Jump to content

Cannibalism


Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@Mali buda&ostali "Vegeterijanci" :) : Ti vashi stavovi "bacio bi se u provaliju" su tako sebichni da to nije zajebancija,mislim radije bi dozvolio da tvoji drugovi pomru u najgorim mukama od gladi,neko da im pomognesh tako shto cesh ako si vec umro,svoje telo dati njima u pomoc.Shvati to kao da si "donator organa",znachi nema nikakve razlike izmedju toga da li si mu ti dao dvoju jetru da je usadi(kako bi preziveo),ili je on bacio tvoju butku na razanj(opet kako bi preziveo).

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je u sushtin nagori posao kad pripreme choevka(lol) jeste deo sa kasapljenjem,to je vec stvarno malo zajebanno,ali sve ostalo je opushteno,tj zavisi od umetja kuvara :)

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kad umrem nekako mi je sasvim svejedno da li cu biti pojedena ili ne. a ako ce me neko pojesti kako bi preziveo, sto da ne... Zasto bi mi bilo odvratno da jedem coveka a nije mi odvratno da jedem recimo prase? ponovo kazem da ovako mozemo samo da razmisljamo i da pricamo, kapiram da bi drugacije bilo u toj situaciji ali mi ovako stvarno nije odvratno... cak sam ovih dana bas razmisljala o tome...

mislim... cemu te predrasude? Jel si probao nekad slepe miseve pa ti je fuj? meni svinja ne izgleda nista zanimljivije od slepih miseva...

Link to comment
Share on other sites

@ Lex :A sto si ti toliko siguran da bi mene moji drugovi pojeli ?

Pa nisam, ali ljudski je dati im priliku, pa nek sami izaberu.

Na kraju krajeva, da si ti siguran da te netje pojesti, ne bi ni razmishljao o skoku u provaliju. :>

mislim ae se samo stavi u poziciju da si ti umro i da tebe neko jede.

Sigurno bi mi bilo jako teshko u tom trenutku...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

ali cek,koliko znam,npr.lesinari koji jedu mrtve zivotinje imaju neki specijalni "enzim" u stomaku pomocu kojeg eliminisu sve te bakterije i gluposti koje se stvaraju u telu mrtve zivotinje/coveka.Tako da,ako bi stvarno zeleli da jedete coveka,mislim da bi bilo pametnije da ga prvo zakoljete,oshurite i onda lepo ispecete.

Inace,covekova dusa je najbitnija,tako da telo i nije bitno.

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Pa jok zivog tju da ga jedem?Normalno da bi se bacio na neku vatru ili tako neshto,zivo da jedem bi mi bilo odvratno bilo shta,a ne samo chovek...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

@ savke

da, narocito da umires od gladi bi ti bilo odvratno...

kontam da bi jeo i kozne presvlake sa sedista ;]

@ thread

da, jeo bi naravno. a sto se tice dela u kom ja bivam eventualno pojeden, samo bi ih zamolio da me dobro provere, i po potrebi overe, da budu sigurni da sam mrtav pre nego sto pocnu da me seckaju i glodju... jbg, ako vec padam za drustvo, makar da me ne glabaju poluzivog.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ali ROFL koje su to scene kad nakon shto umresh oni kao sede i prchaju o tebi,usput lagano zvachuci tvoju blago prepchenu,hrskavu i uksunu cevanicu :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Iluzorno je pričati o tome šta bismo radili u ekstremnoj situaciji poput ove, pošto se u takvim situacijama ne možemo osloniti na "ja bih ovo ili ono" koje pišemo iz stolice, pred monitorom. Mislim da je to potpuno jasno.

U vezi s time, Marinini postovi na ovom topiku predstavljaju najveću gomilu govana koje sam ikada video. Žalosnog li proseravanja...

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

tesko da bih mogla da jedem ljudsko meso.. jos teze "rod najrodjeniji" kako igi napisa u svom postu. mada, nagon je to. u takvoj fazi sigurno pocinje da se gubi zdrav razum.

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Pazi ... ne moras ga odmah da ubijesh celog ... odsecesh ruku pojedes cisto da prezivis par dana ... i mozda stigne pomoc pa i ti i ortak prezivite ( doduse on bez ruke )

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

chemu takvo ponasanje lazo? zar nije bilo pitanje sta bismo uradili i ja sam lepo odgovorila? eh sad ja nisam kriva sto se tebi to ne svidja ali je to moje misljenje... a ne poznajemo se pa da sad ti mozes da kazes da li to zaista mislim ili se proseravam

Mogu. I ponavljam, ono je najveća gomila gluposti koje sam ikada imao priliku da pročitam, iako ponekada posećujem fajlovi/multimedija forum.

Ne škodi da se ponekada malo bolje promisli pre nego što se lupi Add Reply.

I aj banujte me više, lepo sam zamolio više puta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...