Jump to content

Zvanicni topic za WoW BlizzCon 2007 vesti!


Silencer

Recommended Posts

Rumors rumors rumors ... Prosli put kad se setim bilo je u Koreji za Starcraft MMO ili Starcraft II, na kraju je SC II pobedio i dobro je ispalo. Mislim da vecina zna da je Blizzard priznao da radi na nastavku WoW-a... IGN je dosao do anonimnih Blizz informacija da ce WoW novi expension biti objavljen na Blizzcon 2007...

* That expansion pack is called World of Warcraft: Into the Maelstrom

* The Maelstrom area of Azeroth will be opened up for play. Will consist of various islands and Undermine will have a new neutral city.

* The islands will include questing zones, raid dungeons, that city, and a new arena.

* The level cap is being raised to 80 with the expansion but there will be no new talents.

* Advancement after level 70 will be through Hero Classes rather than talents. Hero classes will function as subclasses and each existing class will have 3 of these hero classes to choose from. These hero classes will not be limited by talent choices. Players will be able to choose these new subclasses at trainers when it goes live.

* Currently the Priest and Druid hero classes are complete and the Warrior and Mage are close to completion.

* Hero classes will be demonstrated at BlizzCon

Ovo je sve moguce iz principa sto "/expansion02" folder sadrzi modele drveca i oprema koje su se jos odavno objavile a deo su Northrenda. A Vanilla je jos odavno najavio Hero Classes sto je po meni veoma interesantna stvar.

Medjutim poseta arthasu mi se cini nekako mnogo rano... Ne znam za vase misljenje ali Blizz jeste da ima dalje da fura sa jos expensonima, ali nista nece biti tolko popularno kolko su samo illidan i arthas.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nekotj davno je recheno da ce hero class biti kao svaki class samo dobija josh jedan skill tab tj pored arms, fury i prot warr bi dobijao josh jedan tab...recimo necromancy kada bi postajao death knight...

u svako sluchaju pozdravljam sto ce ubacivati melstrom pre northrenda kao i chinjenicu da zaista planiraju da izbace novi expansion kao sto su rekli za otprilike godinu dana od poslednjeg...lichno sam sumnjao da ce sledeca ekspanzija pre sredine 2008me

ono sto je teorijski problem je balans novih tabova i starih skilova, a stilski gledano ako ubacuju undermine stvarno treba da otvore i trecu, neutralnu frakciju da ljudi lepo konachno mogu da igraju gobline i evendualno ogrove...na znalost toga nece biti...blah...

no josh nedelju dana do blizzcona...videcemo

Link to comment
Share on other sites

hm

kako npr orc ili tauren mogu da budu deathknight

to zvuci realno samo za undead warriore zar ne

a opet bi bilo glupo da samo oni mogu to da budu

kao nove rase pretpostaljam da ce nage ubaciti posto je maelstorm njihovo mesto zar ne

ali bi trebali kao neutralna frakcija da budu

mada ne znam ni to kako bi ispalo ako bi igrale samo nage :D

nebi se skupili za 10 men raid [:D]

Link to comment
Share on other sites

melstorm i undermine nisu ista stvar, underimne je juzhno od melstorma i predstalvja goblinski homeland.

igrive nage...bolje ne, stavishe mislim da nece biti novih playable rasa u ovoj ekspanziji

i naravno da ce veoma pazljivo da balansiraju koja rasa mozhe koju klasu...lichno ja sam oduvek bio za to da samo human paladini zapravo mogu da postanu death knightovi ali zbog gay emo yay omg gratz choveka koji na svakom serveru gde igra ima ud warra samo zato sto od US bete cheka death knighta nadamo se da ce imati srece...

also funkcionalnost svake subklase je jako diskutabilna...27 hero klasa ce da bude...to je mnogo...bitje messy samo tako (mada ako NE DotC budu mutirali u "debele NE modele" iz WC3....omg to mu dodje next best thing to pandas! (takodje brewmaster i shodo-pan hero klase iz WCFRPa nece sigurno biti implemenitrane...steta)

za kraj - editovacu naslov ovog topica i staviti ga u sticky, ovo ze da bude zvanichni Blizzcon 2007-wow related topic, molim za kontrolisanje kako na ovom topicu tako i van njega (da ne otvarate 200 blizzcon topica)

hvala

Link to comment
Share on other sites

Ovako moja lichna mishljenja su .

Da bi se ova expanzija prodavala oni moraju da daju nesta novo ... ali novo u smislu kao sto su outlandu dali flying mounte i sockete .

Hero classe mi po tome izgledaju zaista moguce i po meni trenutno najlogicnije reshenje za njih ...

Kole mislim da si malo preterao sa tim tvojim shvatanje hero klasa ... znajuci blizarda verujem da ce to biti samo par novih talentana koji su stavljeni u novi talent book sa mozda nekim novim nacinom biranja istih i kada ih izaberesh iznad glave ti se pojavi mountain king :) ... ipak je to blizzard ne treba ocekivati nista revolucionarno .

I dalje smatram da bi trebali da izbace sada northerend ... jbg posle ilidana se ocekuje arthas kao najveci baja koji je ostao jelte . Norhterend mi lore wise deluje najlogicnije ... relano koga boli k za nage i gobline .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Da izbace Northrend posle TBCa i skrate sebe za brdo para... Pre ce da budu goblini i nage... A za kraj ce da cuvaju Arthasa...

