doneses u zamak i svaki ti daje da kujes razna oruzija oklope i slemove, sad imas 4 vrste miniona, i ti iskujes oruzije i zrtvujes minione da ih "omadjijas" tj dobijaju razne boostove

xp i skillove i magije su resili skroz kul, donosis predmete koje nadjes u tvoju kulu i onda dobijas vise healta, vise mane, nove magije itd.

kvestovi su u pocetku monotoni ali kasnije su kul, tipa imas misiju da ukrades kazan za pivo iz kraljevstva patuljaka :)

igra je napravljena da bude akcenat na minionima i na kontroli njih. u pocetku je to lako ali kasnije kad ih imas 40tak stvari se malo komplikuju, posebno sto brze umiru nego sto nabavljas nove.

i poruka igre je sjajna, bas me je odusevila

"the good dont know how close to evil they really are"

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Heheehe znaci ipak je malo bolja kasnije, to mi se svidza ! :)

Taman sam pomislio da nema artifakta itd. :))

Fino odradjena, jeste puna zajebancija i nije lose :). Za sad mi najace kada ti onaj tvoj tutor kao prica kako se sacrificuju minioni za health, kada kaze slobodno ih zrtvuj nece da se ljute :), verne su to sluge :)hahahaha.

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

ma ja sam vristao od onih braon miniona, kad stavi bundevu na glavu i patuljacku sekiru 5 puta vecu od njega u ruku i juriiiiish!

pazi nemas artifakta kao "artifakta"

imas tri vrste oruzija, mach sekiru i buzdovan koji bustujes sa minionima, i imas tri vrste legure od koje mozes da pravis sve, sto je bolja legura to vise miniona mozes da zrtvujes i time je oruzije jace

helmet je nepotrebno unapredjivati jer nije vredno toga

oklop bustuj samo regeneraciju i ac

a oruziju bustuj samo napad i fire dmg

si upoznao zhenu jos? a njenu shvecu?

shveca jebe mame :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Hehehehee, doveo sam zenu u zamak, i 10sluskinja da je obilaze :)ahaah . Najaca fora za sluzavke, kaze matori nudimo ti noble maiden, a ona ko bre maiden :)hahahahah.

Shvecu jos nisam hhaha polako.

Provalio sam za legure :))), i za zrtvovanje miniona . Fala za savete ustedece minione :)hahhaha.

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

e da plave minione nemoj uopste uzimati, skroz su beskorisni, crveni takodje, zeleni su najjaci za velika stvorenja, jer im braon ne mogu nista, a standardno idem ulicom i gazim samo braon uz malo zelenih

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

-NEMA MAPE !

-jos nisam nasao drugo oruzije , mozda ce biti kasnije

-trebali su da ubace XP u kurac i skillove itd.

Po chemu je onda ovo rpg/frp?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...