Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

poginuo sam od smeha kad smo primili gol kad sam video Kosanovu reakciju...stvarno za njih ni nema drugih rechi sem onih koje je on upotrebio...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja cenim x ko kuca

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam cenio 3+ sto je i doslo :)))

Za to je stvarno trebalo imati muda odigrati na derbiju :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

dodushe moj x je bio 0-0 ili 1-1, nisam ocekivao 2-2

shteta shto nismo dobili, ako nishta zbog onih nalozenih grobarcica koji su prichali da ce biti 3-0 za njih, a zamalo hladan tush kod kuce [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ali lep derbi konacno jebote

i da,nek mi neko kaze da Zvezda pobedjuje uz pomoc sudija,pa ono je smesno u par navrata sta je tj. nije sudio

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e da jebo te, sutra utakmica..

idem definitivno, iako nisam u potpunosti zalecio nogu..

kontao sam da idem negde da sedim, mislio sam na istok ali se nema para.. posle toga je dosao u ozbir jug, ali posto sam rekao sebi da posle milana vise nikada ne idem na jug, odlucio sam se za sigurnu i provecenu varijantu, sever :)) standardno :))

e sada, drugi je problem da li cu izdrzati :)

nadam se sigurnoj pobedi i mecu sa 3 i vise golova, ako bude kvota preko 2 stavljam vajferta na tiket :)

Link to comment
Share on other sites

Iskreno nishta novo,i dalje manje-vishe nepokretni,shto su chak i nashi,tradicionalno slepi komentatori,uspeli da primete.

Molina me je dehcko odushevio,odavno nije bilo igracha sa onako savrshenim centarshutom u nashoj ligi.Da je igrao dok je Zigitj bio tu,Zvezda bi osvojila LS :)))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Niko da spomene 2 odlicne pobede u basketu sa ovim polovnim timom, mozda i bude neshto od nas ove sezone

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Niko da spomene 2 odlicne pobede u basketu sa ovim polovnim timom, mozda i bude neshto od nas ove sezone

Za shta sam ja otvorio onaj NLB topic :)

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=46606

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...