Sto uvek mogu da ubace sargerasa i ostale baje posle arthasa .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Zar nije Sargeras ubiven/proteran za sva vremena?

Anyway, u vezi onog "uf". Kili, slozicesh se da situacija sa pojedinim talent drvcima :D nije bash dobra?Chini mi se da se izvlache. "Ok, ovo je postalo prekomplikovano. Ako budemo cheprkali dalje, shanse su da cemo opet negde neshto da zaseremo i da ce se ljudi svejedno zaliti." I sad im je lakshe da u neku ruku "pochnu ponovo" sa podklasama umesto da pokushavaju da nadju smisao i izlaz iz postojece zbrke. Better the evil you know... varijanta.

Inache, nemam nishta protiv podklasa. Zapravo, mashtam o tome josh od momenta kad sam pocheo da igram, a nisam ni znao da se planira...

edit:

Hm, sad mi pade na pamet - nema novih bg-ova?

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

mozda ga rezuju ^^

da pisao sam ja za te portale na pricajte pa niko nije primetio

za sada se vide

nagrand - the twightlight ridge

zangramarsh - marshlight lake

blades edge mountains - deaths door

i za ostala 2 ne znam

mogu svasta da izmisli za te portale sad

novi bg

da definitivno bi trebalo jos jedan ako zele da zadrze ljude da grinduju honor za 80lvl iteme i dalje

npr azshara bg bi mogli da ubace ili nesto slicno

ili bg iz nove oblasti koje ubace

Link to comment
Share on other sites

Wrath of the Lich King izgleda da je novi naziv wow expensiona. Nista official ali ima dokaza za ovo

http://www.worldofwarcraft.com/wrath/

Forbidden

You don't have permission to access /wrath/broka.html on this server.

http://www.worldofwarcraft.com/klanrur

Not Found

The requested URL /klanrur was not found on this server.

Nadam se da sam upravu... :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

hm

kako npr orc ili tauren mogu da budu deathknight

to zvuci realno samo za undead warriore zar ne

"I was the first, you know?", kaže u Black Templu Teron Gorefiend, prvi Deathknight na svetu. On je bio orc pre smrti. A Orci su bili i warloci i šamani, tako da je to np, vratili se ljudi korenima. :) A za taurene je zaista malo čudno, mada kada bi postali zli, pre bi ličili na minotaure, za šta je valjda i većina ljudi rolala tauren warove, a na kraju dobili Mece Dobriće. :)

Link to comment
Share on other sites

DeathKnight nije anit warrior ( evul war ) nego evul pala ... aka antipaladin .

Tauren war bi najverovatnije postao Tauren chieftain a Orc war bi bio Blade master .

Mage Archmage , Paladin je u waru bio hero clasa pa bi tu najverovanije morali da ubace nesta novo.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

kada je wow najavljen pre 5+ godina recheno je dwarf warr => mountain king i nelf hunt => demon hunter, sve ostalo su spekulacije...also paladini su vec bili hero u WC3...sta ce sad da postaju bolje da ne znam...no kako pominju 3 hero klase za svaku postojecu realno je da moraju da smisle nesto novo kad je u wc3 bilo na kraju "samo" 16 hero klasa (4 po frakciji i 4 neutralna)...

Link to comment
Share on other sites

problem je sto je tokom evolucije wow-a hunter najblizhi BMu (ajde), a rogueovi su blizhe i BMu i DHu nego warovi i hunte...jedini razlog zasto je lurd rekao za pristove da budu dh je mana burn sto je realno smeshno al nema veze...

Link to comment
Share on other sites

Ne, nisam zbog mana burn, već ono kao disciplina, posvećenost, asketizam itd. Nije mi napamet pao mana burn, tbh.

Ali jeste far-fetched. Fora sa hunterima je što su mi nekako "ideološki" nedorečeni kao klasa, a demon hunter je, bleh, landmark warcrafta.

Mada, menja se to dosta. Pade mi napamet da če druid hero možda moći da se grana u keeper of the grove, druid of the claw i druid of the talon, recimo.

U svakom slučaju, jako zanimljivo i baš me zanima. :D

edit: sad mi pade napamet da je demon hunter melee klasa, tako da je ovo sa pristovima extra lol, da budemo iskreni :D

edit 2: realno dajem pare da je orc war -> blademaster. Setite se u nagrandu sa kojim uvažavanjem ljudi u garadaru govore da je vodja ogrova blademaster.

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

Demo hunter je ... nazalsot mix svih mogucis klasa ... oni koji malo bolje zavire u lore znache da je ilidan toliko spell caster i velik charobnjak bio koliko i ratnik ... tako da mozemo da skapiramo da bi demon hunter odgovarao klasi koja bi se zvala battle mage ( koja nazalost ne postoji u wowu ) ... takodje njegova metamorfoza i dodir sa demonima i zavisnost demonskim mocima sa njima opet se objashanjava preko njegovog magovskog korumpiranog dela ... a korumpirani magovi = warlock .

Dakle Demon hunter = Battle mage gone bad :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Evo koja glupost stoji iza dodele beta key-eva na blizzcon-u:

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

http://www.gamespot.com/news/6175938.html?...estnews;title;1

Moram dodati da ovo bas i nema veze sa starcraft-om, ali posto ne zalazim u wow sekciju foruma, modovi mogu slobodno prebaciti post tamo :)

Edited by Rejz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...